Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poszukiwany znawca praw człowieka, teorii wolności słowa itp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    poszukiwany znawca praw człowieka, teorii wolności słowa itp.

    Cyborg poszukuje również kompana do dyskusji na temat prawa dziennikarzy (i nie tylko) do wolności słowa, prawnika (praktyka) zajmującego się prawami człowieka, zapobieganiem rasizmowi...

    poza dyskusjami ofiara mogłaby zostać zmuszona do przeczytania mojej pracy na powyższe tematy...
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Nie jestem znawcą praw człowieka. Nie jestem apolityczny, asertywny, miły ani kulturalny. Łamię przy każdej okazji prawa człowieka i cierpią u mnie zwierzęta. Tak więc chyba ne mogę pomóc.

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      ale przynajmniej sprawiłeś, że na wieczór się udało Cyborgowi uśmiechnąć
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #4
        Ja , Cyborgu znam prawa człowieka, ale tylko takie które mi pasują i ja je praktykuje

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
          Cyborg poszukuje również kompana do dyskusji na temat prawa dziennikarzy (i nie tylko) do wolności słowa, prawnika (praktyka) zajmującego się prawami człowieka, zapobieganiem rasizmowi...

          poza dyskusjami ofiara mogłaby zostać zmuszona do przeczytania mojej pracy na powyższe tematy...
          Przywieź problem do Poznania

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎