Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Doceniam pracę i wysiłek jaki ktoś wkłada w funkcjonowanie portalu, nadto doskonale rozumiem i w pełni popieram cel jaki przyświeca sponsorowaniu browar.bizu w znacznej części przez użytkowników. Uważam też, że cena jaką płacę za konto jest uczciwa. Zdaje sobie również sprawę z tego, iż duże trudności z utrzymaniem portalu zapewne osłabiły by zapał do jego prowadzenia a wszystkim miłośnikom prawdziwego piwa powinno zależeć na jego funkcjonowaniu w takim kształcie.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 12-09-2004, 08:37
otwieracz otwieracz is offline
Gość

Miejscowość: Lublin
Standardowy Polskie kapsle .

Witam !!
Poszukuje nowych kapsli z Polski , lecz także jestem zainteresowany zagranicą . W zamian oferuje inne kapsle, otwieracze polskie, etykiety zagraniczne i troche polski. Moge także kupić kapsle, lecz sugerowałbym wymianke.
Pzdr.
Odpowiedz cytując
Stare 12-09-2004, 10:35
Gacka Gacka is offline
Senior

Miejscowość: Wroclaw
Standardowy

Witaj!Czekam na propozycje(skany).Napisz do mnie-grzegorzgacka@poczta.onet.pl
Stare 13-09-2004, 12:47
kalibeer kalibeer is offline
Junior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Czesc!Napisz co masz , czego szukasz i co z etykiet moglbys zaoferowac kalibber@vp.pl
Stare 13-09-2004, 13:29
Fotka Użytkownika: Dojlidy
Dojlidy Dojlidy is offline
Gość

Miejscowość: Białystok
Standardowy

Nowe kapsle to te obecne czy nówki nie z butelek tylko prosto z browaru. w zamian za otwieracze mogę podesłac kilka kapsli.
Odpowiedz cytując
Stare 20-09-2004, 17:56
bigrobeert bigrobeert is offline
Junior

Miejscowość: gdańsk
Standardowy polskie kapsle

szukam kapsli z browaru gdanskiego.mam do wymiany kapsle polskie i europejskie.
Odpowiedz cytując
Stare 21-09-2004, 21:30
bigrobeert bigrobeert is offline
Junior

Miejscowość: gdańsk
Standardowy polskie kapsle

wzamamian za kapsle z browaru gdanskiego proponuje kapsle niemieckie,czeskie,rosyjskie,litewskie z cypru oraz z browaru ameber.
nie mam podlaczonego skanera.ale to kwestia kilku dni.
Odpowiedz cytując
Stare 28-09-2004, 20:10
Fotka Użytkownika: Kowalsik
Kowalsik Kowalsik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Wlasnie - podeslij jakas iste brakow, chetnie sie zamienie.Interesuja mnie kapsle polskie, piwne i niepiwne.
Odpowiedz cytując
Stare 28-09-2004, 21:51
Fotka Użytkownika: pttica
pttica pttica is offline
Junior

Miejscowość: Katowice
Standardowy

Mam troche kapsli na zamiane rowniez etykiet. Jak jestes zainteresowanty to pisz na maila ptasia007@tlen.pl Twoje
Odpowiedz cytując
Stare 13-01-2006, 11:29
arcy82 arcy82 is offline
Member

Miejscowość: rybnik
Standardowy kapsle

ja mam troszke kapsli (gorskie,strzelec,rybnickie,slaskie, i jeszcze pare innych) zamienei je na puszki polskie po piwie.czekam na chetnych do wymiany
Odpowiedz cytując
Stare 23-02-2009, 14:58
woj69 woj69 is offline
Member

Miejscowość: RUMIA k.GDYNI
Standardowy wymiana

Witaj
Ja również pragnę się dołączyć do oferty braci kapslarskiej. Mam kilka kapselków na wymianę, w tym najnowszy z " mojego " lokalnego browaru Amber w Bielkówku - REMUS.
Proszę podaj mi adres E-m na który mogę przesłać Ci jpg. moich kapsli na wymianę. Swoje proszę przesłać na adres: woi6918@vp.pl. Pozdrawiam.
woj69
Odpowiedz cytując
Stare 23-02-2009, 18:39
Fotka Użytkownika: ARTHUR
ARTHUR ARTHUR is offline
Senior

Miejscowość: SZCZECIN
Standardowy

Mam kapsle z:

Europy wschodzniej i zachodniej
USA
Kanada
Meksyk
Chiny

i inne państwa.

kapasle mam na wymiane lub na sprzedaż.
Więcej na PW.
Odpowiedz cytując
Stare 24-02-2009, 00:30
woj69 woj69 is offline
Member

Miejscowość: RUMIA k.GDYNI
Standardowy

Witam.
Mogę przesłać Ci jpg moich kapsli na wymianę. Jednak obawiam się, że moja oferta skierowana jest raczej do ludzi, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygode ze zbieraniem kapsli. Jeżeli czytam, że : Jesteś
SENIOREM i oferujesz kapsle z tak egzotycznych krajów jak Meksyk i Chiny to potocznie mówiąc ( piszac ) "nie mam do Ciebie co startować ". Chętnie bym skorzystał z Twojej propozycji odsprzedania mi kilku egzemplarzy. Aktualnie oczekuję na przesyłkę od jednego z forumowiczów od którego zdecydowałem się nabyć kilkanaście egzemlarzy z opcją kontynuowania u niego zakupów w przypadku pozytwnego zakończenia sie pierwszej transakcji. Mogę zaoferować jak na poczatek : 13 PLN ( 10 za kapsle 3 na przesyłkę - przelew na wskazane konto). Interesują mnie najtańsze oferowane przez Ciebie aktualnie kapsle. Co możesz mi za taką kwotę zaoferować ? Jpg oferowanych kapsli proszę wysłać mi na adraes : woi6918@vp.pl . Jeżeli oferta będzie interesująca nie omieszkam z niej skorzystać. Pozdrawiam. woj69
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie