Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Gentleman] Beskidzki Traper

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Gentleman] Beskidzki Traper

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowny, trochę za jasny jak na amber lagera. [3]
    Piana: Średnio obfita, drobne pęcherzyki, niespecjalnie trwała, jasnobeżowa, ładnie zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Diacetyl, lekko owocowo-kwaskowy, do tego jeszcze coś jest nie tak, może jakaś infekcja. [2]
    Smak: Diacetyl, karmel i owoce, dziwny nieprzyjemny posmak, po za tym pustka, idzie do zlewu. [1.5]
    Wysycenie: Chyba niskie, ale nie mam ochoty brać kolejnego łyka, żeby sprawdzić. [3]
    Opakowanie: Całkiem ładna etykieta, za spore braki w składzie - podano tylko: "woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże". [3.5]
    Uwagi: Wadliwe piwo, prócz diacetylu, coś tu jeszcze jest nie tak, ale nie potrafię tego nazwać, ale nie jest to nic dobrego. Omijać szerokim łukiem. Warka do 30.10.2017.

    Moja ocena: [2.125]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żaden amber, po prostu "zwykły" złoty. [3]
      Piana: Brudnobiała, drobna, średniowysoka i dość trwała. [3.5]
      Zapach: Karmel, słód i lekkie owoce. Poprawny, ale nic szczególnego (może to i dobrze...) [3.5]
      Smak: Lekka goryczka z owocową podbudową, w tle słód ze śladem karmelu. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Brak miejsca warzenia. Na ecie jakiś uzbrojony koleżka, wygląda, jakby się urwał ze (spaghetti) westernu, bez związku z Beskidami wszelakimi. Pierdoły jakieś na dodatek popisane... . [3]
      Uwagi: Lager bez polotu. No i bez miejsca warzenia.

      Moja ocena: [3.475]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎