Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ArturŁ
    Senior
    • 11-2004
    • 374

    Nie pamiętam ile mnie strong kosztował.Zakupiony został w monopolowym na osiedlu,w Warszawie na Natolinie.
    Kolor - ciemne,błyszczące złoto.Kolor,który uwielbiam.
    Nasycenie CO2 - bąbelki obecne od początku do końca.Należy podkreślić,że strongowskie bąbelki są wielkie i pulchne.
    Smak - wielu ludzi nie lubi smaku stronga.Mi on odpowiada.Lubię tę goryczkę pomieszaną ze słodyczą.To smak odpowiadający mojemu podniebieniu.
    Piana - akurat,tak jak lubię.1/4 kufla.
    Zapach - aromatyczny,prowokujący do spożycia.
    Opakowanie - Bez rewelacji,ale zawsze przez chwilę zawieszam na nim wzrok.Za to 4.

    Moja ocena: [4.5]

    Comment

    • komcio
      Junior
      • 06-2004
      • 8

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: kolor polskiej zlotej jesieni [4]
      Piana: Pianka gesta i dlugo utrzymyja sie na piwku [4]
      Zapach: pachnie czekolada i slodyczami [2.5]
      Smak: slodki jak cholera,dla kobietek nie potrzeba soku [1.5]
      Wysycenie: przecietnie [3]
      Opakowanie: pospolite,a koles z obraska wyglada jak gej [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.375]

      Comment

      • Deckreg
        Junior
        • 02-2005
        • 2

        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor ładny, jednak nieco zbyt blady. [4]
        Piana: Biała puszysta, ale szybko opada. [3.5]
        Zapach: Nie dla mnie. Słodkawy, mało chmielu, brak goryczy. [2]
        Smak: Słodkie - i wszystko jasne. Nie nawidzę słodkiego piwa. [1]
        Wysycenie: Najmocniejszy punkt tego piwa. Mocno gazowane. [4.5]
        Opakowanie: Na półce prezentuje się lepiej niż w kuflu. Zdecydowanie lepsze od smaku. [4]
        Uwagi: Odradzam. Słodkie i niedobre!

        Moja ocena: [2.075]

        Comment

        • dedark
          Junior
          • 03-2003
          • 8

          Mam prośbę do wszystkich, ktorzy uważają Warkę Strong za słodkie piwo. Otoż Panowie, jeśli oceniacie to piwo jako słodkie, podajcie proszę, gdzie zostało wyprodukowane. Odkąd "trzaska" to Źywiec, Strong - jak dla mnie - nie jest słodki. W związku z czym, niezmiernie ciekawią mnie wasze opinie na temat słodkości tego piwa.

          DeDark

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ten kolor to najmocniejsza zaleta (może jedyna) tego piwa. Bursztynowo-złoty. Dla mnie to idealny kolor dla mocnego piwa (z tych słodkawych). [5]
            Piana: Najpierw łudzi człowieka tym, że gęsta (pewnie cukier którego dosypują do brzeczki to sprawia) ale chwile później rozczarowanie swoja lichością. Nie pozostawia nawet sensownego kożuszka tylko coś w rodzaju piany w kącikach ust menela.... [3.5]
            Zapach: ...intensywny zapach odstanej i wywietrzałej Wódki Żołądkowej zmieszanej z przeterminowanym piwem Trzy Korony...Ta denerwujaca słodkawość przyczynia sie do tego, że mam mdłości. LEpiej pic to piwo jak sie ma katar bo wtedy się nie czuje [2]
            Smak: Co to jest? Z kukurydzy to piwo warzą? Za słodki i mdławy, alkoholowy psmak powinien orzywiać smak mocnego piwa a w tym piwie go wzmacnia. I pomyśleć, że dawniej tyle tego wypiłem :P [3.5]
            Wysycenie: LIPA -raz za dużo raz za mało. W jaki sposób w tak nowoszesnym dużym browarze co dzień sycą piwo różn ilością gazu. Może operator odpwiedniego urządzenia wdycha opary z nad Stronga i po pijaku nie może utrafić w parametry podane mu w odpowiedniej tabelce...albo im się komputer popsuł...PANOWIE!!! (i PANIE!!!) może to wina sztucznej inteligencji a nie piwowarów! [3.5]
            Opakowanie: Opakowanie to akurat pasuje do tego piwa. Zarówno kształt butelki jak i etykieta (i wzór na puszce). Informacje podane zgodnie z czekiwaniami. [4.5]
            Uwagi: Jakby nie patrzeć etykieta i kolor piwa ratuje ocenę tego piwa przed zdruzgotaniem. Dziwna rzecz z tym piwem, bo kiedyś dużo go piłem i smakowało mi jakoś lepiej. Zawsze było słodkawe i przez to troszkę pogardzane ale jednak kiedyś było na bardziej wybredne mordy niż teraz...smutne....

            Moja ocena: [3.1]

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Stip
              Member
              • 03-2005
              • 30

              dzsiaj po dlugim czasie przerwy miale "NIEPRZYJEMNOSC" napic sie warki strong..kiedys uwazalem to za jedno z leprzych piw, a po dzisiejszej konsumkcji zmieniam zdanie, jest gorsze od amsterdama, odwaze sie nawet porownac to z "alpagą w puszce"
              juz raczej niegdy wiecej sie jego nienapije...NIEPOLECAM

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                Zmienił się Twój gust czy smak Strąga?
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • Stip
                  Member
                  • 03-2005
                  • 30

                  sam niewiem..ale tak jak kiedys pilem go to teraz niemoglem zmeczyc jednej butelki

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dedark
                    Mam prośbę do wszystkich, ktorzy uważają Warkę Strong za słodkie piwo. Otoż Panowie, jeśli oceniacie to piwo jako słodkie, podajcie proszę, gdzie zostało wyprodukowane. Odkąd "trzaska" to Źywiec, Strong - jak dla mnie - nie jest słodki. W związku z czym, niezmiernie ciekawią mnie wasze opinie na temat słodkości tego piwa.
                    Warka Strong jest produkowana w Warce. Chyba jako jedyne piwo GŻ nie jest przenoszone do innych browarów. A że jest "słodkie", jakąś taką obrzydliwą, niecukrową "słodyczą", to sprawdziłem sam i całe stado moich znajomych, znających się i nie znających na piwie.

                    Jest to najbardziej obciachowe piwo w Polsce. Przyznać się do picia tegoż, to jak przyznać się do braku zdolności honorowej wg Boziewicza.

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Jak to? Do niedawna była produkowana równiez w Elblągu. Czyżby już zakończono te praktyki?

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Mam informację z wiarygodnych źródeł, że Strong jest produkowany tylko w Warce. Ale wiarygodne źródła też mogą wprowadzać w błąd, więc nie przysięgnę.

                        Comment

                        • jacuu
                          Junior
                          • 11-2005
                          • 3

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: zwykle, jasne piwko [4]
                          Piana: piany nie bardzo lubie, a ta tworzy sie nawet od malego stukniecia [3]
                          Zapach: mmmm [3.5]
                          Smak: pyszne piwo! [5]
                          Wysycenie: duze nasycenie [4]
                          Opakowanie: ladny wyglad, mile dla oka barwy [4.5]
                          Uwagi:

                          Moja ocena: [4.15]
                          ---------------
                          Ocena usunieta z rankingu.
                          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                          Art, Admin

                          ---------------

                          Comment

                          • darko
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 2078

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacuu
                            Piana: piany nie bardzo lubie
                            Ja wolę piwa bez gazu, zapachu i smaku. W sumie to w ogóle piwa nie lubię

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: ciemnozłocisty, miedziany [5]
                              Piana: z początku gęsta,obfita, średniopęcherzykowa, dośćszbko opada bez osadza się na szkle, pozostaje cieńki kożuszek [3]
                              Zapach: przyjemny, mocny, słodkawy z wyczuwalną mocą alkoholu [5]
                              Smak: mocny słodowo-goryczkowy, slodkawy,dość wyraźnie szczypiący w język i podniebenie, nie jest tak pełny w smaku jak mocne warki które piłem wcześniej, trochę za wodniste [3.5]
                              Wysycenie: za duże [3.5]
                              Opakowanie: charakterystyczna puszka,bez zarzutu ale nawiązanie do roku 1478 akuratmnie za bardzo gryzie w oczy [4.5]
                              Uwagi: kiedyś jedno z lepszym dla mnie mocnych piw, teraz bardzo przeciętne, choćta charakterystyczna słodkawość mi zawsze smakowała

                              Moja ocena: [4.1]
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                W żabkach pojawiłą się Warka z nowym "ubrankiem", w innych sklepach jeszcze nie wypatrzyłem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎