Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podstawki - sprzedaż lub wymiana na kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • demko
    Senior
    • 01-2008
    • 116

    podstawki - sprzedaż lub wymiana na kapsle

    podstawki piwne - sprzedaż lub wymiana na kapsle

    również na portalu aukcyjnym świstak nick demko
  • demko
    Senior
    • 01-2008
    • 116

    #2
    podstawki - sprzedaż wymiana na kapsle ponad 200 szt

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
      podstawki piwne - sprzedaż lub wymiana na kapsle

      również na portalu aukcyjnym świstak nick demko
      Na świstaka nie zaglądam, bo mam alergię na sreberko
      ale jeśli napiszesz jakie kapsle preferujesz to jest szansa, że dobijemy targu. Interesowałoby mnie około 30 podstawek z Twojego zestawu.

      Pytanie zasadnicze: czego rządasz w zamian?

      Comment

      • demko
        Senior
        • 01-2008
        • 116

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
        Na świstaka nie zaglądam, bo mam alergię na sreberko
        ale jeśli napiszesz jakie kapsle preferujesz to jest szansa, że dobijemy targu. Interesowałoby mnie około 30 podstawek z Twojego zestawu.

        Pytanie zasadnicze: czego rządasz w zamian?
        oczywiście nie koncernowych ogólnie dostępnych typu lech, zywiec etc
        trudno sprecyzować, powiedz co masz i jakie podstawki Cię interesują
        ogólnie interesowałyby mnie te , których nie mam

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
          oczywiście nie koncernowych ogólnie dostępnych typu lech, zywiec etc
          trudno sprecyzować, powiedz co masz i jakie podstawki Cię interesują
          ogólnie interesowałyby mnie te , których nie mam
          Tośmy się dogadali.

          Po kolacji zrobię kilka skanów. Interesują mnie właściwie wszystkie NIE-niemieckojęzyczne wafle, z małymi wyjątkami. Potem Ci napiszę, o jakie podstawki chodzi.

          Odezwę się, aha! Podaj maila do siebie.


          Tomek

          Comment

          • demko
            Senior
            • 01-2008
            • 116

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
            Tośmy się dogadali.

            Po kolacji zrobię kilka skanów. Interesują mnie właściwie wszystkie NIE-niemieckojęzyczne wafle, z małymi wyjątkami. Potem Ci napiszę, o jakie podstawki chodzi.

            Odezwę się, aha! Podaj maila do siebie.


            Tomek
            demko@op.pl
            liczę na coś ciekawego mam ponad 6300 róznorodnych kapsli

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
              demko@op.pl
              liczę na coś ciekawego mam ponad 6300 róznorodnych kapsli
              A ja mam rozmiar nogi 46 i się wcale nie chwalę!

              Za moment opublikuję tu, na forum, to co mam aktualnie do wymiany, ale tak jak patrzę, to nie wiem czy i jak się dogadamy z wymianą. Zobaczymy zresztą czego będziesz potrzebował. A nóż widelec się uda wymienić.

              Jeśli poszukujesz kapsli z Wysp Galapagos, Nepalu i Timbuktu to ja ich niestety nie posiadam.

              Comment

              • demko
                Senior
                • 01-2008
                • 116

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                A ja mam rozmiar nogi 46 i się wcale nie chwalę!

                Za moment opublikuję tu, na forum, to co mam aktualnie do wymiany, ale tak jak patrzę, to nie wiem czy i jak się dogadamy z wymianą. Zobaczymy zresztą czego będziesz potrzebował. A nóż widelec się uda wymienić.

                Jeśli poszukujesz kapsli z Wysp Galapagos, Nepalu i Timbuktu to ja ich niestety nie posiadam.
                podana liczba miała na celu pokazanie, że nie jestem początkującym kolekcjonerem zadowalającym się kapslami z marketów, dalszą korespondencję proponuję przenieść na priv, wydaje mi się, że dla pozostałych uzytkowników forum nie jest to zbyt ciekawa lektura

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
                  podana liczba miała na celu pokazanie, że nie jestem początkującym kolekcjonerem zadowalającym się kapslami z marketów, dalszą korespondencję proponuję przenieść na priv, wydaje mi się, że dla pozostałych uzytkowników forum nie jest to zbyt ciekawa lektura
                  Spokojnie. Ja to napisałem w żartach z uśmiechem na twarzy, nie ma się co obrażać.
                  Zerknij proszę na poniższe skany, być może coś Cię zainteresuje. Za chwilę też napiszę, które podstawki chciałbym dostać od Ciebie priorytetowo, a które opcjonalnie.
















                  To w zasadzie wszystko, no, prawie wszystko co aktualnie posiadam w dublach. Sam zbieram kapsle, ale tylko piwne i tylko z Polski. Że tylko niebutelkowane wspomnieć chyba nie muszę, bo widać na kilometr.

                  OSTATECZNIE zawsze chętnie wymienię się kapslami na kapsle, więc jeśli nie dogadamy się z podstawkami, to może blachą się wymienimy.


                  Tomek

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎