Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowi 10 lat strzeliło...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paco
    Senior
    • 12-2007
    • 265

    #31
    To teraz czekam już na 100 urodziny i wtedy dopiero wypiję butelkę BKD, która stoi w piwnicy i czeka A strona jest SUPER, trafiłem tutaj szukając informacji o promocjach piwnych ze szklankami, szkalenek juz nie zbieram po tym jak zobaczyłem ile jeszcze mi brakuje (mało miejsca w domu żeby to pomieścić) i przeszedłem na zbieranie kapsli. Dzięki tej stronie dowiedziałem sie też, że są inne ciekawe i o wiele bardziej smaczne piwa niż żywiec, tyskie itd.

    Wszystkiego Naj
    Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
    zbieram ELBING
    wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #32
      Z tego co pamiętam to ja trafiłem tu po zakupie pierwszego amberowskiego Koźlaka. Szukałem informacji o tym piwie, przy okazji odkrywając, że jest jeszcze wiele innych piw do odkrycia. Moim celem stało się posmakować jak najwięcej różnych piw,a potem zaliczyć wszystkie polskie browary. A potem były kolejne cele

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #33
        Z tego co pamiętam to ja trafiłem tu po zakupie pierwszego amberowskiego Koźlaka. Szukałem informacji o tym piwie, przy okazji odkrywając, że jest jeszcze wiele innych piw do odkrycia, np. zaraz wtedy zaparagnąłem posmakować Żywego. Moim celem stało się posmakować jak najwięcej różnych piw,a potem zaliczyć wszystkie polskie browary. A potem były kolejne cele
        ---
        No tak zamiast edytuj dałem cytuj.
        Poprzedni wpis do usunięcia. nie obrażę się
        Last edited by Pendragon; 06-02-2011, 22:42.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • MINIAKos
          Senior
          • 02-2010
          • 151

          #34
          Ja również dziękuje, za jak to nazwała Marusia, idiotyczny pomysł, dzięki któremu znalazłem swoją kolejną prawdziwa pasję (po sporcie i muzyce), przebyłem chwile grozy zacierając swoje pierwsze, niestety nieudane piwo. Dzięki, któremu postanowiłem poszerzać swoją wiedzę z zakresu wiedzy o piwie i piwowarstwie, co powoduje że zanudzam kolegów opowiadaniem o piwie i staram się ich naprowadzić na właściwą drogę, pokazywać dobre trunki godne nazwy PIWO. Wreszcie dzięki któremu nakreśliłem Sobie odważny życiowy plan Mimo, że zbyt aktywny nie jestem, bo zwyczajnie mi się nie chcę (obiecuję poprawę) to bardzo się cieszę, że znalazłem ten idiotyczny portal

          P.S. Toastów będzie wiele, ale od wtorku, bo narazie sesja i trzeba zakuwać Historię Myśli Ekonomicznej

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #35
            Mój browarbizowy staż jest zdecydowanie krótszy niż obchodzona przez portal rocznica, bo nie dobiłem jeszcze do 7 lat, ale bardzo się cieszę, że przez ten czas mogłem, z małymi przerwami, uczestniczyć w tym świetnym projekcie.
            To tu poszerzałem wiedzę o piwowarstwie domowym i przemysłowym, poznawałem nowe, warte spróbowania piwa i zamieszczałem własne wodolejstwo
            Dzięki browar.biz poznałem mnóstwo świetnych osób, z którymi mogłem posiedzieć wspólnie przy kufelku i porozmawiać na tematy wszelakie.
            I wreszcie, zarówno browar.biz, jak i wiedza dzięki niemu zdobyta, pozwoliły mi dołożyć cegiełkę do życiorysu zawodowego.
            Art i forumowicze - dziękuję!

            Comment

            • dipeone
              Senior
              • 05-2010
              • 741

              #36
              Co prawda jestem młodszym użytkownikiem tego portalu (jakiś czas zaglądałem nie będąc zalogowanym) ,ale gratuluje wytrwałości administratorom, uporu moderatorom, pomysłodawcom i osobom ,które się przyczyniają od tylu lat do krzewienia piwnej wiedzy Polaków. Portal jest niezwykle ciekawy, bogaty w informacje, zdjęcia ,wspomienia. Duże piwo dla wcześniej wymienionych osób.

              Comment

              • dyrektor
                Pomorska Ława Piwna
                • 05-2005
                • 1039

                #37
                Ja po części jak Marusia znalazłem się tutaj z przypadku. Pod koniec 2004 jako gośc zacząłem serfować po browarze (namiary dostałem od Maćka B. PH GŻ - facet z klasą, naprawdę rzadko spotyka się takich profesjonalistów. Wiedziałem, że wysoko zajdzie. Obecnie poza GŻ ) Pierwsza rejestracja jako dn561973, później - wiadomo Dyrektor.
                Zanim tutaj trafiłem, moja wiedza i spożycie "bro" były na poziomie podstawowym.
                Z czasem Browar.biz wciągał mnie głębiej "praktycznie i teoretycznie", az do "codzienności dnia dzisiejszego"
                Po latach z czystym sumieniem mogę sobie przypisać pewien znaczący udział w teraźniejszej obecność piw niszowych w wielu sklepach i "gastronomii" w Trójmieście. Myśląc globalnie, to jestem pewiem, iż Browar.biz miał zdecydowany udział co do obecnych trendów, "mody i promocji" małych browarów w Polsce (zdecydowanie Ciechan)
                Na koniec przypomnę jeszcze Mojego Mentora, człowieka z prawdziwą pasją- Sławka Pahlke, bez którego ...początki byłyby trudniejsze
                http://www.for-nails.pl/
                http://stanbud.biz/
                https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

                Comment

                • TomX
                  Senior
                  • 09-2004
                  • 1035

                  #38
                  No proszę, to już duży urwis z tego Browar.Bizu

                  Trafiłem tu dzięki zainteresowaniu podstawkami piwnymi, z polecenia kolegi Bogdana. Dzięki temu portalowi mogę teraz wznieść toast moim własnoręcznie uwarzonym weizenbockiem, i dołączyć do chóru krzyczącego:

                  STO LAT I DZIĘKUJEMY!
                  Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                  I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                  Comment

                  • ppns
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1737

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    [..]

                    Ogłaszam konkurs - kto wyłowi najzabawniejszy wątek z dziesięcioletniej czeluści forumowej ten dostanie ode mnie na następnym zlocie worek kapsli i jakieś dobre piwo w puszce
                    Mówisz i masz - wg mnie najbardziej niesamowity wątek...

                    opowieść- my za 10 lat

                    piwoppns@wp.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #40
                      Gratulacje z okazji 10 rocznicy, to już nie w kij dmuchał
                      Browar odpalam prawie codziennie od 9 lat i nic się przez ten czas nie zmieniło, po prostu stał się nieodłączną częścią naszego życia.
                      Karawana jedzie dalej
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #41
                        Załapałem się jeszcze na roczek w domenie .pl. Zleciało jak z bicza czasł.

                        Niezapomniane początki. Pierwszy kameralny zlot i po 5 piwach lulu (teraz już jestem bardziej wytrenowany ), a rano masakra kumysowa Gul-gula. Wypad do Wrocławia i kilka dni w przytułku u Marusi, która zostawiła mi klucze do mieszkania, choć w zasadzie mnie nie znała.

                        Koszulki piwne to teraz jakieś 70% mojego stanu tiszertowego, do tego regał pełen szkła, innym pokusom udało mi się szczęśliwie oprzeć. Oprócz tej:

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #42
                          Kurka, nie wiedziałem...
                          Wczoraj całkiem więc przypadkiem wprowadziłem do organizmu radomskiego koźlaka.
                          Swego czasu oceniłem to piwo baaaardzo wysoko..., ale przez browar.biz chyba się rozbestwiłem, bo smakowało nieźle, ale bez szaleństwa.

                          Okazuje się, że mój Junior jest w zasadzie rówieśnikiem browar.biz-u, ha, ciekawe...

                          Wasze

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            #43
                            Piękna rocznica.
                            Przyłączam się do głosu innych "heavy userów": bez browar.bizu życie nie byłoby takie samo
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ppns Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mówisz i masz - wg mnie najbardziej niesamowity wątek...

                              opowieść- my za 10 lat

                              Popieram - aczkolwiek rozważania na temat Reanaaten też są niezgorsze
                              A imprezy (poza bezkonkurencyjną Rybitwą) to dobre były w "średniej wielkości mieszkaniu na Mokotowie" któe swego czasu Żą sprzedał mi jeszcze jako zythumowi za 200 zł - słownie dwieście złotych polskich
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #45
                                Jako nowy byt nie przejmujesz zobowiązań ani korzyści starego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎