Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

I Ankieta Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jerzy1960
    Senior
    • 07-2004
    • 370

    I Ankieta Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010

    Zapraszam do udziału w I Ankiecie Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010.
    Ankieta w formie elektronicznej, według stanu na dzień 31.12.2010r.
    Formularze wysyłam do tych osób którym wysyłałem Katalog Nakładek na pokale - Polska. Pozostałych chętnych proszę o info na PW. Na wypełnione formularze czekam do 09.01.2011r. Minimum to podanie ilości nakładek w zbiorze w pozycji Świat razem nieznane. Oczywiście liczę na bardziej szczegółowe wypełnienie. Szczególnie zapraszam do wypełnienia części Polska browarami.
    Wszelkie pytania i inne polemiki na temat ankiety proszę zamieszczać w tym wątku.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Bardzo dziękuję Jerzy za zaproszenie do udziału jakie dostałem na mail.

    Nie chce zniechęcać ale wydaje mi się iż dropcathery w Polsce zbiera tylko kilka osób w związku z czym odzew na ankietę może być bardzo symboliczny żeby - niewykrakać , zerowy...
    Może gdyby ankieta była adresowana do kolekcjonerów z całej Europy mogło by mieć to jakiś sens.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Jerzy1960
      Senior
      • 07-2004
      • 370

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      Bardzo dziękuję Jerzy za zaproszenie do udziału jakie dostałem na mail.

      Nie chce zniechęcać ale wydaje mi się iż dropcathery w Polsce zbiera tylko kilka osób w związku z czym odzew na ankietę może być bardzo symboliczny żeby - niewykrakać , zerowy...
      Może gdyby ankieta była adresowana do kolekcjonerów z całej Europy mogło by mieć to jakiś sens.
      Zbieranie nakładek w Polsce nie jest tak popularne jak zbieranie ich starszego rodzeństwa podstawek, ale liczę na pełną mobilizację zainteresowanych.
      Przy okazji, co odróżnia podstawki od nakładek ? Nakładka ma w środku otwór i przecięcie do brzegu aby możliwe było nałożenie na nogę pokala.

      Comment

      • volodos
        Senior
        • 09-2008
        • 717

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
        Przy okazji, co odróżnia podstawki od nakładek ? Nakładka ma w środku otwór i przecięcie do brzegu aby możliwe było nałożenie na nogę pokala.
        A jak sklasyfikować delikatne "podkładki" pod pokal o fakturze dropcatchera, ale bez otworu? Jest np. taki polski Redds.

        Comment

        • Jerzy1960
          Senior
          • 07-2004
          • 370

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
          A jak sklasyfikować delikatne "podkładki" pod pokal o fakturze dropcatchera, ale bez otworu? Jest np. taki polski Redds.
          Moim zdaniem: jak podstawia się / podkłada się pod naczynie z piwem to podstawka / podkładka. Podstawki wykonywane są z różnych materiałów (tektura, papier, bibuła, korek, ...)

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #6
            jakbym zapomniał to wyślij mi przypominacza, ze nie dopełniłem jeszcze obowiązku pomimo, że nie jest to nasza pasja i praktycznie nie rozwijamy tej kolekcji wzbogacimy Twoją ankietę o nasz "zbiór"
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • Jerzy1960
              Senior
              • 07-2004
              • 370

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nakładka ma w środku otwór i przecięcie do brzegu aby możliwe było nałożenie na nogę pokala.
              Przykłady:
              Attached Files

              Comment

              • Jerzy1960
                Senior
                • 07-2004
                • 370

                #8
                Pierwsze kwestionariusze już nadeszły dziękuję. Niezdecydowanych zachęcam do udziału w ankiecie. Jak komuś nie wysłałem kwestionariusza proszę o info doślę. Zachęcam szczególnie zbierających nakładki Polski, mających nawet bardzo skromne zbiory. Myślę, że udział w ankiecie to szansa na nowe kontakty i powiększenie zbioru.

                Comment

                • Jerzy1960
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 370

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zapraszam do udziału w I Ankiecie Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010.
                  Na wypełnione formularze czekam do 09.01.2011r.
                  Za wypełnione formularze które nadeszły dziękuję. Tych kolegów którzy potwierdzili udział, ale ich kwestionariusze nie nadeszły zapraszam i zachęcam. Tych co by chcieli wziąć udział zapraszam i zachęcam, jak co formularz wysyłam. Na wypełnione formularze czekam do 11.01.2011r.

                  Comment

                  • Jerzy1960
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 370

                    #10
                    I Ankieta Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010 wyniki

                    I Ankieta Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010 zakończona. Wyniki zostały wysłane uczestnikom. W ankiecie wzięło udział 7 kolekcjonerów. Dziękuję za udział.
                    Zapraszam juz za niecały rok do udziału II Ankiecie Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2011 ze stanem na dzień 31.12.2011r.

                    Comment

                    • Jerzy1960
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 370

                      #11
                      I Ankieta Kolekcjonerów Nakładek na Pokale 2010 uwagi

                      Dla czytających ankietę mam 2 uwagi:
                      1. W przypadku tej samej ilości nakładek w danym państwie, browarze o kolejności decydowała wielkość całego zbioru.
                      2. W przypadku gdy dana marka piwa jest produkowana przez więcej niż jeden browar oraz z napisów i grafiki na nakładce nie wynika jednoznacznie o jaki browar chodzi, nakładkę zaliczam do browaru macierzystego dla danej marki, np tą nakładkę zaliczam do Czech Pilsen Pilsner Urquell.
                      Attached Files

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎