Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Trzech Kumpli] American Beauty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zapanbrat, [Trzech Kumpli] American Beauty

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy czy jasnozłoty, mocno zamglony. [4]
    Piana: Co najmniej średnio obfita, zbudowana z dużych i średnich pęcherzyków, niespecjalnie trwała, przeciętnie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Od strony chmielowej typowa Ameryka: cytrusowo-tropikalny, płatki zbożowe, jasny słód. Średnio intensywny, w porządku. [3.5]
    Smak: Zbożowy, słodowy, pół-wytrawny, cytrusowe, umiarkowana/średnia goryczka, średnia pełnia - jak na 12,5° blg w sam raz. Dobrze zachowany balans. [4]
    Wysycenie: Znowu wypiłem i zapomniałem wpisać, ale chyba okolice średniego - pasowało. [4]
    Opakowanie: Prosta, ale całkiem ładna etykieta biały płotek ładnie pasuje do nazwy i założenia piwa. Niedokładny skład. [4]
    Uwagi: Zgodnie z etykietą: proste-nieskomplikowane, acz smaczne piwo. W sam raz na ugaszenie pragnienia czy zaraz po obiadku, albo na "wstęp do kraftu". Warka do 03.11.2018

    Moja ocena: [3.725]
    Last edited by rafalek21; 05-06-2018, 02:13.

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6136

      #3
      American Blond Ale... cokolwiek to tak naprawdę oznacza

      Piana - więcej na początku potem zostaje warstwa.
      Barwa - zamglony żółto-pomarańczowy.
      Lacing - coś pozostało.
      Gaz - średni.
      Aromat - mango, słodsza egzotyka, cytrusy.
      Smak - nie za słodkie, gorzkawa cytrusowość i egzotyka. Goryczka nie za duża.

      Fajne piwko
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎