Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xpstanx
    Senior
    • 06-2005
    • 157

    PH raczej, a potem nie ma się co dziwić, że dają po 3 zestawy na sklep i po dwóch dniach (co najwyżej) jest po promocji. Tak było w 4 wrocławskich sklepach, które odwiedziłem. Czyste chamstwo!!!

    Comment

    • banasrobert
      Senior
      • 03-2004
      • 251




      a może ktoś ode mnie chce kupić kufelek z napisem na naklejce :
      Browar Jego Królewskiej Mości Władysława Jagiełły
      TANIO SPRZEDAM
      (jak na swoje lata, w bardzo dobrym stanie)

      Comment

      • soltys1313
        Member
        • 01-2008
        • 73

        Ładna podstawka.. i cena
        http://www.allegro.pl/item751474524_...a.html#gallery

        Comment

        • karin861
          Senior
          • 02-2006
          • 597

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
          o maj gad... faktycznie
          Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
            o maj gad... faktycznie
            To jest normalna cena, tylko mało kiedy ujrzy światło na allegro-takie rzeczy sprzedaje się poza, co by byle gdzie nie ostało.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              Słuszna uwaga. Zdziwił mnie natomiast fakt, że aukcja była wystawiona ewidentnie dla konkretnego kupującego. Moim skromnym zdaniem, takie sprzedawanie przez allegro to bezsens - przecież mogli się umówić poza, a nie prowizję płacić...
              Last edited by volodos; 19-10-2009, 08:38. Powód: bład literowy

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                Jeszcze błędu w błędzie nie zrobiłem. Sorry za OT.

                Comment

                • genea
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 1515

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zdziwił mnie natomiast fakt, że aukcja była wystawiona ewidentnie dla konkretnego kupującego. Moim skromnym zdaniem, takie sprzedawanie przez allegro to bezsens - przecież mogli się umówić poza, a nie prowizję płacić...
                  Dokładnie. Allegro tylko na tym zarobiło. Podejrzewam , że i tak przecież będzie odbiór osobisty, bo wątpię żeby mieli tyle zaufania do naszej poczty czy kuriera... W każdym bądź razie aukcja nadaje sie do tego wątku. Faktycznie ciekawa

                  A tak na marginesie, jeżeli faktycznie aukcja była ustawiona, to jestem ciekawy co by zrobili, gdyby znalazł się jeszcze jeden chętny i przebił cenę? Sprzedający pewnie by się ucieszył, ale kupujący?
                  Last edited by genea; 19-10-2009, 08:45.
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • volodos
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 717

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                    A tak na marginesie, jeżeli faktycznie aukcja była ustawiona, to jestem ciekawy co by zrobili, gdyby znalazł się jeszcze jeden chętny i przebił cenę? Sprzedający pewnie by się ucieszył, ale kupujący?
                    Moim zdaniem to było "kup teraz".

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                      jestem ciekawy co by zrobili, gdyby znalazł się jeszcze jeden chętny i przebił cenę?
                      Można zrobić aukcję zamkniętą, do której zaprasza się tylko jednego użytkownika. Tak zapewne było w tym przypadku.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Można mieć takich podstawek z Przemyśla np. 5.
                        Jedną wystawiam na allegro i "sprzedaję" po 2500 zł. Wszystkie opłaty to jakieś 55 zł.
                        Jak myślicie, misiaczki kochane, po ile będę chciał za pozostałe 4 wafelki? Za głupie 55 zł mam same korzyści: reklamę i "obiektywną" cenę rynkową.

                        Tak sobie tylko gdybam, bo całkiem uczciwych powodów mogło być sporo. Np. sprzedającemu albo nabywcy mogło też chodzić o bezpieczeństwo transakcji, o gwarancje, że obie strony to właśnie ci uczciwi allegrowicze, a nie ktoś zupełnie nieznany.

                        Comment

                        • sodom
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 351

                          Podstawka ta na aukcji była już w cenie ponad 500 zeta, gdy sprzedający dostał ofertę kupna za 2500 zeta o czym lojalnie powiadomił w opisie. Następnie zakończył "starą" aukcję i wystawił podstawkę z ceną 2500 zeta zapewne by zabezpieczyć w ten sposób transakcję.

                          Comment

                          • archeopteryx
                            Junior
                            • 07-2009
                            • 1

                            Cus tu nieładnie pachnie bo sprzedający ma konto zawieszone... A podstawka ładna. Kiedyś miałem cały zestaw podstawek z tej fabryki wraz z katalogiem firmowym podtawek w dwóch częściach i poszły za ładne sumki ale nie takie

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Jeśli faktycznie wycofał aukcję, bo dostał lepszą ofertę to wg regulaminu Allegro słusznie konto zostało zawieszone
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎