Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Socho, Namiętny Witek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Socho, Namiętny Witek

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, lekko zamglony. [4]
    Piana: Nie-ma... Dla witka to wstyd jak beret. [1]
    Zapach: Słód i trochę kolendry, i już. [3]
    Smak: Lekka kolendra, słód i śladowy grejpfrut. [3]
    Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. To witek??? [3]
    Opakowanie: Eta miła w dotyku, może się podobać. [4]
    Uwagi: Temu witkowi wiele brakuje. Nie tylko namiętności... .

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Całkiem mętny, bursztynowy, miodowy. Duża mętność ok, ale ten kolor nie za bardzo. [2.5]
      Piana: Niewielka, białe, niejednorodna. Szybko zredukowała się do resztek. [2.5]
      Zapach: Dziwny, nie zgadłbym, że to wit. Słodki, owocowy, drożdżowy? Ciężko go określić. Jedynie kilka razy dało się wyczuć wita. Była kolendra. [2.5]
      Smak: Niezbyt dobry i nie bardzo przypominający wita. Mdłe, dziwnie owocowe, prawie bez goryczki i kwaśnych posmaków. Nuży. [2.5]
      Wysycenie: Ponownie słabo. Gaz słaby, wyraźnie go brakuje, zwłaszcza pod koniec. [2.5]
      Opakowanie: Ładnie wykonane, parametry podane, kapsel niebieski. Grafika może niezbyt zrozumiałe, ale za to fajna kolorystyka. Jedyny parametr gdzie jest dobrze. [4]
      Uwagi: Nieudane piwo. Nie w stylu i niedobre. Może coś było nie tak z moją butelką? Wierzę, że to jakiś przypadek, bo na tym poziomie Socho długo nie pociągnie.

      Moja ocena: [2.575]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎