Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Raduga] Samurai Rebellion

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zapanbrat, [Raduga] Samurai Rebellion

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętne, jasny bursztyn, lekko wpadające w pomarańcz. Tak sobie to wygląda. [3.5]
    Piana: Przeciętna dość. Minimalnie kremowa, niejednorodna, Średnio trwała. [3.5]
    Zapach: Zdecydowanie kwiatowy. Jaśmin właściwie przykryw wszystko. Zapach średniej mocy. [3.5]
    Smak: Kwiaty w gębie. Dominuje jaśmin, po chwili miesza się z niezbyt dobrą dziwną goryczą. Na koniec lekki chmiel. Ciała niewiele. Nie wiem jak smakuje herbata jaśminowa, ale nut typowych herbacianych nie za bardzo się doszukałem. Jaśmin rządzi. Słodycz niewielka, lekko wytrawne piwo. [3]
    Wysycenie: W miarę ok. umiarkowane i dość trwała. [4]
    Opakowanie: Ładna kolorystyka i grafika w stylu Radugi. Nie do końca nazwa pasuje mi to takiego piwa. Parametry podane, kapsel tylko czarny. [4]
    Uwagi: Nie za bardzo udane piwo. Jaśmin niepotrzebnie tak mocno dominuje. Jeszcze tak mocno kwiatowego piwa chyba nie piłem.

    Moja ocena: [3.35]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #3
      Kolejny dziwoląg od Radugi. Jak browar warzył "klasyczne" AIPA czy BlackIpa to było ok, jak zaczęli eksperymentować z dodatkami to ledwo się pije ich piwa.
      Jakaś dziwny goryczka, posmak jakiś kwiatowy, herbaty w tym nie czułem. Słabo.
      Last edited by yoda79; 08-09-2017, 18:18.

      Comment

      • oberzine
        Senior
        • 02-2012
        • 228

        #4
        tak właśnie smakuje herbata jaśminowa

        Comment

        • yoda79
          Senior
          • 01-2013
          • 861

          #5
          Szkoda, że wcześniej tego nie wiedziałem Piwo omijać, bieda z nędzą za 9 zł.

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Zółto-błotnisty, mętny, niezbyt zachęcający. [3]
            Piana: Średnio obfita, średnie i drobne pęcherzyki, umiarkowanie trwała, przyzwoity lacing. [3.5]
            Zapach: Zdominowane przez jaśmin, trochę słodu - całkiem przyjemny, tylko zbyt jednowymiarowy. [3.5]
            Smak: Właściwie smakuje jak herbata jaśminowa, niewysoka goryczka jaśminowa, lekko pszenicznie-weizenowo, sprawia wrażenie nawet dość pełnego. [3.5]
            Wysycenie: Według mnie trochę za niskie. [3.5]
            Opakowanie: Ładna etykieta, ale niezbyt dokładny skład. [4]
            Uwagi: Smakowało mi, ale tylko dlatego, że lubię herbatę jaśminową(i tylko dlatego je kupiłem), ale po za nie polecałbym nikomu, bo niewiele jest tu z piwa. Cenowo w porządku - 6,88 w Makro(Marki). Warka 03.2018 Z2.

            Moja ocena: [3.5]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎