Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Solipiwko] Marlon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Solipiwko] Marlon

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zmętniony pomarańczowy. [4]
    Piana: Niska, mało trwała, jasna, drobne pęcherzyki, za to całkiem ładnie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Ogólnie dość lekki, słodowo-owsiany, delikatne nuty ziołowo-leśne i tytoniowe, troszkę owoców może i cytrusów, dość ciekawy, ale jakoś mnie nie urzekł. [3]
    Smak: Dość płaski, lekko słodowy, trochę karmelu, cytrusowy, jakby ziołowy, ciut jakby pieprzne, średnia(może ponad) goryczka grejpfrutowa, lekko zalegająca, ciało średnie. [3]
    Wysycenie: Umiarkowane - pasuje. [4]
    Opakowanie: Typowa dla Solipiwka(-o?) etykieta, dość prosta, ale niebrzydka, komplet informacji. [4.5]
    Uwagi: Na myśl przychodzi mi nachmielona woda z kurzem, choć nie jest wodniste. Jest to co najwyżej przeciętne piwo, wręcz nijakie, nie złe, tylko po prostu brakuje mu charakteru. Można śmiało je pominąć. Warka do 08.12.2017.

    Moja ocena: [3.175]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Średnia, szybko opada, zostaje mały kożuch. [3.5]
      Zapach: Cytrusy, nuty ciastkowe. Dość słaby. [3.5]
      Smak: Słodowy, cytrusy, czerwone owoce, goryczka średnia, długa, skórkowo-ziołowa. [4]
      Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
      Opakowanie: Standard w tym browarze, przejrzysta, pełen skład, ale graficznie szału nie ma. [4]
      Uwagi: Dość nijakie piwo, gęste, smak mało intensywny. Wolno się je pije. Nic specjalnego, można wypić i zapomnieć.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, zmętniony, widoczne drobiny chmielu [3.5]
        Piana: jasna z drobnych pęcherzyków, niezbyt obfita, pozostawiła ślad na szkle i utrzymała minimalną warstwę na powierzchni. [4]
        Zapach: niezbyt intensywny, słodkawy nieco. Słody z karmelkiem na czele, mieszają się z chmielami w nucie cytrusowej (grejpfrut, pomarańcza), owoców tropiku (morela, brzoskwinia) oraz żywiczno-ziołowej. [3]
        Smak: Słody z karmelkiem i zbożem dopełnia wkład owsianki dający piwu pełni i aksamitności. W pewnym momencie wyczułem multiwitaminę. Goryczka wchodzi z kolejnymi łykami. Średnio-intensywna w nucie cytrusowej i (nieznacznie) przyprawowej, co nadaje piwu przyjemniej jak dla mnie pikantności. [3.5]
        Wysycenie: Wysycenie średnie i nieco powyżej - pasuje [4.5]
        Opakowanie: Proste, zgrabne i czytelne z dobrym info na kontrze. [4]
        Uwagi: Piwo jest leciutko wodniste, pijalne ale jakieś takie – brakuje mu „jaj”.

        Moja ocena: [3.45]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎