Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, [Doctor Brew] Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Niechanowo, [Doctor Brew] Miodowe

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • LubieStrongi
    Senior
    • 02-2016
    • 195

    #2
    Typical Janush z blogu http://typowyjanush.com.pl czy tam http://typicaljanush.com.pl pije Miodowe z Doctor Brew. Materiał powstał we współpracy z Doctor Bre...

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, a nawet rzeczywiście trochę jak w miodzie [4.5]
      Piana: Kremowa, potężna aż za bardzo, drobnopęcherzykowa, choć niezbyt trwała. Piana zostawiła trwałe znaki na szkle. [4]
      Zapach: Niestety oprócz miodu trudno coś tu innego wyczuć. Może trochę ziół od Marynki, ale to i tak na granicy autosugestii. [2]
      Smak: Słodkie, nawet jakoś nie specjalnie miodowe choć miodu nie brakuje. Sporo karmelu i słodkich cukierków, jednak muszę przyznać, że wyczułem jakąś delikatną chmielową kontrę. [3]
      Wysycenie: Średnie, nic nie wnosi do tego piwa. [3.5]
      Opakowanie: Wielgachna pszczoła na etykiecie, miodowa kolorystyka i oprócz drożdży pełny skład. [4]
      Uwagi: Tak zwyczajnie to nie piję tego typu piw, ale pomyślałem, że skoro craft to miód będzie tylko subtelnym dodatekiem. Niestety to piwo jest miodowym ulepkiem i gdyby nie alkohol to prawie nie miałoby nic z piwa..
      I jeszcze jedno... Na etykiecie czytam: najlepiej spożyć do- informacja na szyjce butelki. Oglądam tę szyjkę od paru minut jak głupia małpa przed telewizorem i nic nie widzę, a jeszcze jestem trzeźwy

      Moja ocena: [2.9]
      Last edited by DariuszSawicki; 14-07-2017, 16:50.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        To samo miałem z szyjką butelki. Co za głupi pomysł...

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty klarowny. [4]
          Piana: Biała i drobna, ale jej wysokość zasmuca nie tylko pszczoły. [3]
          Zapach: Delikatny, słodowo-miodowy. [3.5]
          Smak: Nieprzesadnie słodki, ale ze zdecydowanym akcentem miodowym. Smaczny. [4]
          Wysycenie: Średniowysokie. [4]
          Opakowanie: Paskudna, wielka, obleśna pszczoła. Miodowe tło, no i plastry miodu. W zasadzie to karykatura etykiet piw miodowych. [3]
          Uwagi: Jak ktoś lubi piwa miodowe - polecam.

          Moja ocena: [3.675]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎