Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, niemal bursztynowy. [4.5]
    Piana: Z początku zbita i drobnoziarnista. Dość szybko opada pozostawiając kozuszek na powierzchni. [3.5]
    Zapach: Słodowy, dość intensywny z wyrażnie wyczuwalnym alkoholem. [3.5]
    Smak: Słodkawy, nieco ulepkowaty. Goryczka dość wyrazista na tle intensywnej słodowości. Zbyt intensywne nuty alkoholowe. [3]
    Wysycenie: Ciut za słabe. Pod koniec ledwo wyczuwalne. [3]
    Opakowanie: Pułaski na etykiecie przypomina Murgrabiego z "Janosika". Nie podano ekstraktu. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.35]

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztynowy, klarowny [3.5]
      Piana: gęsta, trwała, drobnopęcherzykowa, pozostawia osad na szkle po każdym łyku [4]
      Zapach: aromat chmielowo-słodowy, [3.5]
      Smak: słodkawy z pewną nuta goryczki, wyczuwalny alkohol [3.5]
      Wysycenie: bardzo szybko piwo przestało pracować [3]
      Opakowanie: informacje poprawne, etykiety cztelne, starsza wersja ciekawsza, naowa zbyt ciemna, kapsel firmowy [3.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.525]

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        Dzisiaj po raz pierwszy widziałem sześciopak butelek Stronga. Dziwne bylo róznież to, że były to butelki 0,33. Wszystko oczywiście w nowej szacie graficznej. To chyba poszerzenie oferty

        Comment

        • Majkelouaj
          Junior
          • 03-2006
          • 1

          Piweczko całkiem całkiem, ma wielu amatorów. Mnie jednak zabija ten słodki smak. Nie mogę się przyzwyczaić do niego.

          Comment

          • coldrex
            Gość
            • 03-2006
            • 4

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: piwny chociaz nigdy sie nie przygladałem bo z puszki wale :P [4]
            Piana: mi sie podoba jak dla konsumenta nastawionego na spozywanie:P [4.5]
            Zapach: źle nie jest [4]
            Smak: piwny [5]
            Wysycenie: prawidłowe [4.5]
            Opakowanie: wyglad puszki taki staroddawny ale ujdzie :P [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [4.45]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldrex
              Kolor: piwny chociaz nigdy sie nie przygladałem bo z puszki wale :P [4]
              Piana: mi sie podoba jak dla konsumenta nastawionego na spozywanie:P [4.5]
              Zapach: źle nie jest [4]
              Smak: piwny [5]
              Wysycenie: prawidłowe [4.5]
              Opakowanie: wyglad puszki taki staroddawny ale ujdzie :P [3.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.45]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
              Art, Admin

              ---------------
              Ocenę sugeruję zamieścić tutaj.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                No nie kapuję.
                Koloru coldrex nie może ocenić, bo "wali z puszki", ale ten niewidziany kolor ocenia. Na dodatek "waląc z puszki" widzi pianę, która mu się podoba
                Gdzie tu logika?
                Last edited by adam16; 25-03-2006, 21:00.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  Piwo otrzymane w prezencie od Biermanna na Gieldzie w Hamm
                  Pomimo ze juz kilakrotnie to piwo wypilem to dla mnie calkiem inne Odkrycie.
                  nowa szata graficzna z Etykieta i Kapslem.
                  Piwo dobrze zchlodzone wypilem z wielka przyjemnoscia i o dziwo smakowalo mi bardzo o wiele lepiej niz poznane Strongi w Polsce.
                  Smak sie wyraznie poprawil nie czuc juz tego Spirytusowego Smrodu .
                  Troche slodkawe a zarazem krzepkie.
                  Wspaniala Goryczka.
                  Moim zdaniem jak najbardziej udane Piwo oby dalej tak
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • oman
                    Junior
                    • 03-2006
                    • 2

                    Ja tez lubie Stronga, kiedys pijalem go w duzych ilosciach, a ze jest mocne i fajnie szybko udeza w glowe, to troche zluzowalem i pijam inne.
                    A Strong ma chyba najleprzy kolorek piwka jaki do tej pory widzialem, jest slodkawe i oto chodzi, jak dla mnie. NIe wiem czemu kazdy mowi ze jest to piwo dla kobiet, ja tak nie uwazam, bardzo mi sie podoba te stwierdzenie "Strong - i nie ma mocnych" pasuje jak ulał.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Piękny bursztynowy,klarowny [5]
                      Piana: Z początku obfita,średnie i grube plastry,po chwili zeszły do małego dywanika [3.5]
                      Zapach: Czuć jakąś sztuczną słodkość,ale niewyraźnie. [2.5]
                      Smak: Bardzo dziwny.Próbuje się przebić lekka słodycz,ale te próby są strasznie nieudolne.To piwo prawie nie ma smaku,czuć delikatną cierpkość na podniebieniu.
                      Nie,no kompletnie bez "jaj". [3]
                      Wysycenie: W sumie nienajlepsze,ale powiedzmy w normie. [3]
                      Opakowanie: Nic ciekawego,brak info w jakim browarze warzono,o przepraszam produkowano,brak też zawartości ekstraktu. [3]
                      Uwagi: Jak tak dalej będę próbował hiper masówek,to mój organizm powie: spadaj,niech sobie inni sprawdzają koncernowe badziewie,a jak chcesz mieć zgagę i rewolucje żołądkowe to juz twój wybór.
                      Oceniając "pstronga" powiem taka się wypić,ale po co się meczyć,jest tyle PIW ,które mozna ze smakiem wypić.
                      P.S Browar w Warce dla mnie od tej pory jakby nie istnieje,jak będę miał ochotę na chemię,to pójdę do apteki.

                      Moja ocena: [2.975]


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • bolek1970
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 179

                        Mi moja ostatnia Warka Strong tak leciała karmelą, że myślałem ,czy aby do właściwych puszek to nalali ?
                        Połowa poszła do przydrożnego rowu (spożywane na tylnich siedzeniach auta), a po pierwszej połowie tak jakw opisie powyżej - zgaga i rewolucje żołądkowe. Dodam, choć nie na temat, że już nawet Grafenwalder z Lidla był o wiele smaczniejszy, a spożyty na "zabicie smaku" Warki.

                        Comment

                        • KrzysiekM
                          Member
                          • 05-2006
                          • 78

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
                          Właśnie wytankowałem Warkę strong , według mojej subiektywnej opinii najlepsze mocne piwo w polsce . Czy jest ktoś kto podziela moje zsdanie?
                          Ze strongów? Może i tak. Niektórzy chwalą Okocim Mocne, ale ja generalnie chyba jakiś spaczony jestem, bo Okocimie mają coś takiego.. nieuchwytnego, co mi nie podchodzi.

                          Generalnie wolę normalne piwa z goryczką, ale jeśli mam już się napić stronga, to chyba jednak Warka (a to, że mogliby zapodać jej mniej słodyczy, to bezsprzecznie prawda).

                          -K.

                          Comment

                          • Scriptus
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 189

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Doskonaly, jak dla stronga kolor, ciemnobursztynowy, a przy tym klarowny [5]
                            Piana: Piana gesta i dosc trwala, jednak strasznie sie lepi do szkla, pozostaje na szkle [4.5]
                            Zapach: Zapach mocno slodowy, wyrazisty, troche przebija alkohol, ale, moze to sila przyzwyczajenia do tego piwa, nie przeszkadza mi. [4]
                            Smak: Warka Strong jest jedynym slodkim piwem, w ktorym akceptuje bez zastrzezen te slodycz. Po prostu to piwo ma swoj niepowtarzalny charakter. [4.5]
                            Wysycenie: Nasycenie OK, jest uzupelnieniem tego niejako "gestego" piwka [5]
                            Opakowanie: Etykietka pasuje charakterem do piwa typu strong, chociaz jest takie troche bez polotu, ciezka, za duzo tej czerni. [4]
                            Uwagi: Stronga kupuje sobie czasem "dla odmiany", jest bowiem piwem dosc szczegolnym, innym, ma swoj charakter. mozna je lubic, lub nielubic, ale nie mozna byc obojetnym.

                            Moja ocena: [4.35]
                            Nic lepszego od Brackiego :)

                            Comment

                            • Sebik2408
                              Junior
                              • 01-2007
                              • 6

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Nie ma koloru typowego dla jasnego piwa,bo jest to Strong.Mi sie barwa ciemno zlocista podoba [3.5]
                              Piana: nie najgorsza,nie najlepsza,ale wiekszych uwag nie mam [4]
                              Zapach: z butelki i puszki mi nie podchodzi zapach.Ale lane w mojej ulubionej knajpie ma zapach przedniej klasy [3.5]
                              Smak: Mi slodkawy smak nie podchodzi.Ale moi znjomi lubia wiec cos w nim jest ;P [3]
                              Wysycenie: Jak na piwo wystarczy [3.5]
                              Opakowanie: Opakowanie jak opakowanie.Niby tradycyjny znak,ale wiadomo o co chodzi [4]
                              Uwagi: Lubie je pic w mjej ulubionej knajpce ,ale w domu jakos mi nie podhodzi;p.Ale ma duzo zwolennikow wsrod moich znajomych!

                              Moja ocena: [3.375]
                              ---------------
                              Ocena usunieta z rankingu.
                              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                              Art, Admin

                              ---------------

                              Comment

                              • wedge7
                                Senior
                                • 01-2007
                                • 217

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: ciemnobursztynowy; klarowny; [5]
                                Piana: gęsta; długo utrzymuje się w kuflu; pozostawia liczne wzory na ściankach kufla [4.5]
                                Zapach: wyczuwalny alkohol; wyraźnie słodowy [3.5]
                                Smak: bardzo słodki z delikatną goryczką; wyczuwalny alkohol [4]
                                Wysycenie: jak dla mnie odrobinę za słabe; pod koniec degustacji gazu wyraźnie brakowało [3.5]
                                Opakowanie: charakterystyczna i poprawnie wykonana puszka - rzuca się w oczy [4]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.9]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎