Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.10.28 TYCHY - 50 Jubileuszowa Tyska Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SKB
    Member
    • 11-2013
    • 41

    2017.10.28 TYCHY - 50 Jubileuszowa Tyska Giełda Birofiliów

    Śląski Klub Birofilów ma przyjemność zaprosić na 50 Jubileuszową Tyską Giełdę Birofiliów , która odbędzie się 28 października w Browarze Obywatelskim w budynku słodowni.
    W sprawie rezerwacji stolików prosimy o pisanie tylko i wyłącznie na adres : slaski.klub.birofilow@o2.pl
    Giełda rozpoczyna się o godzinie 8:00
    Śląski Klub Birofilów
  • Jacek_C
    Senior
    • 12-2008
    • 102

    #2
    Szukam miejsca w aucie z Krakowa lub pasażerów do auta, chętnych na wyjazd ze mną.

    Comment

    • ARTHUR
      Senior
      • 07-2004
      • 2338

      #3
      A ktoś wybiera się ze Szczecina?

      Comment

      • karin861
        Senior
        • 02-2006
        • 597

        #4
        Szukam 2 miejsc w aucie z Warszawy i najlepiej powrót również tego samego dnia
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • kopernikPOLICE
          Member
          • 02-2016
          • 53

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
          A ktoś wybiera się ze Szczecina?
          Ja ale jadę pociągiem.

          Comment

          • adi_999
            Senior
            • 11-2004
            • 425

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
            Szukam 2 miejsc w aucie z Warszawy i najlepiej powrót również tego samego dnia

            Jak dobijecie do Łodzi to moge Was zabrac .
            Last edited by ART; 10-11-2017, 08:10.
            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #7
              Towarzysko fajna giełda, organizacyjnie chyba najgorsza na jakiej byłem. Blisko pół godziny oczekiwania w kolejce na wejście, ciemna sala, kolekcjonerzy oglądali kapsle z latarkami, do picia jedynie ciepłe butelkowe piwo za 10 zł, podczas gdy śkb miał swoją prywatną lodówkę. W cenie biletu tragiczny lech lite z puszki. Jak na
              Jubileusz to wyglądało marnie. Dla mnie ta lokalizacja jest nieporozumieniem.
              Last edited by Rzeszowiak; 28-10-2017, 13:52.

              Comment

              • Piotr_M
                Member
                • 11-2005
                • 42

                #8
                To chyba na niewielu giełdach byłeś.Ale niestety tak już mamy w naturze ,że potrafimy tylko krytykować.Brawo dla organizatorów za wytrwałość ( problemy z salą, stołami itp.). Jeśli chodzi o piwo w cenie biletu jeśli Ci nie pasowało to po co brałeś ( bo za darmo) a w cenie biletu. Na wielu giełdach płaci się za wstęp i nawet tragicznego piwa nie ma.Jeśli chodzi o lokalizację to niestety albo ta na jesień albo żadna inna, ale też obecność nie jest obowiązkowa.

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  #9
                  Byłem na kilku. Nie mam w naturze tylko krytykować, skoro pierwszy raz zamieściłem negatywną opinię o organizacji giełdy. Rozumiem, że zawsze tylko chwalisz organizatorów, ale może czasem warto zwrócić uwagę co nie podobało się uczestnikom, aby można było poprawić?

                  Comment

                  • kopernikPOLICE
                    Member
                    • 02-2016
                    • 53

                    #10
                    to że było ciemno to niezaprzeczalny fakt. Aczkolwiek to też jest względne bo zależy kto miał gdzie usytuowany stolik. Mój był nieoświetlony akurat.
                    W porównaniu do giełdy w Człuchowie to ta w Tychach była słaba.
                    Giełda giełdą ale powinna to być też wielka feta, konkursy, tv, gazeta, wywiady itp. ( jak na taki jubileusz)
                    Ale to oczywiście moje zdanie.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎