Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Château

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Château

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany. [4.5]
    Piana: Niewysoka, kremowa, drobne pęcherzyki, nietrwała, przyzwoity lacing. [3]
    Zapach: Czerwone owoce(porzeczki, chyba wiśnie), trochę skórzany, czuć też wpływ beczki po czerwonym winie, przyjemny, złożony i całkiem intensywny. [4]
    Smak: Znowu czerwone owoce(jak w zapachu), wytrawnie, lekki kwasek, lekko cierpkie, beczka i trochę czerwonego wina głównie w posmaku, ciało średnie. [4.5]
    Wysycenie: Średnio-niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, przyjemny w dotyku papier, niedokładny skład [4.5]
    Uwagi: Mam niewiele doświadczenia z tym stylem, głównie rodzime wypusty, ale to mi smakowało. Jak jeszcze spotkam to wezmę butelkę do piwnicy. Data ważności do 30.06.2017.

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • thesamethis
      Junior
      • 04-2011
      • 29

      #3
      Piwo w aromacie oferuje złożoną harmonię czerwonych owoców w typie słodkich czarnych czereśni, wiśni, czarnej porzeczki, ponadto dużo wspólnych tanin dla czerwonego wina, słodyczy wanilii ze względu na starzenie w beczkach, czekolady, octu balsamicznego. Kompleksowe, świetnie zbalansowane w smaku, wytrawne, aczkolwiek z przebłyskami słodyczy, "szlachetne". Oferuje wiele. Od typowo winnych tanin, czerwonych, ciemnych owoców po elementy typowe dla piw starzonych. Wanilia, rodzynki, czekolada, ocet winny. Doskonałe.

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Warka do 30.06.2017

        W zapachu: winny, leciutko octowy, sporo różnych czerwonych owoców(m.in. czereśnie, wiśnie i porzeczki, maliny), rodzynki, lekko skórzany/dziki - przyjemny, zyskuje z ogrzaniem.
        Smak: Taniczny, czerwone owoce(najbardziej chyba porzeczki), odrobina octu, umiarkowanie-niski kwasek, praktycznie wytrawne(tylko nutka słodyczy).

        Smaczny i złożony kwas. 4+/5

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎