Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promocje zagraniczne - czy potrzebny nam taki dział ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Promocje zagraniczne - czy potrzebny nam taki dział ?

    Kiedys juz toczyła sie podobna dyskusja na temat promocji w Czechach. Zamieszczanie takich informacji w tym miejscu chyba jednak nie ma sensu. Wprowadza to dodatkowe zamieszanie. Jeśli jest jednak taka potrzeba to chyba trzeba utworzyć osobny dział np. pt " Promocje zagraniczne". Sytuacja analogiczna jak z opisami piw - tam tez nie mieszamy polskich z zagranicznymi.
    Pomysł padł podczas dyskusji w temacie "Promocje Piwne" :

    Czy uważacie że cos takiego jest potrzebne na naszym forum ?
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Uważam, że nie, kto z nas specjalnie bedzie korzystać z promocji np w Finlandii czy w USA? Może jeszcze w Niemczech czy Czechach ale to tez tylko jednostki mogłyby skorzystać.
    Jestem przeciw
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Uważam, że tak, jesteśmy forum międzynarodowym, siłą rzeczy będzie przybywać Polaków za granicą, a w dodatku jak to będą ludzie odwiedzający swoje miasta macierzyste w Polsce, to bedzie okazja u nich coś zamówić

      Ale koniecznie wpisy w osobnym dziale, bo zamieszanie będzie.
      Last edited by Marusia; 06-04-2006, 19:05.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Dreamer
        Senior
        • 05-2003
        • 1576

        #4
        Też uważam, że tak. Jako naród stajemy się coraz bardziej mobilni (też coś o tym wiem ) i informacje zwłaszcza o tym, co dzieje się za bliską granicą mogą okazać się bardzo pożyteczne.
        Czy pisać o tym co dzieje się gdzieś tam w odległych krajach - pozostawiłbym głosowi rozsądku. Informacje o promocjach, które organizują niewielkie browary za oceanem będą w większości całkowicie nieprzydatne i zaśmiecą forum, ale np. o pomysłach promocyjnych Carlsberga w rodzimej Danii chętnie poczytam (zwłaszcza jak wpadną na pomysł dodawania np. do każdych 4 Tuborgów butelki okocimskiego Portera )
        Blog: Piwna Brytania

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          Jestem za, uważam ze taki dział zdecydowanie jest potrzebny, często przecież się zdarza, że forumowicze lub ich znajomi jezdża zagranice, a dzięki takiemu działowi będzie łatwiej wyłapać ciekawe oferty, czy też w przypadku osób z poza forum, łatwo wskazać im co mają kupić.

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #6
            Myślę, że na razie zagranicznych promocji pojawia się na forum na tyle mało, że oddzielnego działu nie trzeba tworzyć wystarczy np. w temacie wpisać nazwę państwa gdzie jest promocja i po kłopocie.

            W przyszłości jeśli będzie większe zaportzebowanie nie widzę problemu.
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Jestem za.

              Taki dział może być przydatny choćby w ten sposób, że forumowicz na wygnaniu informuje o promocji, a zainteresowani proszą go o kupno zestawu i przywiezienie do Polski lub wysyłkę.

              Comment

              • Doodeck
                Senior
                • 05-2003
                • 1612

                #8
                Za

                W szczególności interesują mnie promocje w Czechach.
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎