Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Mocarz 9% Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Van Pur, Mocarz 9% Mocne

    Wlasnie wrocilem z Polski i kupilem To piwo ale dziwne ze tutaj nic nie pisze ze wyprodukowane w Brawarze Belgia .
    Na Etykiecie pisze Producent Van Pur SA ale Top mnie zmyla 03285 Warszawa
    ul Kondratowicza 18/183
    A wiec moze ktos ze znawcow w Polsce wytlumaczy mi to Gdzie jakie piwa sa Produkowane i przez Kogo?
    Bo przegladajac katalog Kapsli polskich dostaje Krecka i musialbym kazdy kapsel zaliczac przynajmniej do 2-4 Browarow nie mowiac juz o Licencjach
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    KP po przejęciu browaru Belgia zapowiadała o zrezygnowaniu z piw marketowych i na eksport, więc pewnie tak zrobiła. A Van Pur pewnie to wykorzystał, bo jest jednym z liderów piw robionych dla marketów.

    Comment

    • Samoglow
      Senior
      • 07-2007
      • 606

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny, jasny bursztyn, bardzo ładnie prezentuje się w szkance [4.5]
      Piana: Niby bardzo ładna, puszysta i gęsta, ale znika błyskawicznie bez śladu. [2.5]
      Zapach: Mocny, słodowy, może ciut alkoholowy, ale ogólnie bardzo ładny. [4]
      Smak: Piwo dość ciężkie, ale alkohol jest średnio wyczuwalny. Czuć słód, lekką słodkość. Nadspodziewanie dobre. A w tym przedziale cenowym zupełnie przyzwoite. Nie ma żadnych zbędnych posmaków. Na zimne wieczory miło przygrzewa . [4]
      Wysycenie: Dla tego piwa bardzo odpowiednie. Bąbelki dość szybko pracują i miło szczypią w język. [4.5]
      Opakowanie: Jak na marketówkę super, podano ekstrakt, jest kontra i krawatka! [5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎