Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta/Oud Beersel] Les Cassis Fous

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Browar na Jurze, [Pinta/Oud Beersel] Les Cassis Fous

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czerwonawy, miedziany, umiarkowanie ciemny. Piwo lekko mętne. Pięknie wygląda, kojarzy się z sokiem z czarnej porzeczki. No może ciut ciemniejsze mogło by być. [4.5]
    Piana: Średniej wielkości, lekko beżowa, średnie pęcherzyki. Szybko/średnio opada do grubego kożucha. Kożuch jest trwały. Pozostawia ślady na ściankach kufla. [4]
    Zapach: Tu jest bardzo dobrze. Wyraźny dziki kwas, cierpkość, Czerwone wino, owoce. Porzeczka jest, ale nie dominuje specjalnie. Są także wiśnie, czarny bez, tarnina. Trochę drewna też. [4.5]
    Smak: Na pierwszym planie dzika kwaśna porzeczka, cierpkość, wręcz suchość. Cierpkość kojarzy mnie się z pigwowcem. Do tego czerwone wino. Posmak średnio długi, kwaśny, cierpki, drewniany, ziemisty. Goryczki właściwie nie zauważyłem. Może nie bezpośrednio, ale ogólnie da się wyczuć wpływ beczki na całość. Są garbniki i ogólnie smak jest drewniany. [4.5]
    Wysycenie: Średnie, w miarę trwałe, nie przeszkadza. Dobre. [4]
    Opakowanie: Oczywiście ładnie zaprojektowane, eleganckie, w kolorystyce pod piwo, zawiera wszelkie informacje, kapsel firmowy. Niemniej to tylko dobry poziom, nic szczególnego. [4]
    Uwagi: Bardzo smaczny, ostry, cierpki, wytrawny kwas z wyczuwalnym owocem bazowym i beczką. Bardzo bogaty w zapachu i smaku. Udana kooperacja Pinty i belgijskiego Oud Beersel.

    Moja ocena: [4.4]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎