Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Hopster] Fruit APA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Hopster] Fruit APA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Sim666
    Senior
    • 01-2015
    • 153

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Dość mętne, ciemno pomarańczowe [3.5]
    Piana: Pieni się ładnie, ale to przez pionowe lanie, szybko pęka i zaczyna wyglądać kiepsko, jak kożuch na mleku. [3]
    Zapach: Jedzie szmatą, ponadto nic, absolutnie. Żadnego chmielu, żadnego orzeźwienia, brak jakiegokolwiek kiwi. [1.5]
    Smak: Po aromacie zostaje zrobić szybki 4 łyki, żeby mieć za sobą tę brudną i mętną wodę. Żadnej historii, głównie powtórka z aromatu, pozostaje mopa w tym wypłukać po myciu podłogi, smak się nie zmieni. [2]
    Wysycenie: Odrobinę za wysokie [3.5]
    Opakowanie: Nie trawię marketingu nastawionego na szczucie cycem. [3]
    Uwagi: Nie wiem czy nie będzie więcej takich APA, ale ta jest z kiwi... Kolejna rzekomo wakacyjna etykieta zwiastuje teoretycznie wakacyjne piwo. Najtańszy zabieg nr 1 odhaczony. Nr 2 to skopiowanie stylu (większości składu również) absolutnego hitu i (bądź co bądź, już nim jest) klasyka od Szałów. Nr 3 nie ma. Nie polecam. Ponadto istnieje obawa, że w Tesco LULU APA z KIWI to jest to samo

    Moja ocena: [2.125]

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnożółty, wpadający w pomarańczowy. Nieprzejrzysty od osadu, opalizuje. [3.5]
      Piana: O średniej wysokości, składająca się z małych i średnich pęcherzyków, trwałość umiarkowana, opadając ładnie osiadała na szkle... choć nietrwale. Nieznikła z powierzchni piwa do samego końca. [3]
      Zapach: Głównie owocowy, kwaskowy z akcentem słodowym. Wyczuwalne były marakuje i cytrusy... Kiwi? Nic z tych rzeczy. [3]
      Smak: Kwaskowy. Kiwi, to ja tu nie wyczułem, niestety. W smaku dominuje marakuja z cytrusami do tego trochę akcentów łodygowych i słodowych oraz lekka pieprzna ostrość. Goryczka wyraźna, cytrusowo-roślinna ze słodowym posmakiem. [3.5]
      Wysycenie: Widoczne drobne bąbelki, utrzymało się przez cały czas. [4.5]
      Opakowanie: Takie sobie, nie podano gatunków chmielu... jest między innymi słód karmelowy, którego, także nie czuć. kapsel bez nadruku, biały. [3.5]
      Uwagi: Warka do 2.03.2018, wypite 22.02'18. Dziwna ta KIWI APA. Odnoszę wrażenie, jakby ktoś pomylił etykiety i napełnił butelkę piwem Sour APA Marakuja. Nie jest takie złe... po prostu nie czuć owoców kiwi. **285**

      Moja ocena: [3.325]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎