Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Baba z Berłem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Baba z Berłem

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piękny bursztyn, klarowne. [5]
    Piana: Biała, szybko opada po nalaniu, pęcherzyki grube i podobnie szybko pękają. [2]
    Zapach: Na pierwszym planie orzechy i to tak zdecydowanie. Na dodatek są laskowe jak i włoskie po równo. Potem bardzo dojrzały banan, taki już prawie ciemny, a na końcu przyprawy znane z belgijskich piw. [4]
    Smak: Treściwe i słodowe, goryczka niska, ziołowa, lekko pikantna. Również w smaku czuć orzechy oraz też kwas chlebowy z przyprawami, nie brakuje owoców ciemnych i suszonych. [4]
    Wysycenie: Średnie, dla tego piwa odrobinę za wysokie. [3.5]
    Opakowanie: Żółta kolorystyka, na etykiecie kobieta z berłem i koroną, polskie chmiele, belgijskie drożdże. [4]
    Uwagi: Piwo smaczne, tylko trochę za ciężkie, szczególnie na finiszu. No i za drogie, dlatego z tych powodów drugiego nie kupię dziś. Warka do 10.01.2019.

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      #3
      Piwo ogólnie dobre i pijalne . Z szelątaniem uważać bo wystrzeli jak szampan w sylwestra . Moim zdaniem nie jest męczące , wypiłem dwa piwa pod rząd ... Cena 3,20 zł z promocji .
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, lekko zamglony. [4]
        Piana: Białokremowa, średniodrobna, dość wysoka, ale niezbyt trwała. [3.5]
        Zapach: Słód palony, ślad karmelu i mokrego psa. Niezbyt efektowny... [3]
        Smak: Lekka goryczka z akcentem karmelu, troszkę skórki razowca, ślad orzechów... [3.5]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Typowa glogerowa grafika i estetyka, łącznie z niezbyt rozsądną (delikatnie pisząc) nazwą . [4]
        Uwagi: Piwo do wypicia, niczym nie odrzuca, ale też niczym szczególnie nie przyciąga. Czyli - znowu typowy Gloger .

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎