Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bomba_z_wrocka
    Senior
    • 07-2007
    • 222

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwiarnia Żywiecka poradziła sobie już z prawie 2 paletami i ma zakusy na kolejnych 5. Niesprzedane piwo z Almy wysyłajcie do Żywca
    No to juz wiem grzesiu dlaczego nie moglem sie do ciebie dodzwonic,radziles sobie z dwoma paletami i to jeszcze przed swietami,no a pozatym jakby nie patrzyl to "swojski"browar na zywiecczyznie,wiec wszyscy kupuja chowaja do piwniczek i czekaja na profity i zawsze to kawalek historii pod strzecha jak by nie patrzyl.
    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      Nie przesadzajcie, przecież Koźlak sprzedawany jest raptem od dwóch tygodni jedynie w ekskluzywnych delikatesach. To nie chleb. Czerstwe nie będzie

      Comment

      • noodles
        Senior
        • 09-2005
        • 700

        Koźlak się może nie zepsuje ale stanie się rzecz dużo gorsza. Okaże się, że kierownik z katowickiej Almy miał rację. Zamiast dwóch palet przyjął do sprzedaży tylko kilka kartonów. Kartony sprzedał w kilka minut a dwie palety, które i tak mu wciśnięto będzie sprzedawał do wiosny. W przyszłym roku do sklepu zamówi pewnie tylko jeden karton championa.
        Moja kolekcja podstawek

        Comment

        • mareks
          Senior
          • 05-2002
          • 1939

          Przeżywacie "jak mrówka okres".

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
            Koźlak się może nie zepsuje ale stanie się rzecz dużo gorsza. Okaże się, że kierownik z katowickiej Almy miał rację. Zamiast dwóch palet przyjął do sprzedaży tylko kilka kartonów. Kartony sprzedał w kilka minut a dwie palety, które i tak mu wciśnięto będzie sprzedawał do wiosny. W przyszłym roku do sklepu zamówi pewnie tylko jeden karton championa.
            Nie miał racji, bo gdyby miał od razu 2 palety, to pewnie pół pierwszej sprzedałby na pniu, a tak zszargał opinię sklepowi i GŻ a z piwem i tak się będzie bujał.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Dzisiaj widziałem niemałe ilości wiadomego piwa w dwóch wrocławskich Almach (Arkady, Centrum). Nawet zakupiłem dwie sztuki
              MM961
              4:-)

              Comment

              • ergie
                Senior
                • 05-2004
                • 1041

                Wiem żem jest piwna lama, ale mnie to piwo tak smakuje, że od Świąt połknąłem już 10 butelek, co w mim przypadku zakrawa o alkoholizm
                Last edited by ergie; 07-01-2010, 18:54.
                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                ------------------------------------------------------------------
                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                Comment

                • bomba_z_wrocka
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 222

                  Dlatego ja zakupilem caly nie naruszony karton zeby"przetrwal" plus pare butelek na bierzace potrzeby podniebienia.
                  Wczoraj oproznilem nastepna flaszke i wydaje mi sie ze mocno alkoholowy posmak"przysiadl" a za to goryczka doszla do glosu,ale moge sie mylic poniewaz wczesniej testowalem"okocimskiego portera"i nie mylem po nim zabkow.
                  Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wczoraj oproznilem nastepna flaszke i wydaje mi sie ze mocno alkoholowy posmak"przysiadl" a za to goryczka doszla do glosu,a
                    a co to dopiero będzie za rok
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • tomuś
                      Member
                      • 11-2002
                      • 34

                      też wypiłem wczoraj i miałem identyczne odczucie. Jak piłem na początku grudnia to normalnie smakował jak piwo z "wkładką" ale teraz dojrzewa

                      Comment

                      • miszawar
                        Member
                        • 10-2009
                        • 48

                        Może faktycznie potrzebuje czasu. Mam zadekowany zapas, więc za jakiś czas się zobaczy.

                        Comment

                        • IvanH
                          Member
                          • 06-2007
                          • 63

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi wcale się nie dziwię, że wielu zeropostowców się nie wypowiada. Jak ich zarzucisz takimi tekstami czystochemicznymi uznają, że to forum nie jest dla nich. A jeśli już nie będą nic pisać w temacie opisu piw. Już teraz wielu nic nie pisze, bo dla nich piwo jes dobre, albo nie. Smaczne, albo conajmniej poprawne. Różne są poziomy sensoryczne. Niechciałbym aby forum podzieliło się na tych którzy byli już na szkoleniu sensorycznym i tych co nie byli.

                          W temacie pojawiło się trochę słów o zeropostowcach czy małopostwocach.
                          Myślę, że takich jak ja - dokładnie czytających wszelkie, ciekawe tematy - jest cała rzesza, ale jakoś nie zbieramy się do wypowiedzi.

                          Żeby nie było OT, to w Almie we Wrocku\Bielany piwa jest dużo, zainteresowanie małe, jak wszystkim w tej Almie, ale że mam blisko to powodów do zmartwień nie mam.
                          Last edited by IvanH; 19-01-2010, 00:13.

                          Comment

                          • tomek35
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 497

                            W Sopockiej Almie cały czas dostępne są koźlaki po 5,49 zł. Sądząc po zapasach zgromadzonych na półkach jeszcze długo będą w sprzedaży.

                            Comment

                            • wena
                              Junior
                              • 03-2006
                              • 23

                              Koźlaka w sklepach zostało niewiele. I w ciągu tygodnia się skończy. Takie mam wiadomości. Do wiadomości sceptyków- koźlaka w analogicznym czasie sprzedało się więcej niż Heinekena. oczywiście piszę o ALMIE.

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Informacja ze strony: Heiport Heineken

                                Nagroda dla Grupy Żywiec - Best Integrated Corporate Relations Campaign
                                Dział Spraw Korporacyjnych Grupy Żywiec otrzymał nagrodę Best Integrated Corporate Relations Campaign za projekt Bracki Koźlak Dubeltowy. Nagroda została przyznana podczas spotkania 70 przedstawicieli działów Corporate Relations Grupy Heineken z całego świata.

                                Jury jednogłośnie doceniło unikalność projektu oraz komunikację i skuteczność osiągnięcia celów. W konkursie startowało ok. 50 innych projektów. Nagrodę z rąk Seana O’Neila dyrektora Group Corporate Relations odebrał Grzegorz Szczepański, Dyrektor ds. Korporacyjnych Grupy Żywiec oraz Sebastian Tołwiński, Rzecznik Prasowy.
                                Bracki Koźlak Dubeltowy – Grand Champion Birofilia 2009 – trafił do sprzedaży 6 grudnia do 27 sklepów Alma w całej Polsce. W dniu premiery do stoisk z koźlakiem z Cieszyna ustawiały się kolejki (relacje z rozpoczęcia sprzedaży można zobaczyć na youtube). W mediach Bracki Koźlak Dubeltowy zaistniał jako polskie Beaujolais Nouveau, a pierwszego dnia sprzedaliśmy 7, 771 butelek. W ciągu kilku dni do profilu „Festiwal Birofilia” na Facebooku zapisało się ponad 500 fanów.
                                Bracki Koźlak Dubeltowy to najbardziej zyskowny projekt Grupy Żywiec w przeliczeniu na hektolitr. Nagroda bardzo cieszy. Jednak najbardziej jesteśmy zadowoleni ze słów uznania środowiska piwowarów domowych. Ikona piwowarstwa domowego, dr Andrzej Sadownik stwierdził „Taka współpraca pomiędzy dużą firma piwowarską, a piwowarami amatorami jest unikalna na skalę światową”. Ponadto założone pod koniec stycznia Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaproponowało współpracę Grupie Żywiec, która została członkiem wspierającym, a na siedzibę stowarzyszenia wybrano Bracki Browar Zamkowy w Cieszynie.
                                W tym roku, 18 -19 czerwca 2010 r., na terenie Browaru w Żywcu, odbędzie się piętnasta edycja Festiwalu Birofilia - największej w Europie imprezy dla kolekcjonerów akcesoriów piwnych i piwowarów domowych. Ujawnione zostały już kategorie, w jakich będą startować piwa domowe (pierwsza kategoria – jako hołd dla Żywca Portera –pozostaje niezmienna):
                                I. Porter Bałtycki (18-22°Blg)
                                II. Strong Scotch Ale (Wee-Heavy) - (17-25°Blg)
                                III. Weizenbock - (16-18°Blg)
                                IV. Milk Stout (11,5-14,5°Blg)
                                V. Belgijskie Pale Ale (12-13°Blg)
                                VI. Monachijskie Jasne (11-12,5°Blg)
                                Grand Champion Birofilia 2010, wybrany 19 czerwca w Żywcu, zostanie ponownie uwarzony w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie. Do sprzedaży w całej Polsce trafi dokładnie 6 grudnia 2010.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎