Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relakspol, Excellent Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    Relakspol, Excellent Mocne

    Przywiezione przez znajomego z Krakowa. Alkoholu do 7%, 15 blg. Typowa butelka 0,5 litra.

    Barwa blada, piana słaba, krótka, gazu sporo, zapach kiszonki, smak alkoholowy.

    Nieszczególne piwo, ale z biedą dało się wypić, czego nie można powiedzieć o innym produkcie z tego browaru - Pilsie.

    Słaba trójka!
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Nie jest niedobre, ale posiada taki bliżej nie zidentyfikowany bardzo dziwny posmak (może i lekko kiszonkowaty, ale jest też cos jeszcze). Jest słodkawe, piana najpierw pierzasta, ale zaraz opada, gaz w porządku.
    Daję 3.
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      mój relakspol

      nie jest to z mojej strony lokalny patriotyzm, ale mnie to piwo smakowało. na plus mozna zapisać to co koledzy wyżej skarcili - drożdzowo-słodowy zapach oraz złożony wyważony smak bez dominujacej goryczki. mnie odpowiada.
      ocena: =4
      Last edited by e-prezes; 18-02-2003, 21:08.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Gdzie w Krakowie można kupić Relakspola? Męczę brata już od roku, ale on twierdzi, że nigdzie tego piwa nie spotkał w sklepach.
        Może parę wskazówek?

        Comment

        • uszok73
          Senior
          • 01-2003
          • 135

          #5
          drugą połowe wylałem...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            mocnego exelenta moża było dostać w Intermarche, pilsa w Świat Piwwa na Wielopolu i w innych.

            Comment

            • bahtol
              słomiany zapał
              • 10-2002
              • 331

              #7
              Ja kupowałem Pilsa, Fulla i Mocne w butelkach 0,5 w markecie ABC przy Komandosów. Oprócz fulla przedstawiały wartość wyłącznie kolekcjonerską - nowa acz niekoniecznie ładna seria etykiet.
              =bahtol=

              Comment

              • BEERBOYS1998
                Senior
                • 03-2003
                • 119

                #8
                Relakspol Mocny podają min. w barze Jaccuza na rogu Miechwskiej w okolicach stadionu Wisły. Dobra cena 0,5l - 2 zł.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  tylko czy to jest Excellent Mocny czy Szlacheckie Mocne? to pierwsze jest miodzio a to drugie nie da się wypić nawet przy moim niezdrowym lokalnym patriotyźmie.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Udało mi się kupić ostatnią butelke 0,5l w sklepiku w Świętochłowicach (za 1.35 zł) i nie żałuję Choć przyznac muszę, że podchodziłem do niego z wielką nieufnoscią.
                    Ma taki swój specyficzny posmaczek charakterystyczny dla Relakspola. Ale zaskoczyło mnie niebrzydką pianą i ładnym zapachem. Jak na piwo mocne to barwę ma nieco za bladawą (sic!).
                    Szkoda, że było w jednym jedynym sklepie i na dodatek w jednym egzemplarzu.
                    Last edited by adam16; 17-04-2004, 16:11.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      dawniej bardzo mi smakowało i powróciwszy znów do niego po latach odnoszę wrażenie, że niewiele się zmieniło, choć w tym czasie pijałem lepsze ;-) do rzeczy jednak...
                      kolor o ton ciemniejsze niż pils, zapach słodowy, piana średniotrwała, nasycenie bez rewelacji dość znacznie ubywające. smak jednak jest dużo lepszy niż inne rzeczy - pierwsze posmaki słodowe, potem dość długotrwała goryczka, żadnych nieprzyjemnych doznań.

                      Moja ocena: [3.7]

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        #12
                        Już ostatnie (niestety) piwo z paczuszki od e-prezesa.
                        Kolor złoto bursztynowy, piana drobnoziarnista, biała, niestety nie utrzymała się bardzo długo. Nasycenie niewielkie, a pęcherzyki drobniuteńkie. Mogłoby ich być choć ciut więcej. Zapach mocny, słodkawo kwaskowy, bardzo apetyczny, łagodnie zaznaczony chmielem. Smak również dobry, nie czuć C2H5OH, goryczka leciutka, słód trochę prostolinijny, ale w tym wypadku taki smak bardzo pasuje do reszty. Etykieta dość prosta, bez fajerwerków, taka troche nijaka, nadrabia kolorystyką.
                        Warto było wypić!

                        Moja ocena: [4.15]
                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Znowu trafiło mi się to piwo. Tym razem barawa jakby ciemniejsza. Mocny zapach drożdży.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Przyzwoity ciemny złocisty kolor. [3.5]
                            Piana: Piana ładna obfita. Utrzymuje się do końca spożywania. [5]
                            Zapach: Mocno drożdżowy. Pierwszy raz miałem do czynienia z takim zapachem. [4]
                            Smak: Czuć charaktrystczną goryczkę która utrzymuje się po skończonej konsumpcji. [3.5]
                            Wysycenie: Standardowe. Widoczne też ładne bąbelki. [3]
                            Opakowanie: Całkiem przyzwoita etykieta. Oczarowała mnie swoją prostotą. [3.5]
                            Uwagi: Zarówno mnie, koledze i jego dziewczynie piwo to nadzwyczaj smakowało. Piwa mogłem skosztować dzięki e-prezesowi dla którego jeszcze raz wielkie dzięki. Polecam

                            Moja ocena: [3.8]
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Bardzo ładna bursztynowa barwa [4.5]
                              Piana: W sumie po nalaniu chwilowa,zostawia obwódkę do końca [2.5]
                              Zapach: jakiś nieprzyjemny,mieszanka czegoś słodkiego z czymś kwaśnym(ale nie jest to jak zapach directorskiego piwa ) [2.5]
                              Smak: jakieś słodkawe,ale zarazem zostaje cierpki posmak pije się bez jakiejkolwiek przyjemności ,przy takiej ilości ekstraktu,jakieś jałowe [2.5]
                              Wysycenie: Gazu ,praktycznie nie ma ,jakies leniwie poruszające się drobniutkie pęcherzyki można zaobserwować [2.5]
                              Opakowanie: w sumie prosta etykieta prysowana,bez fajerwerków,krzywo przyklejona krawatka.Wszystkie dane są podane za co plus [3]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [2.625]


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎