Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Dragon Strong (dla Leader Price)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Łódzkie, Dragon Strong (dla Leader Price)

    Nie znalazłem tego piwa na liście,także trzeba dodać.
    Parametry:
    14.1% wag.
    6.5% vol.
    Widać po kontrze ,że to wersja eksportowa.Piwko to wyjeżdża na Litwę,Ukrainę i do Rosji.
    Piana z początku obfita,drobnoziarnista ,ale niestety krótko została w szklance.Dobre nagazowanie,drobne bąbelki cały czas wędrują ku górze.Barwa tego piwa złota.Smak-dominują nuty owocowe,jakieś kwiatowe.Przypomina mi to smak Starka z Chociwla.Jest to dla mnie jedyne wypijalne piwo Dragon(Grybów i Belgia warzą tragiczne Dragony).Jestem mile zaskoczony tym piwem,od czasu do czasu z pewnością kupię.
    Aha butelka bezzwrotna ,etykieta jak to w innych Dragonach,ale czarna,a nie zielonkawa .Cena 1.69 zł, zakupione w Geancie.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    #2
    Zakupione w Leader Price za 1,49. Butelka 0,5l. Ogólnie piwo to jest takie sobie. Piana na początku mydlana. Szybko opada lecz pozostaje kożuszek do końca picia. Smak goryczkowy czuć tez alkohol. Barwa jasna słomkowa. Ogólnie nic specjalnego. Moja ocena 2+.
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasny bursztynek,klarowne. [4.5]
      Piana: Obfita, drobnoziarnista,ale za szybko pozostawiła tylko wianuszek. [3.5]
      Zapach: Niby słodkawy ,niby owocowy, niby lekko chmielowy,troszkę chyba jednak też alkoholowy. [3.5]
      Smak: Czuć lekką słodkawość,goryczkę,potem przechodzącą w metaliczność i jakąś chemię. [3]
      Wysycenie: Bardzo przyzwoite [3.5]
      Opakowanie: Ot taka sobie,nic specjalnego. [3.5]
      Uwagi: Wypijalne piwo,ale nic godnego zapamiętania

      Moja ocena: [3.35]


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎