Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Single Hop IPA Centennial

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, Single Hop IPA Centennial

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, dziwnie klarowne, a piwo jest niefiltrowane i nawet niepasteryzowane. [4]
    Piana: Bardzo wysoka, za duża, niezwykle drobna, bardzo powoli opada, lepi się do szkła. [4]
    Zapach: Bardzo przyjemne cytrusy w połączeniu z kwiatami, czyli zgodne z opisem. Czuję również tak samo przyjemne herbatniki. [4.5]
    Smak: Trochę za słodkie, ale goryczka też wyraźna, głównie iglasta oraz też pestkowa. Przeważa jednak słód, a na finiszu już zwyczajne zboże. Wszystko jest bardzo naturalne. [4]
    Wysycenie: Średnie, odrobinę za małe. [3.5]
    Opakowanie: Jakieś chmielowe monstrum na etykiecie, dokładny skład, kapsel browaru. [4.5]
    Uwagi: Bardzo smaczne i jeszcze lepiej pachnące piwo, godne polecenia z terminem do 24.02.2019.

    Moja ocena: [4.175]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Bardzo ovfita piana, z średnich i drobnych pęcherzyków, niezbyt trwała, niechętnie zdobi szkło.
      W zapachu cytrusowe, kwiatowe i nieco ziemiste.
      W smaku cytrusowo, kwiatowo i iglascie(zostaje w posmaku), słód, goryczka średnia do wysokiej, średnio długa. Średnia pełnia, całość dobrze zbalansowana.

      Ogółem fajne piwo, niezły efekt jak na single hop(choc osobiście wolę Mosaic lub Simcoe). Warka do 24.02.2019. Ogółem 4-/5

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎