Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Jedź z nimi Ziomek, ja i Slavoy będziemy mieć wieczór czwartkowy dla siebie
    pewnie w romantycznym uścisku chcecie pójść na Zamkowe Wzgórze lub do herbaciarni przy Strzelnicy ?

    Chyba wyjątkowo się zgodze, tak więc Pepek niechaj mnie szuka na stacji Tychy, okrzyki mile widziane !

    Vojkovice, Dobra i Fr.-Mistek do zaliczenia, pociąg/ autobus około godz. 11 to dobra myśl a tam piwo Arthur's, Ryzak, i ciemny Vranik !

    www.pivni.info ( kliknij na mapie MS )
    IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel. Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS.


    PS
    W Cieszynach odległości małe ale czasami można wybrać taxi, np z przejścia granicznego do DSN około 10 zł, piechotą na skróty około 20min, z PKP do granicy 10min, zaś do DSN 10-15min jak pisałem wcześniej ale na to będzie jeszcze czas ...

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Ja już się nie mogę doczekać, a tu, kurka, jeszcze Święta po drodze

      Ziomku, czy w Sylwestra opracowałeś jakieś knajpy, które będą otwarte i nie zarezerwowane, czy dopiero wykonasz orientację 15-16??
      Last edited by Marusia; 13-12-2006, 10:28.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Ja już się nie mogę doczekać, a tu, kurka, jeszcze Święta po drodze

        Ziomku, czy w Sylwestra opracowałeś jakieś knajpy, które będą otwarte i nie zarezerwowane, czy dopiero wykonasz orientację 15-16??
        zostawiam to na 15/16 i najpóźniej w najbliższy poniedziałek dam znać ...

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          noclegi w DSN, pies i inne

          Było napisane:

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          W DSN zaklepałem następującą ilość :
          6 x pokój 2os.
          1 x pokój 3os.
          czyli 15 łóżek a jest nas na 14 osób łącznie z Marco x3 os.
          Jednocześnie do jutra pozostawiłem rezerwację wstępną na dodatkowe 5 łóżek ( razem było 20 ) bo jutro dopiero będzie Pani Dyrektor i dogram terminy.

          Więc jest ostatnia szansa aby się dopisać bo za 10 dni Święta - karpia trzeba kupić oraz prezenty więc będe powoli kończył, jedynie dogram pewne sprawy na 15/16 XII jak pisałem wcześniej!

          PS
          Z psem może być problem tam na miejscu ale z Marco jestem w kontakcie, podobnie jak Zywiec tak i Cieszyn nie ma chyba hotelu dla psów !?
          Jest mała zmiana na 7 xpokój 2 os. w DSN - zaklepane i zatwierdzone , już bez dodatkowej rezerwacji, tylko czekam z terminem na Marco.

          Jeszcze raz przypominam, że nie dokonujemy żadnych przedpłat - płatność po przyjeździe do Cieszyna na miejscu w DSN !

          Całe info odnośnie psa przekazałem Marcowi na PW - okazuje się, że w Cieszynie jest nawet hotel dla zwierząt i inne możliwości!

          Dla spóźnialskich chcących dołączyć do nas np w Święta lub w samotności spędzić tam Sylwka przekazuje namiary na wolne miejsca bez gwarancji noclegu w pokojach 2os, w dobrej cenie itd, ale próbować warto :

          1. DSN, Cieszko w Cieszynie tel.: 033/ 8546130 ( dyrektor ) lub 120 lub 121
          2. Academicus, Cieszyn tel.: 033/ 8546464 lub 139
          3. Oś. Sz. Noclegowego " Fundacja ", tel.: 033/ 8523022

          Zobacz także post nr 1 oraz www.cieszyn.pl

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            lista

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
            7 xpokój 2 os. w DSN - zaklepane i zatwierdzone

            Jeszcze raz przypominam, że nie dokonujemy żadnych przedpłat - płatność po przyjeździe do Cieszyna na miejscu w DSN !

            Dla spóźnialskich chcących dołączyć do nas np w Święta lub w samotności spędzić tam Sylwka przekazuje namiary na wolne miejsca, próbować warto :

            1. DSN, Cieszko w Cieszynie tel.: 033/ 8546130 ( dyrektor ) lub 120 lub 121
            2. Academicus, Cieszyn tel.: 033/ 8546464 lub 139
            3. Oś. Sz. Noclegowego " Fundacja ", Cieszyn tel.: 033/ 8523022
            W DSN meldujemy się w/g swoich imion i nazwisk/ termin a silną grupe stanowią:

            (1) Marusia, Slavoy (2) Jaqba, Qboland (3) ART, Maggyk (4) Pepek, Wiktoria (5) Beata, Paweł (6) Zythum, Miłka (7) Marcopoloc, ZIOMEK2

            Każdy swój termin zna, większość z nas wybrała termin zaproponowany wcześniej czyli od piątku do poniedziałku,
            adres DSN jest wszystkim znany ( post nr1 ) a ulicę znajdziesz na planie tu: www.cieszyn.pl

            cdn

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              noclegi

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              W DSN meldujemy się w/g swoich imion i nazwisk/ termin a silną grupe stanowią:

              (1) Marusia, Slavoy (2) Jaqba, Qboland (3) ART, Maggyk (4) Pepek, Wiktoria (5) Beata, Paweł (6) Zythum, Miłka (7) Marcopoloc, ZIOMEK2
              Ponieważ grupa się powiększa, ostatnio dołączył Marcin_wc ( 28-02 I '07 (?) ) a ja jutro będe rozmawiał z Dyrekcją DSN, więc może jeszcze ktoś dołączy ?

              Proszę o ewentualny kontakt na PW, w DSN są ostatnie miejsca.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                Cyborg już wie, że niestety nie. Ale wysyłam do Was swoich agentów, więc duchem i częścią plotek będę z Wami Miłej zabawy życzę awansem
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                  Cyborg już wie, że niestety nie. Ale wysyłam do Was swoich agentów, więc duchem i częścią plotek będę z Wami Miłej zabawy życzę awansem

                  Dziękujemy dziękujemy i też Tobie życzymy, a na Twoich agentów mamy patrzeć w niebo czy do piekła bram ?

                  PS
                  Podobno w Zamku Mościckiego/ Wisła, w okresie sylwestrowym, będzie obecnie nam panujący Pan Prezydent RP, tam też będzie dużo " cyborgów " !

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    Ponieważ grupa się powiększa, ostatnio dołączył Marcin_wc ( 28-02 I '07 (?) ) a ja jutro będe rozmawiał z Dyrekcją DSN, więc może jeszcze ktoś dołączy ?

                    Proszę o ewentualny kontakt na PW, w DSN są ostatnie miejsca.
                    Będe na Forum także później, głowa do góry - " idzie śnieg " !

                    Galeria jest fantastyczna, plan miasta i wszelkie info tu: www.cieszyn.pl

                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      podobno Zythum rezygnuje a kto jeszcze bo niechcę sobie robić źle, więc prosze do jutra rana o konkrety - do 6.00 !? !?

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Co to znaczy "podobno"? Usłyszałeś plotki na mieście, bo nie rozumiem
                        W każdym razie, nawet jeśli, to nie pękaj, nikt inny już nie zrezygnuje
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Jak pisałem Ci na PW Ziomku na sto procent musi zrezygnować Miłka bo nie mamy z kim zostawić małego - nie chce mi się opisywać naszych relacji ostatnimi czasy z babcią Igorka. w każdym razie nie mamy go z kim zostawić. Ja biję się więc z myślami czy zostawić Ankę w takiej sytuacji samą. Stąd napisałem że istnieje niestety duża szansa, że ja też nie pojadę. W życiu są takie sytuacje kiedy zabawa nie jest najważniejsza (a nie jest to jedyny poważny mój kłopot ostatnio).
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                            W życiu są takie sytuacje kiedy zabawa nie jest najważniejsza
                            Zythum, normalnie doroślejesz chłopie

                            Ja bym Miłki na Twoim miejscu nie zostawiała, może nic nie powie, jeśli zdecydujesz się jechać sam, ale miło jej nie będzie na pewno. W końcu niejeden wypad forumowy jeszcze przed nami a rodzinę ma się jedną
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Wydorośleć to chyba mnie się nigdy do końca nie uda bo zbyt często daję się ponieść emocjom chwili ale muszę przyznać, że nawał naprawdę poważnych problemów w tym roku przytłoczył mnie i zabrał trochę uśmiechu.

                              Bawcie się dobrze
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                kurs korony, inne

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                W każdym razie, nawet jeśli, to nie pękaj, nikt inny już nie zrezygnuje
                                tylko dla zasady prosiłem o podjęcie decyzji na 102% do 11go XII, jeszcze 15go gdy tworzyłem listę można było zrezygnować na amen,
                                a tu 18go rezygnacja i co ?

                                Kolejne telefony, maile i ustalenia. Gdyby Zythum załatwił zastępstwo na te miejsca to nie miałbym żadnych pretensji, tak też nie mam aczkolwiek mogłem wziąć od niego zaliczkę i ... bawimy się dalej !

                                Jeśli obecnie ktoś zrezygnuje to proponuje koszta rozdzielić na wszystkich uczestników, bo nie chcę już korygować zakwaterowania w DSN,
                                bo jest już " za 5 dwunasta " a ja nie jestem biurem podróży - chyba się rozumiemy !?

                                Kurs czeskiej korony w Katowicach:
                                - na dzień 18 XII waha się w granicach 13,60 - 13,80 zł za 100 kcz !
                                Dotyczy to kantorów przy ulicy Stawowej i Mickiewicza oraz dw PKP gdzie kurs jest najatrakcyjniejszy, i jest blisko do PKSu oraz PKP.

                                Prywatni przwoźnicy w Katowicach działają ale w naszym okresie są nieliczni, prowadzą odjazdy głównie z dw PKP w kierunku: Opole, Kraków, Kielce.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎