Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwosze, smakosze, browarnicy, alkoholicy...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kl_audiczka
    Junior
    • 06-2015
    • 3

    Piwosze, smakosze, browarnicy, alkoholicy...

    Witam Was wszystkich serdecznie Mam na imię Klaudia i mieszkam w Poznaniu, gdzie pracuję w kancelarii prawniczej. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, gram w gry barowe, oglądam seriale, czytam książki i powoduję wypadki komunikacyjne (patrz: avatar). Jestem początkującym piwoszem i tylko kosztuję to, co inni uwarzą. Lubię belgijskie piwa owocowe oraz ciemne piwa czeskie i słowackie. Do rejestracji na forum zaprosił mnie pirackamuza

    Niektórzy z Was mieli okazję poznać mnie na zlocie browarbizu w Osiecznej k. Leszna. Byłam jednym z dwojga tzw. pirackich muzyciątek.
    Last edited by Kl_audiczka; 26-06-2015, 20:36.
    qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est; ergo qui bibit sanctus est
  • witoj
    Junior
    • 06-2015
    • 2

    #2
    Również witam serdecznie Mam na imię Zbyszko i jestem drugim pirackim muzyciątkiem z Osiecznej. Mieszkam w Poznaniu, gdzie pracuję jako doradca finansowy. Najbardziej lubię piwa pszeniczne, a w wolnych chwilach płaczę, myśląc o moim aucie skasowanym przez Kl_audiczkę
    Pozdrawiam.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      To je nemożneeee.... co was tak nagle przypiliło?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        No proszę bardzo, trzy muzyciątka chlepcą piwo na b.b .
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Bo to złe auto było

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            #6
            Kiedyś trochę czasu spędzałem na stronie knives.pl
            Jakby ktoś szukał jakiegoś noża to polecam.
            No i tam był taki oto temat do dyskusji: "Bolesna miłość czyli co mój nóż mi zrobił"
            Czytam powyższe posty i myślę, że trzeba będzie założyć nowy temat do dyskusji: "Co mi i otaczającemu krajobrazowi zrobiło moje piwo"

            Pozdrawiam nowych i mam nadzieję, że to jednak nie po piwie było.
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • Kl_audiczka
              Junior
              • 06-2015
              • 3

              #7
              Zupełnie na trzeźwo. Po piwie był tylko pasażer Witoj i dlatego mnie wsadził za kółko. I oto o mu zrobiło jego piwo

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              To je nemożneeee.... co was tak nagle przypiliło?
              No wiesz, zbliża się zlot i to znów w okolicach Poznania
              qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est; ergo qui bibit sanctus est

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                #8
                Więc można tylko dodać:
                "Piłeś - nie jedź, nie piłeś - wypij. Wars wita"
                Oraz specjalnie dla witoj: "Piłeś - nie oddaj kluczyków. Zwłaszcza Kl_audiczce"
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • pirackamuza
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1903

                  #9
                  Ja tam krótko: cześć, Dzieciaki!
                  Toruń przeprasza za Radio Maryja
                  www.bobofruty.pl

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kl_audiczka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam Was wszystkich serdecznie Mam na imię Klaudia i mieszkam w Poznaniu, gdzie pracuję w kancelarii prawniczej. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, gram w gry barowe, oglądam seriale, czytam książki i powoduję wypadki komunikacyjne (patrz: avatar). Jestem początkującym piwoszem i tylko kosztuję to, co inni uwarzą. Lubię belgijskie piwa owocowe oraz ciemne piwa czeskie i słowackie. Do rejestracji na forum zaprosił mnie pirackamuza

                    Niektórzy z Was mieli okazję poznać mnie na zlocie browarbizu w Osiecznej k. Leszna. Byłam jednym z dwojga tzw. pirackich muzyciątek.
                    Pamiętamy, pamietamy! Szczególnie wspólnie spędzoną noc
                    Pamiętaj, że w tym roku na Zlot przyjeżdżasz sama, bo Zbyszek w tym czasie ma ważny egzamin na studiach.
                    Last edited by Promil03; 10-07-2015, 21:02.

                    Comment

                    • witoj
                      Junior
                      • 06-2015
                      • 2

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pamiętamy, pamietamy! Szczególnie wspólnie spędzoną noc
                      Pamiętaj, że w tym roku na Zlot przyjeżdżasz sama, bo Zbyszek w tym czasie ma ważny egzamin na studiach.
                      Po przeczytaniu Twojego posta zmobilizowałem się, wszystko zdałem i jednak dam radę dojechać.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Dobrze, że przyjeżdżacie, bo zespół Anal Sisters mi się posypał - w tym roku na liście nie ma ani Małejżonki, ani Doro, ani Justi - Klaudia dała radę w zeszłym roku, może się jeszcze jakąś kobitę uda się wystarczająco upoić w celu wyciągnięcia pod rurę i znowu będzie tercet do Czarnej Mszy
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎