Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

spotkanie piwowarskie w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • suchy3
    Member
    • 07-2010
    • 30

    #16
    Witam.
    To Ja się piszę na takie spotkanie. Lokal i data odpowiadają.

    Comment

    • Kayaman
      Junior
      • 07-2010
      • 16

      #17
      Witajcie.
      Pierwszy raz piszę choć czytałem już trochę.
      Jestem początkującym piwowarem i winiarzem ale tak się składa, że ogarniam ewentualną imprezę w Pracovnii w styczniu.
      Termin 16 trzeba potwierdzić bo inaczej ktoś nas ubiegnie. No jeśli ma być pół sali zarezerwowane jak pierwotnie było w pomyśle Magdy z Piwowara to zgłaszać udział i nie ociągać się.
      Pozdrawiam,
      Kayaman

      p.s. przekażcie na piwo.org

      Comment

      • jawron
        Junior
        • 06-2007
        • 19

        #18
        Witam też

        i myślę że też bym się tam pojawił, jak dobrze pójdzie to też z własną produkcją

        Pozdrawiam

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          #19
          Mając te kilka (#8) warek na koncie, myślę, że również pojawię się w Pracovni.

          Comment

          • palec
            Junior
            • 08-2008
            • 3

            #20
            tak, trzeba potwierdzic udzial przynajmniej 50 osob wiec nalezaloby wymyslec jak to zrobic. moze komus na maila pisac? ja i tak mam zawalona skrzynke i brak czasu wiec nie przyjmmuje ;P ktos sie poswieci?

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #21
              Dziwne problemy macie w Wawie, to już w dychę osób nie można się spotkać przy garach? Nigdzie? Za darmo?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                #22
                Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

                To mówię JA, pruszkowiakowarszawiak na wygnaniu, któremu dobrze z tym
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • Lubiepiwo90
                  Senior
                  • 11-2010
                  • 113

                  #23
                  Tu nikt niczego nie zrobi za darmo. Knajpa ma mieć super ekstra zysk i koniec kropka. Ma przyjść 50 osób i mają zpłacić i wypić za conajmniej kilka tysi inaczej tu nikt palcem nie kiwnie. O darmowym udostępnieniu czegokolwiek zapomnijcie, zresztą zgodne jest to z ideałami rządzącej krajem i Warszawią ideologii
                  Last edited by Lubiepiwo90; 15-12-2010, 10:55.
                  "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

                  Comment

                  • Kayaman
                    Junior
                    • 07-2010
                    • 16

                    #24
                    Lekko przesadzacie. Żadna knajpa i nie tylko w Warszawie, nie zarezerwuje wam połowę lokalu (a o takiej przestrzeni tu mówimy) za darmo w momencie kiedy sami przynosicie swoje browary. Nie dość, że zajmujecie miejsca dla innych gości którzy kupowali by browary w barze to jeszcze pijecie własny alkohol.
                    Normalnie akurat Pracovnia rezerwuje za darmo!!! Pobiera tylko zaliczkę na duże rezerwacje jak ta jeśli oczywiście normalnie kupuje się w barze. Jeśli ktoś tego nie rozumie no to sorry.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #25
                      Nie rozumiem, bo jestem z kraju pozawarszawskiego i nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Dlatego uznałem to za dziwne. Nie wierzę że nie ma w Wawie lokalu który by sprzyjał takim inicjatywom, ot co. Swoje zdziwienie wyraziłem i na tym poprzestanę. Bawcie się dobrze
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Kayaman
                        Junior
                        • 07-2010
                        • 16

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie rozumiem, bo jestem z kraju pozawarszawskiego i nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Dlatego uznałem to za dziwne. Nie wierzę że nie ma w Wawie lokalu który by sprzyjał takim inicjatywom, ot co. Swoje zdziwienie wyraziłem i na tym poprzestanę. Bawcie się dobrze
                        Nie spotkałeś bo może nie próbowałeś. To jest lokal który sprzyja właśnie.
                        Ale faktycznie skoro nie wiesz ile kosztuje czynsz i utrzymanie lokalu w wawie to nie zrozumiesz.
                        Chociaż ja nie wierze z kolei, że jest lokal w Opolu który wynajął by Ci połowę swojej przestrzeni za darmo w godzinach normalnego otwarcia z zastrzeżeniem, że możesz pić swój własny alkohol nic nie płacić lokalowi, nawet w barze. Pokaż mi taki lokal.
                        Last edited by Kayaman; 15-12-2010, 11:46.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #27
                          No to wpadłeś Na południe od linii demarkacyjnej tuż poniżej Warszawy nie miałem takich problemów ani we Wrocławiu, ani w Opolu, ani w Katowicach, w Krakowie natomiast osobiście nie próbowałem, ale sądzę że pokazy warzenia w Omercie są również na tej samej zasadzie czynione przez Krakusów. W innych miejscach nie czyniłem poszukiwań odpowiednich miejsc bo nie było dla mnie takiej potrzeby. W tych miejscach lokale traktowały nasze inicjatywy jako korzyść dla siebie, nie jako stratę w postaci niesprzedania kilku kufli piwa.
                          Last edited by ART; 15-12-2010, 12:07.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Kayaman
                            Junior
                            • 07-2010
                            • 16

                            #28
                            Sam wpadłeś To świadczy, że komentujesz wątek nie czytając go dokładnie.
                            My nie mamy zamiaru robić pokazu warki. Mamy zamiar tylko się spotkać zupełnie prywatnie i po części pić własny browar korzystając z uprzejmości Pracovnii wspierającej ideę dobrego piwa.
                            A ja po prostu zostałem poproszony przez organizatorkę o zarezerwowanie terminu.
                            Last edited by Kayaman; 15-12-2010, 12:06.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              Warzenie nie jest warunkiem koniecznym i tyle Jak napisałem, bawcie się dobrze, nie komentuję tego więcej.
                              Last edited by ART; 15-12-2010, 12:10.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                5 złotych nie razi, tylko wymóg obecności minimum 50 osób. Zwłaszcza, że jeśli to mają być rozmowy i wymiany doświadczeń między osobami, które dopiero się mają poznać - jest to zdecydowanie za dużo na taką imprezę. A sam wymóg sprawia raczej wrażenie, że knajpa chce sobie zapewnić klientelę na niedzielne popołudnie, które zazwyczaj do mocno ruchliwych raczej nie należy. Ja bym pogadała z właścicielem, bo ten wymóg może spalić Wam potencjalnie fajną inicjatywę
                                Last edited by Marusia; 15-12-2010, 12:42.
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎