Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #76
    Ostatni dzień października to wprawdzie jeszcze nie koniec roku ale już coś wiadomo. Ten słynny "tysiąc domowych" osiągnięty (parę postów wyżej) i dodam w kolejce już czekają kolejne, dwa tysiące wypitych też (parę w ten weekend przybędzie). Nie osiągnę 30 000 etykiet, mimo, że ta liczba już jest na stronie przekroczona. Ale te ponad dwa tys. to niedodruki, próby, krawatki itp. Na dzień dzisiejszy do zbioru można policzyć ok. 28 tys. Za dwa tygodnie (13 listopada) "stuknie" stronie dwa lata. Postaram się wtedy podsumować nieco dokładniej. Narazie próbuję dogonić Giełdę Tyską (i nie tylko) ale w przeciągu kolejnych pięciu (wolnych) dni będę się starał uzupełnić wszystko (włącznie z nowościami P/W i wymienionymi wyżej domowymi). Pozdrawiam "oglądaczy".

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #77
      A my mamy dla Ciebie kolejną okolicznościową etykietę, ale na jej przekazanie umówimy się za jakiś czas, kiedy nasze uszatki dadzą nam nieco odsapnąć.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
        Nie osiągnę 30 000 etykiet
        I tak jesteś The Beściak

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          #79
          I tak, właśnie dzisiaj mija dwa lata od zaistnienia mojej strony. Zajrzało na nią ponad 24 tys. osób a zaglądali tam prawie 365 tys. razy. Daje to średnią niemal 15-tu "kliknięć" na każdego odwiedzającego stronę. Udało się umieścić ponad 30 tys. etykiet (co prawda samych etykiet jest ok. 28 tys. a reszta to niedodruki, próby, kontry itp). Co cieszy to to, że dzięki Wam znalazło się tam ponad 1000 etykiet z browarów domowych. Bardzo dziękuję i proszę o więcej. I jeszcze wypite piwa. Jest ich tam ponad 2 tys. Nie jest to zbyt dużo ale dane piwo rejestruje tylko raz. Gdyby to samo piwo zaznaczać za każdym razem kiedy go wypiję ta liczba byłaby o wiele większa. Może to i lepiej. W ten sposób wyglądam na raczej umiarkowanego piwosza. I to tyle statystyk. Chciałbym tu podziękować obu synom, którzy przyczynili się do powstania tej strony. I oczywiście wszystkim z tej liczby 24 tys., którzy wspomagali mnie radami, uwagami i oczywiście etykietkami. Wasze Zdrowie

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #80
            Gratulacje dla Sopisty za zebranie tyyyylu etykiet w jednym miescu, podziękowania za możliwość oglądnięca tych "najcenniejszych" powstających w domowym zaciszu mini browarów.

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              #81
              Znawców języka rosyjskiego zapraszam na stronę.

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
                Znawców języka rosyjskiego zapraszam na stronę.
                Nie przesadzaj, nie trzeba być znawcą . Mnie wystarczyły umiejętności nabyte w szkole podstawowej. Podoba mi się ten filmik! Ile razy otwieram Twoją stronę (a robię to ostatnio codzień) nie mogę się powstrzymać i musze go obejrzeć.

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  #83
                  To fragment jednej z dziesięciu serii filmu "Sołdaty". Rosyjska armia w humorystycznym ujęciu. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będę miał komplet tych filmów.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    #84
                    I kolejna nowość, tym razem dotyczy oprogramowania. Po otwarciu któregoś z browaru, wystarczy najechać na ikonkę etykiety i natychmiast pojawia się jej opis. Nie ma potrzeby otwierania po kolei każdej z nich aby sprawdzić różnicę między nimi. Dodatkowo, nowe zdjęcie a na nim "zamieszani" w stworzenie i obsługę strony.

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      #85
                      W tym tygodniu nastąpi upgrade serwera. Wiązać się to będzie z niedostępnością strony. Przepraszamy za niedogodnosci z tym związane.

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        #86
                        Zapowiadane wyłączenie dziś wieczorem. Powrót strony jeszcze przed weekendem.

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          #87
                          Niestety, pojawiły się pewne trudności. Zatem przed weekendem ale następnym.

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            #88
                            Jakoś mi się zapomniało "donieść" zainteresowanym, że strona znów działa. Brakuje tylko "Podziękowań" ale to kwestia najbliższego czasu (bazę "darczyńców" udało się zachować Przy okazji, pojawiło się nowe zdjęcie. Zapraszam.

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              #89
                              Odpowiadając na liczne pytania informuję, że nikt mi się na stronę nie włamał. Niedzielny komunikat jest prawdziwy. Nie oznacza to jednak, że strona zniknie. W przyszłości stanie się czymś zbliżonym do katalogu gdyż znajdą się na niej etykiety z innych kolekcji, których ja nie miałem. Będą to etykiety okresu powojennego. Przedwojenne znajdują się na stonie Janusza Skrzyniarza i nie ma sensu tego dublować. Domowe nadal zbieram i przy tej okazji kolejny apel o więcej. Jednocześnie informuję, że te które ostatnio otrzymałem pojawią się na stronie w przyszłym tygodniu.

                              Comment

                              • Bombadil13
                                • 05-2005
                                • 2479

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
                                Niedzielny komunikat jest prawdziwy.
                                Komunikat ten jest dla mnie tak przykry i tak szokujący jak informacja o zamknięciu browaru w Antonowie, jesłi nie bardziej
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎