Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały otwieracz nie niszczący kapsli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    Mały otwieracz nie niszczący kapsli

    Szukam od jakiegoś czasu w/w otwieracza. W internecie nawet znalazłem trochę informacji, ale zwykle nie ma zdjęć, albo ciężko coś takiego znaleźć. Sam posiadam w tej chwili dwa takie otwieracze(jakiś zielony z licznikiem z Tchibo i ten "automatyczny" jak od Perły czy Goolmana), ale są mało mobilne. Interesuje mnie coś małego, może być z dziurką na kółko od kluczy, ale nie musi, dobrze żeby było nie większe jak "łezka" od Carlsberga, ew. format karty kredytowej, jeśli coś takiego istnieje. Najlepiej ze zdjęciami lub linkiem do Allegro.
    Last edited by rafalek21; 30-08-2017, 00:48.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Aktualnie używam otwieracza Perły wydanego przez lubelski klub Kufelek dystrybuowany rok temu na lubelskiej giełdzie. Mały, klasyczny, metalowy, breloczkowy z logo browaru i datą imprezy.
    Jest niezły i przynajmniej w moich rękach nie gnie kapsli.
    Nie wiem czy chłopaki z klubu jeszcze takie mają. W tym roku chyba takich kapsli nie było, przynajmniej w ramach najtańszej wejściówki za 5 pln. Może był w droższych pakietach.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎