Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Černá Hora, Black Hill

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • granat862
    Senior
    • 12-2004
    • 945

    Černá Hora, Black Hill

    5,5 % zawartości alkoholu, butelka 0,33
    Kolor: Ciemno bursztynowy, klarowny.
    Piana po nalaniu średniowysoka, gęsta koloru ecrie.
    Zapach korzenny, silnie imbirowy, pierwsze moje skojarzenie to Johny Waker i pieniki.
    Według mnie zapach dobrze zapowiada z jakim piwem bedziemy mieli do czynienia w smaku, otóż wyczuwalne nuty imbirowe, pozostawia piernikowy posmak.
    Wysycenie małe, jak dla mnie w sam raz do tego piwa.
    Ogolnie ciekawe i odmienne piwo, nie wiem pod jaki styl je podpisać.
    Kupione w Bełchatowie.
    Polecam warte sprubowania.
    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    #2
    Jest to produkt na bazie kvasara i granata. Ekstrakt 13,6%.
    Z dodatkiem wyciągu z 33 rodzajów ziół i bylin.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      Kupione w Bełchatowie, mała butelka 0,33l. Etykieta i kapsel w stylu pozostałych piw z tego Browaru.
      Kolor: Bursztynowy, piękny.
      Wysycenie: Należyte.
      Piana: gęsta biała, troszkę za szybko opada, ale biorąc pod uwagę 0,33l to uznaję za OK.
      Zapach: korzenny, imbirowy, bardzo miły dla nosa.
      Smak: prawdziwa bomba ! korzenny, wyczuwa się posmaki przypraw piernikowych, nie jest nachalny, doskonale wyważony. Lekka słodycz.

      Ogólnie: Ponieważ uwielbiam pierniki to ta pozycja piwna jest dla mnie czymś co mnie bardzo miło zaskoczyło. Dla mnie piwo jest genialne, jedno z najlepszych jakie piłem w życiu. Górna półka. Szkoda że nie jest tak dostępne jak inne piwa tego browaru. Przydałaby się także wersja 0,5 l.

      Na etykiecie widnieje napis PIVNI APERITIV i faktycznie zaostrza apatyt to piwo.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
        Przydałaby się także wersja 0,5 l.
        Black Hill rozlewa się tylko do butelek 0,33 l.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12202

          #5
          Powróciłem do tego napitku po dobrych kilku latach. To co koledzy napisali nadal aktualne. Bogaty aromat i smak z wyraźną piernikową nutą i zdecydowaną nieco ejlową goryczką.
          Nadal jest to coś bardzo oryginalnego i odmiennego. Polecam sprawdzić.

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #6
            Black Hill

            Kolor: Ciemny bursztyn, klarowny.
            Piana: Średniowysoka, gęsta, koloru ecru. Opada do półcentymetrowego kożuszka i długo się tak utrzymuje. Cienka warstwa zostaje do końca.
            Zapach: Pierwsze skojarzenie Żołądkowa Gorzka. Później przypomina mi colowe miśki Haribo. Ogólnie ładny i całkiem intensywny, taki ziołowo-piernikowy.
            Smak: Zapach sugeruje, że piwo będzie słodkie, ale wcale tak nie jest. Ziołowo-piernikowy początek z lekką kwaskowością. Całość wieńczy przyjemna, dość mocna goryczka, która zostaje w finiszu z nieco ziołowymi posmakami. Ciekawe i smaczne piwo.
            Wysycenie: Średniowysokie.
            Attached Files
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              #7
              Ciekawe piwko. Smak złożony, z bardzo fajną nutką ziołową. Mimo bogactwa smaków harmonijne. Będę musiał do niego wrócić ze spokojniejszą głową.
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • Czapayew
                Senior
                • 10-2002
                • 1966

                #8
                Kupione dziś w "Alkohole - Korona" w DG za 4 zł/0,33 l. Moje nie było tak ciemne, jak to na zdjęciu. W barwie dominował bursztyn, ale jasny. Bardzo intensywna goryczka + słodkawo-imbirowo-ziołowe posmaki. Ciekawy okaz, ale raczej do degustacji,.
                "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                www.zamkoszlaki.com
                www.piwnekapsle.net

                Comment

                • gaz4
                  Senior
                  • 04-2009
                  • 192

                  #9
                  Piwo o intensywnym aromacie ziół, po spróbowaniu pierwsze co przyszło mi na myśl to becherovka. Ogólnie jak ktoś nie przepada za takimi aromatami to nie polecam z trudem wypiłem 0,33.

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    #10
                    Jak na taki korzenny "wynalazek" to całkiem fajnie weszło. Czuć imbir, pierniczki i kojarzy się z jakimś dobrym grzańcem.

                    Nie przepadam za "smakowymi" piwami,ale to wypiłem bez problemu.
                    polecam dla lubiących grzańce o nie chemicznym smaku.

                    Kapsel troszkę inny niż u kolegi wyżej
                    Attached Files
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎