Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łąkomin, Dziki Dzik na Torfowisku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Łąkomin, Dziki Dzik na Torfowisku

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarne, nieprzejrzyste [5]
    Piana: jasny brąz, drobna, opada powoli i zauważalnie, osadza się na szkle [3.5]
    Zapach: słaby, torfowo (myszowaty) kawowo-palony [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, czekolada, paloność, kawa, wszystkim się pięknie komponuje gdyby nie ta beczka po whisky - to nie mój smak, niestety, whiskowo-torfowo-myszowaty posmak dominuje nad porterem, to tak jakby napić się łyka portera, a potem zapić to whisky...ja pasuję, całość dobre skomponowana ale piwo dla tych co lubią "barrel aged", jak wolę klasyki [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: fajna czarna eta, gładki kapsel zalany lakiem, acha, lak przeraźliwie się kruszy [4.5]
    Uwagi: Szkoda, nie wszystko z Łąkomina mi smakować musi, samo produkt dobrze zrobiony ale to całkowicie nie mój smak

    Moja ocena: [3.9]
    Attached Files
    Last edited by becik; 18-01-2018, 21:01.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      wersja beczkowa, wykonanie ok ale ja nie daję rady, torf i whisky powala moje kubki smakowe
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        #4
        Co Cię w tym piwie pociąga, że dwa razy zdegustowałeś mimo braku zgodności smakowej z Tobą?
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Zamówiłem na dniu portera całą paletę oferowanych piw bez wybrzydzania mając nadzieję, że coś się choć trochę zmieni
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎