Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Episode 5: Hazy IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Episode 5: Hazy IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brudnobursztynowy, mętny. [3.5]
    Piana: Bardzo wysoka, początkowo zajmuje pół pokala, ale bardzo szybko opada. Zostaje mały kożuch. [4]
    Zapach: Owoce tropikalne, trochę cukierkowe, jakby poziomki i ananas na granicy sugestii. Niezbyt silny. [3.5]
    Smak: Słodowy, cytrusowo-ziołowa chmielowość, goryczka taka sama, średnia. [3.5]
    Wysycenie: Początkowo wysokie, potem średnie. [3.5]
    Opakowanie: Standard dla nich, oczopląs [3.5]
    Uwagi: Hm, średnie to piwo, dość niewyraźne. Jakby gęste, zamulające. Owocowe posmaki nie są zbyt intensywne, takie przeciętne APA, bo goryczka zbyt niska na IPA. Chyba najgorsze z pitych dotychczas piw Rockmilla.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Przybrudzone złoto, wyraźnie zamglone. [4]
      Piana: Dość bujna, dominują drobne pęcherzyki, choć jest też sporo ciut większych. [4]
      Zapach: Wyraźny ananas niezbyt słodkie cytrusy (cytryna, limonka), na drugim planie słodki syrop z sosnowych lub świerkowych pędów. [4.5]
      Smak: Cytrusy, ananas i żywica. Tak w skrócie można określić to piwo. Baza słodowa wytrawna - trzeba się naprawdę dobrze postarać, żeby ją wydobyć spod aromatów chmielowych. Na finiszu specyficzna, jakby trochę chemiczna, średnio przyjemna goryczka, która przez chwilę drapie w gardło. [3.5]
      Wysycenie: Umiarkowane. [4]
      Opakowanie: Podoba mi się, bogata w szczegóły. Brak farmazonów w postaci "morskiej opowieści". [4.5]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 12.03.2018

      Moja ocena: [4]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎