Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, RIS

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, RIS

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarne, praktycznie nieprzejrzyste. [5]
    Piana: Ciemnokremowa, jednolicie drobne pęcherzyki, niewysoka, niespecjalnie trwała, ale jak na te parametry może być. [3.5]
    Zapach: Niezbyt intensywny palony i trochę ciemnych/suszonych owoców, lekka alkonuta, na początku słaby, ale po ogrzaniu już w porządku. [3.5]
    Smak: Lekko żelazny, trochę palony i czekoladowy, słodki, mama wrażenie że bardziej słodki(cukrowy ) niż słodowy, odrobinę wcześniej wspomnianych owoców, w miarę pełny, gładki, lekko alkoholowy, średnia goryczka. Nie jest zły, ale ocenę i tak lekko zawyżam. 3,5 [3.5]
    Wysycenie: Wysycenie niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, komplet informacji, do szczęścia brakuje tylko dedykowanego kapsla. [4.5]
    Uwagi: Przeciętny RIS, jak dla mnie za słodki, i nie do końca ułożony. Trochę się namęczyłem pijąc go, ale nie był niedobry. Porter wyszedł im lepiej. Warka do 31.03.2018.

    Moja ocena: [3.675]

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Kolor: Czarny, nieprzejrzyste.
      Piana: Niezbyt obfita, sycząca, szybko redukuje się do obrączki.
      Zapach: Palony słód, drewno, kiełbasa. Bez szału ale całkiem przyjemny.
      Smak: Gęstawe, oblepiające, umiarkowanie słodkie. Czekolada, drewno, wędzonka. Goryczka popiołowa, średnio intensywna. Lekka kwaśność od ciemnych słodów na finiszu.
      Wysycenie: Średnie, trochę za wysokie.
      Opakowanie: Całkiem fajna etykieta, dokładny skład.
      Uwagi: Warka 31.03.18 Średniak. Mało się dzieje ale nie jest w żaden sposób wadliwe. Warte spróbowania.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎