Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jako Kokanin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziel2
    Junior
    • 04-2007
    • 4

    #76
    Dziękuję Bardzo - już kapuję ,
    czy w Polsce jest więcej takich pseudobrowarów, które mają prawa do marki, ale nie produkują tylko butelkują, lub prowadzą wyłacznie dystrybucje we własnym zakresie ?
    ???

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #77
      typowych rozlewni wiecej chyba nie ma, ale większość reklamowanych, tzw. markowych piw nie jest przypisana do browaru, tylko robiona w róznych browarach należących do danego koncernu (o czym konsumenta nie informuje się)

      jest jeszcze Browar Stary Kraków; robi on własne piwa, na podstawie własnej receptury w Browarze Relakspol
      Last edited by Sokół83; 02-06-2007, 23:13.
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • rexxx
        Junior
        • 08-2007
        • 2

        #78
        Piwo Jako - Wielkopolska

        Nie ma go w spisie a może komus sie przyda.

        STRONA PRZEZNACZONA JEST WYŁĄCZNIE


        Leży na drodze z Kalisza do Konina w miejscowości Kokanin

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #79
          To nie jest browar tylko rozlewnia piw m.in. z browaru Belgia.
          Last edited by abernacka; 01-08-2007, 15:18.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • rexxx
            Junior
            • 08-2007
            • 2

            #80
            w takim razie przepraszam sugerowałem sie tym co napisali na stronie :

            Do podstawowych obszarów działalności przedsiębiorstwa JAKO Sp. z o.o. zaliczyć można:
            produkcję piwa, która stanowi podstawę naszej działalności,


            Jestem w tej dziedzinie póki co bardzo zielony ale piwo lubie i postaram sie poprawić hehe

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #81
              Ale również można przeczytać m.in. Do strategicznych dostawców przedsiębiorstwa JAKO Sp. z o.o. należą BROWAR BELGIA Sp. z o.o., który dostarcza nam piwo najwyższej jakości .
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Dreamer
                Senior
                • 05-2003
                • 1576

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale również można przeczytać m.in. Do strategicznych dostawców przedsiębiorstwa JAKO Sp. z o.o. należą BROWAR BELGIA Sp. z o.o., który dostarcza nam piwo najwyższej jakości .
                Co zasadniczo nie kłóci się z tym, o czym pisze Rexxx. Teoretycznie przedsiębiorstwo mogłoby być i browarem (producentem) i zakładem usługowym (rozlewnią) jednocześnie. Nie pierwszy raz można odnieść wrażenie, że do podstawowych obszarów działalności przedsiębiorstwa JAKO zaliczyć można... karkołomne udawanie, że już się jest browarem pomimo rzeczywistego pozostawania tylko rozlewnią. Działalności na tyle skutecznej, że mniej rozeznani łatwo ulegają urokowi deklaracji na etykietach "wyprodukowano przez: Jako Kokanin"
                Blog: Piwna Brytania

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #83
                  Rexx nie martw się, nie jesteś pierwszym którego zwiodły napisy na piwach Jako.
                  Myślę, że jednak niestety nie jesteś też ostatnim wprowadzonym w błąd

                  Comment

                  • krzem82
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 113

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziel2 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Miałem dzis przyjemność wypić buteleczkę Jako mocnego.
                    Jednak w serwisie napisane jest że produkowane jest przez Browar Belgia, a na etykiecie:
                    Jako sp. zoo, Kokanin 44, 62-817 żelazków. Czyzby jakiś transfer ??
                    Jako to rozlewnia piwa które warzone jest w Browarze Belgia

                    Comment

                    • Sokół83
                      szynkarz
                      • 12-2004
                      • 1598

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzem82 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jako to rozlewnia piwa które warzone jest w Browarze Belgia
                      zastanów się 5 razy zanim napiszesz coś odkrywczego w kolejnych postach
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • krzem82
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 113

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                        zastanów się 5 razy zanim napiszesz coś odkrywczego w kolejnych postach
                        Zastanowie 6

                        Comment

                        • Marcin76
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 235

                          #87
                          Ostatnio rozmawiałem z przypadkowo spotkanym przedstawicielem firmy Jako. Po tym jak Browar Belgia zmienił właściciela, Jako obecnie współpracuje z browarem w Zduńskiej Woli. Ponoć trwają też rozmowy z Namysłowem. Co do etykiet to chyba się nie zmieniły, a w każdym razie marki piw są te same.

                          Comment

                          • krzem82
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 113

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin76 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ostatnio rozmawiałem z przypadkowo spotkanym przedstawicielem firmy Jako. Po tym jak Browar Belgia zmienił właściciela, Jako obecnie współpracuje z browarem w Zduńskiej Woli. Ponoć trwają też rozmowy z Namysłowem. Co do etykiet to chyba się nie zmieniły, a w każdym razie marki piw są te same.
                            Z tego co ja wiem to Jako nie ma piwa ze Zduńskiej Woli a nadal z browaru belgia, ale mogę się mylić.

                            Comment

                            • Marcin76
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 235

                              #89
                              Tak jak napisałem informacja pochodzi od przedstawiciela firmy Jako z którym rozmawiałem jakiś tydzień temu.

                              Comment

                              • Sokół83
                                szynkarz
                                • 12-2004
                                • 1598

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzem82 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z tego co ja wiem to Jako nie ma piwa ze Zduńskiej Woli a nadal z browaru belgia, ale mogę się mylić.
                                tyle że nowy właściciel Belgii nie zamierza robić piw na zlecenie, przez co Jako szuka sobie nowego browaru - o czym napisał Marcin 76
                                Last edited by Sokół83; 30-01-2008, 23:58.
                                Z INNEJ BECZKI

                                www.fotopolska.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎