Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Oldie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Nepomucen, Oldie

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • grodek
    Senior
    • 06-2015
    • 527

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrązowy, pod światło ciemnomiedziany. [5]
    Piana: Kolor jasnobeżowy, drobnopęcherzykowa, średnio obfita, ale dość trwała. [4.5]
    Zapach: Przyjemny i złożony aromat. Czuć słodowość z nutami śliwki i wiśni oraz odrobiną czekolady. Do tego aromaty drewna i torfu, które nie są jednak bardzo intensywne. [4.5]
    Smak: Piwo w smaku jest nieco wytrawne, brakuje nieco pełni. Na pierwszym planie nienachalna torfowość oraz dębina. W tle jakieś owoce, ale brakuje posmaków karmelu, orzechów. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, może być. [4]
    Opakowanie: Bardzo podoba mi się etykieta z grafiką Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu. Pełen skład (bez drożdży), firmowy kapsel. [4.5]
    Uwagi: Termin do 08.09.2018. Smaczne piwo, choć zabrakło mi większej pełni oraz złożoności w smaku.

    Moja ocena: [4.1]
    604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Piłem wczoraj warkę do 08.10.2018. Na pierwszym planie torfowość i drewno, do tego ciemne kakao i świeże orzechy. Piwo w odbiorze jest dość wytrawne i trochę brakuje dla równowagi słodkich nutek toffi, czy karmelu. Mimo tego, wypiłem ze smakiem.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎