Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    BKD kończy swoją obecność na sklepowych półkach niebawem. Piwa zostało już niewiele. Na jego pożegnanie została pomyślana impreza, która odbędzie się w najbliższą sobotę 13 lutego w cieszyńskim browarze.
    Attached Files

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      GŻ powinna paletę zachomikować do Festiwalu Piwa w Żywcu. Ja się cieszę, że BKD odniósł sukces i że projekt będzie kontynuowany.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • skitof
        Senior
        • 11-2007
        • 2478

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
        Grand Champion Birofilia 2010, wybrany 19 czerwca w Żywcu, zostanie ponownie uwarzony w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie. Do sprzedaży w całej Polsce trafi dokładnie 6 grudnia 2010.
        I to jest piękne!

        Comment

        • Zdrój
          Senior
          • 05-2001
          • 284

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Informacja ze strony: Heiport Heineken

          Ujawnione zostały już kategorie, w jakich będą startować piwa domowe (pierwsza kategoria – jako hołd dla Żywca Portera –pozostaje niezmienna):
          I. Porter Bałtycki (18-22°Blg)
          Wypada sprostować, że pierwszej kategorii nie zmieniamy z myślą o warzonym w Polsce porterze bałtyckim jako wyróżniającym nas stylu, bez wskazywania na konkretną markę.

          Poza tym cytowana informacja przynosi kilka interesujących informacji , prawda ?

          No i gratulacje dla chłopaków z GŻ za wykoszenie konkurencji w międzynarodowym konkursie. Polacy potrafią.
          Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
            (...)
            No i gratulacje dla chłopaków z GŻ za wykoszenie konkurencji (...). Polacy potrafią.
            Masz rację. W koszeniu konkurencji doszli do perfekcji
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Zdrój
              Senior
              • 05-2001
              • 284

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Masz rację. W koszeniu konkurencji doszli do perfekcji
              Jeśli myślisz o tym, o czym ja myślę że myślisz, to nie są to "ci chłopacy"
              Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                (..)
                Bracki Koźlak Dubeltowy to najbardziej zyskowny projekt Grupy Żywiec w przeliczeniu na hektolitr. (...).
                Podobno cena była uwarunkowana wysokimi kosztami produkcji.
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • wena
                  Junior
                  • 03-2006
                  • 23

                  Bardzo mnie cieszy, że byłem małym trybikiem w tej machinie.

                  Comment

                  • giudice
                    Gość
                    • 07-2005
                    • 231

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Podobno cena była uwarunkowana wysokimi kosztami produkcji.
                    Też myślę, że to istotna kwestia.
                    Wysoka cena jednostkowa tłumaczona była znacznymi kosztami wytworzenia.
                    A tu proszę, przy stosunkowo niewielkiej ilości "najbardziej zyskowny projekt".
                    Zastanawiające.

                    Comment

                    • Żywiec
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 1571

                      Jestem przekonany a niemal pewien, że ta kalkulacja zyskowności za hl nie uwzględnia wysokich kosztów działań p.r. które GŻ poniosła w związku z tym projektem a uwzględnia wyłącznie koszty technologiczne i logistyczne. Warto pamiętać, ze każde nowe piwo z dużego koncernu otrzymuje szeroko pojete wsparcie marketingowe a w przypadku BKD takowego nie było co też może mieć odzwierciedlenie w ostatecznej kalkulacji zyskowności.

                      Myślę, że tak naprawdę te wszystkie aspekty nie mają żadnego znaczenia bo największą wartością tego projektu jest fakt, że BKD jest pierwszym w Polsce piwem wg receptury piwowara domowego uwarzonym w browarze przemysłowym z dużymi tradycjami.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi

                        Myślę, że tak naprawdę te wszystkie aspekty nie mają żadnego znaczenia bo największą wartością tego projektu jest fakt, że BKD jest pierwszym w Polsce piwem wg receptury piwowara domowego uwarzonym w browarze przemysłowym z dużymi tradycjami.
                        Pytanie tylko dla jakiego klienta bo dla masowego raczej nie.Cos mi tu zaczyna śmierdzieć ttylko pytanie co a raczej kto?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pytanie tylko dla jakiego klienta bo dla masowego raczej nie.Cos mi tu zaczyna śmierdzieć ttylko pytanie co a raczej kto?
                          Oczywiście, ze nie dla masowego. Masowy klient zapija się Tyskim, Warka i Tatrą. BKD jest dla freaków.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Jack75g
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 555

                            KOŹLAK BRACKI

                            W Rzeszowie od grudnia ub. roku ogromne ilości stoją na półkach. Cena 5,49 zł za 0,33 l. raczej zniechęca do regularnej degustacji gdy po 4,5 zł można dostać pszeniczniaki i portery 0,5 l. np. Svyturysa.
                            Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                            Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Gdyby u mnie był to bym kupował. A tak stoi na półkach....

                              Comment

                              • chisel
                                Junior
                                • 05-2009
                                • 21

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Oczywiście, ze nie dla masowego. Masowy klient zapija się Tyskim, Warka i Tatrą. BKD jest dla freaków.
                                i tu właśnie tkwi sedno sprawy gdyby ktoś jeszcze tego nie ZAUWAŻYŁ!!! Amen.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎