Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo a rower

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #61
    endriu napisal/a
    BROWERZYŚCI
    Dobre!!!

    Szkoda, że faktu mobilności roweru nie zauważają kierowcy. Może paru przesiadłoby się na dwa kółka i zrobiłoby się luźniej, i mniej spalinowo na ulicach.

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      #62
      żąleną napisal/a


      Dobre!!!

      Szkoda, że faktu mobilności roweru nie zauważają kierowcy. Może paru przesiadłoby się na dwa kółka i zrobiłoby się luźniej, i mniej spalinowo na ulicach.
      Niestety
      Last edited by And69; 13-07-2002, 07:06.

      Comment

      • And69
        Senior
        • 06-2002
        • 1487

        #63
        Przepraszam za wcześniejszy nie dokończony wpis ale właśnie moja mała pomogła mi go wysłać .

        Niestety nie każdy ma tę możliwość żeby się przesiąść na rower , trudno sobie wyobrazić "repów" na rowerach zaliczających 20 - 30 wizyt dziennie z majdanem na plecach . Ja mam np. sklepy rozrzucone po całym mieście i trudno mi by było obsługiwać je na rowerze . A takich osób jak ja jest w każdym dużym mieście bardzo dużo .

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #64
          Ale jest też bardzo, bardzo dużo osób, które jeżdżą samochodem po prostu do "stacjonarnej" roboty, mając niekiedy do przejechania np. 2-3 km Znam takich z autopsji.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #65
            Nie ma to, jak Skandynawia - w Szwecji premier jeździ sobie do pracy rowerem.

            Comment

            • pulas
              Senior
              • 08-2001
              • 965

              #66
              żąleną napisal/a
              Nie ma to, jak Skandynawia - w Szwecji premier jeździ sobie do pracy rowerem.
              A u nas rover'em
              pułaś
              ---------------------------------
              "(...)W kącikach flechtów wieczór już
              Lśni jak porzeczka krwawa
              Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
              I między bajki wkładam"

              Comment

              • And69
                Senior
                • 06-2002
                • 1487

                #67
                slavoy napisal/a
                Ale jest też bardzo, bardzo dużo osób, które jeżdżą samochodem po prostu do "stacjonarnej" roboty, mając niekiedy do przejechania np. 2-3 km Znam takich z autopsji.
                Też znam takie osoby , potrafią pojechać samochodem do sklepu np. po bułki i mleko oddalonego o 1km lub mniej . Lub w centrach handlowych przestawiają samochód od jednego sklepu do drugiego choć przejechanie i znalezienie nowego miejsca zajmuje 3 razy więcej czasu niż przejście na piechote .

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #68
                  Niestety - trochę w wyniku posuchy samochodowej PRL-u samochód jest dla statystycznego Polaka jednym z artykułów pierwszej potrzeby i ogólnie przedłużeniem penisa. A rowerem to niech sobie dzieciaki jeżdżą.

                  Na szczęście coraz więcej osób nie dorasta przez całe życie.

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #69
                    żąleną napisał(a)
                    Na szczęście coraz więcej osób nie dorasta przez całe życie.
                    No to ja się zdecydowanie do nich zaliczam, prawda? I to pomimo tego, że samochodem też kręce spore ilości kilometrów (ale w miarę ekologicznie - na gaz).
                    Właśnie przed chwilą wróciłem z małej wycieczki rowerowej, tak ledwie 30 km. Ale prawdopodobnie jeszcze wieczorem pojadę rowerem do Rynku, oczywiście na piwo
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #70
                      jerzy napisal/a

                      No to ja się zdecydowanie do nich zaliczam, prawda?
                      A jak! Choć na pewno nie w kwestii wzrostu...

                      Comment

                      • grzech
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 4592

                        #71
                        Krzysiu napisał(a)

                        Jak chcesz, to ja spróbuję jeździć po ulicach. Nie boję się, zawsze jeżdżę po ulicy.
                        Solidaryzuje się z Kolegą Krzysiem. Mieszkałem w mieście 150-tysięcznym, ale zawsze jeździłem po jezdni (bo ona w końcu do tego służy). Zaś będąc pieszym ganiałem piratów na tzw. góralach szlejących po chodnikach. Zaraz za miastem są już ciekawe pagórki, ale tam żadnego nie spotkałem. Ja sam mordowałem się tam na Orkanie rometowskim.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #72
                          Mój znajomy woli jeździć jezdnią, niż ścieżką, bo wtedy może jechać szybciej. Zanim mi rower nie zardzewiał, to też raczej jeździłem ulicami, choć za każdym razem, jak wyprzedzał mnie autobus, to siwiało mi parę włosów na głowie, bo prawie zawsze kierowcy zaczynali wracać na poprzedni tor jazdy, zanim mnie całkowicie wyprzedzili. Rezultat: tylna połowa autobusu mijała mnie o centymetry. Najmniejszy błąd z mojej strony i...

                          Jak już znowu będę miał rower, to będę raczej używał ścieżek, chociażby po to, żeby wykosić z nich te wszystkie gapy, co się po nich szwendają.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #73
                            żąleną napisal/a
                            Niestety - trochę w wyniku posuchy samochodowej PRL-u samochód jest dla statystycznego Polaka jednym z artykułów pierwszej potrzeby i ogólnie przedłużeniem penisa.
                            Aha..... to ja juz wiem, że mi niepotrzebny samochód. No bo co ja sobie będę przedłużać

                            Gratulacje dla Endriu o wspaniały neologizm BROWERZYŚCI, myslę, że się przyjmie!!!
                            Last edited by Marusia; 13-07-2002, 21:00.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Qbric
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 427

                              #74
                              żąleną napisał(a)
                              [...] wykosić z nich te wszystkie gapy, co się po nich szwendają.
                              A jak! ROWER-POWER

                              Jeździć na rowerze lubię tak samo bardzo jak jazdę autem. Pierwsze daje mi dostęp do chodników dla pieszych różnych ciekawych miejsc, lasów, pól itp. ale drugie daje mi moc i prędkość jakiej nie wycisnę ze swoich nóg. O dziwo śmierci w oczy zaglądam raczej na rowerku, bo rzadko go naprawiam i aktualnie moja droga hamowania mięsci się w granicacch ok 20m
                              Co do jazdy po jezdni nie mam z tym żadnego problemu i myślę, że zachowuję się przyzwoicie. Jakiś czas temu, jadąc tramwajem, widziałem we Wrocławiu na trasie Polibuda-GaleriaD kolesia, który bezstresowo poruszał się środkowym pasem jezdni na rowerze...
                              Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #75
                                Jak jest ścieżka, to wolę ścieżkę. A już na trasie poza miastem, gdzie czasami nie ma wyjścia i trza zasuwać szosą to zawsze mam stres, że coś mi w tyłek wjedzie
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎