Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Ambrosius Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Namysłów, Ambrosius Strong

    Piwo wyprodukowane dla sieci Kaufland ekstrakt 14,1%, alk. do 7 %
    Kupione za 1,49 zł.
    Ogólnie średnie piwo, piana fatalna, barwa w miarę ładna, ale gazu jakoś mało, po jakims czasie stało się wyjątkowo niesmaczne, bo po prostu się rozgazowało.
    W smaku mocno wyczowalna woń alkoholu, ale do przetrawienia, goryczka znikoma, słodycz też jakaś taka bez wyrazu. Ogólnie jest to bardzo przeciętne piwo, chyba tylko dla spragnionych, nawet etykietka trochę banalna. Zupełny średniak.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Piwo pite wczoraj, puszka 0,5 l, pierwszy łyk jeszcze znośny, ale potem gorycz wykrzywiła mi gębę . W smaku była po prostu wszechobecna. Mocy żadnej nie czułem. Nie polecam, piwo do zapomnienia.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Andrewbrw
      Senior
      • 03-2004
      • 932

      #3
      Szkoda gadać!to piwo jest fatalne!!!

      Co tu dużo mówić, kto pił ten wie...czuć alkohol jak nic!bez wyrazu głębszego, piana -bez komentarza.... typowe piwo dla supermarketów!!! ogólnie do pupy

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #4
        I tu rodzi się problem - Ambrosius z dąbrowskiego KAUFLANDA był z Browaru Van Pur. Nie wiem czy jest sens tworzyć nowy temat, więc oceniam go tutaj.
        Przyznam się, że z pitych do tej pory piw "marketowych" to smakowało mi najbardziej. Ładny miodowy kolor, przyjemny, nie "przealkoholizowany" smak. Można się przyczepić do piany i gazowania, nie mniej ogólnych walorów zbytnio to nie zaniża.

        Moja ocena: [3.5]
        ---------------
        Ocena usunieta z rankingu.
        Nowe piwo = nowy temat
        Art, Admin

        ---------------
        Last edited by Czapayew; 02-08-2004, 09:26.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎