Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baania
    Senior
    • 10-2009
    • 317

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Sprzedający to jedna strona medalu, ale jestem ciekaw co sądzisz wogoszu o kupujących. Część z nich przecież wie, że towar w sprzedaży powinien być dopiero 6 grudnia. Czy są ludźmi bez zasad?
    Pytanie z gatunku: Kto jest gorszy? Dealer narkotyków, czy narkoman?

    Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niemniej, jeżeli była jakaś umowa między GŻ, a sklepami, to z pewnością nie dotyczyła ona konsumentów, więc ci są raczej niewinni.
    Podcast o piwie
    Podcast o piwie | Facebook

    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      Ja się tam winny nie czuję ani trochę. Jeżeli kogoś to usatysfakcjonuje, z oceną na forum (o ile takowa nastąpi) mogę wstrzymać się do 6 grudnia. I nie zamieszczę tejże oceny wcześniej, niż o godz. 18.01.
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
        Pytanie z gatunku: Kto jest gorszy? Dealer narkotyków, czy narkoman?

        Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
        Jest odpowiedź.

        Gorszy jest diler bo świadomie sprzedaje narkotyki.

        Narkoman to osoba uzależniona fizycznie i psychicznie, która nie myśli racjonalnie. Chce zdobyć narkotyk, który likwiduje bolesne objawy odstawienia.

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest odpowiedź.

          Narkoman to osoba uzależniona fizycznie i psychicznie, która nie myśli racjonalnie. Chce zdobyć narkotyk, który likwiduje bolesne objawy odstawienia.
          Analogia do piwosza jest oczywista
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Rozumiem, sprzedanie po cichu znajomemu spod lady
            Przepraszam, że się wtrącę, ale kiedy znajomy sprzedawca piwa pokazał mi karton nowego Championa i poinformował, że będę go mógł kupić dopiero we wtorek 06/12, to nawet nie próbowałem go przekonać do sprzedaży "spod lady".
            Nie można i koniec - zapraszamy we wtorek.
            Kopyr, jeżeli wg Ciebie "sprzedanie po cichu znajomemu spod lady" jest normalne, to znaczy że, (niestety) mentalnie tkwisz jeszcze w PRL-u...
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Janek, nie wiedziałem, że Twój czempion będzie miał takie właściwości demaskatorskie?
              Jak dotąd:
              Jacer- frustrat, niepowodzenia prywatne leczący przez internet,
              delvish - hipokryta bez zasad,
              kopyr - mentalny beton stalinowski a może i PZPNowski
              Ci co jeszcze nie kupili a mogli - "jelenie" z honorem i zasadami

              Coś mi umknęło?

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                Nie rozumiem po co cała dyskusja . Dwa lata temu przy koźlaku dubeltowym jeden z forumowiczów pochwalił się, że kupił dzień wcześniej. Nikt po za mną nie zwrócił na to uwagi. Wydaje mi się że spowodowane to było tym, że był to jeden z "wielkich" piwowarów. Jednym słowem są równi i równiejsi na tym forum .
                Piwo powinno mieć premierę najpierw w Almie a do pozostałych sklepów rozwożone 6 grudnia.
                Last edited by Mafar; 03-12-2011, 19:51.
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Ci co nie kupili, bo nie mogli - szary motłoch w ryzach okupacji koncernowego kapitalisty.

                  Ja sobie pojadę 7 grudnia do sklepu i już.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • mareks
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1939

                    We Wrocku też już jest dostępne:



                    Ciekawi mnie ten koźlak.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      Odechciało mi się.

                      U mnie GCh będzie w sprzedaży od 7 grudnia rano, ale cała otoczka to było to, co powodowało, że chciałem kupić te kilka butelek pierwszego dnia.

                      Olać, za jakiś czas będzie równie dobre jak 6 grudnia. I ch* bombki strzelił okazję do świętowania. Skończy się pewnie na tym, że w przyszłym roku będzie 6 grudnia w Almach i 6 stycznia w innych sklepach, skoro "inne sklepy" sobie nie radzą.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • Antonina
                        Junior
                        • 11-2011
                        • 1

                        Odpowiadam za ten projekt ze strony Grupy Żywiec dlatego pozwolę sobie włączyć się do dyskusji. Nie jest mi wszystko jedno kiedy piwo będzie sprzedawane. Od trzech lat staramy się, aby 6 grudnia stał się Świętem Piwa podczas którego wszyscy; Wy Piwowarzy Domowi i my czerpiący doświadczenie z tradycji i wiedzy założycieli naszych browarów możemy wspólnie unieść kufle w górę i świętować.
                        W poprzednim roku dotarły do nas informacje, że Brackie Pale Ale Belgijskie nie dotarło na czas do wszystkich miejsc sprzedaży, dlatego w tym roku zrobiliśmy wszystko, żeby każdy chcący świętować 6 grudnia miał taką szansę. Więc uwierzcie, każda informacja o tym, że mimo ustaleń Bracki Grand Champion Birofilia 2011 sprzedawany jest przed dniem premiery wkurza mnie podobnie jak większość z Was. Zdecydowanie mogę potwierdzić, że w te miejsca przyszłoroczny Grand Champion nie dotrze.

                        Pozdrawiam,
                        Katarzyna Antoniszewska

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran
                          Wyjaśniłem dalej dlaczego. Czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj cudzych zdań z kontekstu. Jakoś drugą moją wypowiedź umiałeś wkleić w całości.
                          O kulturze języka nawet nie bedę wspominał.
                          Ależ ja popieram Cię w całej rozciągłości
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antonina Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zdecydowanie mogę potwierdzić, że w te miejsca przyszłoroczny Grand Champion nie dotrze.

                            Pozdrawiam,
                            Katarzyna Antoniszewska
                            I o to mi chodziło. Jak ktoś się nie umie bawić, to się nie będzie bawił.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              A ja mam na to...lalala
                              Pójdę sobie szóstego do Almy, kupie piwo, dostane szklankę, wypiję i nawet do głowy mi nie przyjdzie się denerwować, że ktoś spróbował tego wynalazku przede mną. Rozumiem zdenerwowanie osób odpowiedzialnych zawodowo za GCh ale gdybym to ja, konsument, miał się przejmować takimi błahymi sprawami, to przy większych problemach chyba bym się rozchorował. Bicie piany o nic i tyle.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • wogosz
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 1007

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Delvish
                                Sprzedający to jedna strona medalu, ale jestem ciekaw co sądzisz wogoszu o kupujących. Część z nich przecież wie, że towar w sprzedaży powinien być dopiero 6 grudnia. Czy są ludźmi bez zasad? Ich też nie chcesz spotkać na swojej drodze? Losem ich dziatwy też się przejmujesz? Nie podałbyś im ręki?
                                Chyba nie wiesz o czym piszesz. Kupujący nie zawierali żadnej umowy z nikim, więc nie łamią żadnych zasad. Nawet jeżeli coś wiedzieli o dacie premiery, to nie mogą wiedzieć czy dany sklep miał jakąś wyłączność/czy zmieniły się zasady/czy dotyczyło to wszystkich sklepów itd. To proste, dziecko by zrozumiało, więc nie pogrążaj się takimi tekstami.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎