Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yavo
    • 03-2009
    • 909

    Miodne 4.50

    A, ma dojechać dzisiaj Gościszewo
    Last edited by yavo; 04-12-2009, 08:31.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Dojechało. Rycerz i Naturalne po 3,50, Naturalne Niefiltrowane po 4, Viva Hel chyba po 5. Wszystkie w bezzwrotnych. Niefiltrowane nie wyróżnia się już zawieszką, trzeba wślepić się w etykietę.

      PS Drogę wyasfaltowali, ale próg z krawężnika na zjeździe został, chyba w myśl zasady "lepsze wrogiem dobrego".

      Comment

      • j_Q
        Senior
        • 10-2009
        • 176

        Jest też kożlak dubeltowy z Cieszyna, 0.33l kosztuje 7 zł

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika j_Q Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest też kożlak dubeltowy z Cieszyna, 0.33l kosztuje 7 zł
          A to ciekawe...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • j_Q
            Senior
            • 10-2009
            • 176

            Coś pomieszałem ?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika j_Q Wyświetlenie odpowiedzi
              Coś pomieszałem ?
              Nie, ciekawe, że przełamano monopol Almy. I domyślam się na jakiej zasadzie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2768

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                A to ciekawe...
                A co w tym dziwnego.
                Niektóre sklepy specjalistyczne przez swoje dojścia miały zamiar nabyć kartony z tym piwem. Widać "Rodzinka" była pierwsza. Z tego co wiem jeszcze jeden sklep w Warszawie będzie prawdopodobnie miał w swojej ofercie to piwo (przywiezione z browaru w Cieszynie).
                Last edited by Pankracy; 09-12-2009, 17:26.

                Comment

                • j_Q
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 176

                  Wiecie może, po ile w Almie? Bo mam troszkę bliżej do niej, niż do "Rodzinki". A jutro degustacja. Ciekaw jestem, czy tak samo wyborne jest jak to, które degustowałem w Cieszynie

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2768

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika j_Q Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiecie może, po ile w Almie? Bo mam troszkę bliżej do niej, niż do "Rodzinki". A jutro degustacja. Ciekaw jestem, czy tak samo wyborne jest jak to, które degustowałem w Cieszynie
                    Tutaj znajdziesz odpowiedź.
                    Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

                    A tak poza tym coś tam jeszcze widział z nowości?
                    Last edited by Pankracy; 09-12-2009, 17:40.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                      A co w tym dziwnego.
                      A to, że według kilkukrotnych zapewnień piwo miało być wyłącznie w Almie.
                      Nie sądziłem, że ten monopol zostanie jednak złamany.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • funky83
                        Senior
                        • 07-2009
                        • 136

                        Ma być niedługo nowe piwko z Konstancina, zbożowe. Pierwsze tego typu w Polsce??

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ma być niedługo nowe piwko z Konstancina, zbożowe. Pierwsze tego typu w Polsce??
                          Żytnie!! Zbożowe to jest każde No prawie...

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • petrus33
                            Gość
                            • 01-2008
                            • 888

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ma być niedługo nowe piwko z Konstancina, zbożowe. Pierwsze tego typu w Polsce??
                            Wielu z moich znajomych, na moje pytanie, z czego się robi piwo ?.....odpowiada z pełnym przekonanien, że z chmielu. I są to ludzie z wyższym wykształceniem, podróżujący po świecie i pijący piwo od lat. Ja nawet nie komentuję ich wiedzy, bo po co

                            Comment

                            • funky83
                              Senior
                              • 07-2009
                              • 136

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wielu z moich znajomych, na moje pytanie, z czego się robi piwo ?.....odpowiada z pełnym przekonanien, że z chmielu. I są to ludzie z wyższym wykształceniem, podróżujący po świecie i pijący piwo od lat. Ja nawet nie komentuję ich wiedzy, bo po co
                              Z rolnictwem mam tyle wspólnego co Pudzian z baletem. Bynajmiej pisząc zboże miałem na myśli żyto. Teraz jak mniemam zboża to nazwa rodziny roślin
                              Pozdrawiam serdelecznie

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎