Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarnia Muczne, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Browarnia Muczne, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: żółte wpadające w lekki pomarańcz [4]
    Piana: biała, drobna, delikatna, sumie mierna, szybko opada do cienkiego kożuszka [3]
    Zapach: leciutki, głównie zbożowe [3.5]
    Smak: lekkie ale jednocześnie pełne i treściwe, na pierwszy plan idzie fajna, lekka, orzeźwiająca goryczka, skórki od chleba, delikatny cytrusowy posmak, odrobina banana, świetny i miły finisz słodowy, całość świetnie zbalansowana [5]
    Wysycenie: troszkę za dużo [4.5]
    Opakowanie: w lokalu nalewane z ukrytego nalewaka, podawane bez wafli i w szkle gładkim, kupione na wynos we własnej petce [2.5]
    Uwagi: Jak dla mnie genialne piwo

    Moja ocena: [4.075]
    Attached Files
    Last edited by becik; 15-08-2018, 08:27.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
      Piana: Biała, drobna, krótkotrwała, niewysoka. Na pszenicę, to cienkawo... [3]
      Zapach: Delikatne cytrusy, goździki, ślad banan i zboża. Jest też zaskakujący, trochę psujący wrażenie, powiew estrowy. [3.5]
      Smak: Także łagodny, słodowo-zbożowy, z akcentem cytrusowym. Po przełknięciu na języku pozostaje posmak bananowy. [4]
      Wysycenie: Niewysokie, ale całkiem OK na tak mały browar. [4]
      Opakowanie: Na etykiecie jakiś brodaty kolo w kapeluszu, tym razem z profilu. Piwo nazywa się ZAKAPIOR BIESZCZADZKI. Na ecie jest jedynie nazwa browaru, nazwa piwa (w/w) i napis "piwo niefiltrowane". NIC WIĘCEJ, zero rodzaju piwa ani parametrów, dla mnie to niechlujstwo (delikatnie pisząc). [2]
      Uwagi: Piwo kupione w sklepiku przy karczmie "Siedlisko Carpathia", za małą butelkę życzą sobie PLN 8 .

      Moja ocena: [3.625]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎