Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Targ Węglowy 6, Zbrojownia Palarnia kawy [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Carlo22
    Senior
    • 05-2012
    • 182

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Może mieli już dość wysłuchiwania o tym samym? Albo w pracy była inna załoga?
    Szefa znam jeszcze z poprzedniej lokalizacji kawiarnii, szkoda, że nie ma starej ekipy z którą mógłbym pogadać na temat rozwoju lokalu. Szkoda, bo szefa rzadko widywałem, widuję.

    Ale spokojnie, jest człowiekiem który dotrzymuje słowa...chociaż ma bardziej włoskie niż niemieckie podejście do działania

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #32
      Jestem na 99% pewien że właściciel ma głęboko w przewodzie pokarmowym Wasze rady bo on i tak, w swoim mniemaniu, wie lepiej i zrobi po swojemu. A w ogóle to chodząc po knajpach i doradzając za darmo psujecie rynek usług marketingowych.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • Antylop
        Senior
        • 10-2009
        • 1415

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
        Jestem na 99% pewien że właściciel ma głęboko w przewodzie pokarmowym Wasze rady bo on i tak, w swoim mniemaniu, wie lepiej i zrobi po swojemu. A w ogóle to chodząc po knajpach i doradzając za darmo psujecie rynek usług marketingowych.
        Widzę że świetnie znasz właściciela
        Jestem na 99% pewien że robię dobrą robotę doradzając i rozmawiając z sympatycznym ludźmi.
        I tego będę się trzymał.
        Rynek jest wolny - niech marketingowcy konkurują
        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          #34
          Nic tylko otwierać własny lokal. Z takimi znajomościami w branży sukces murowany.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
            Nic tylko otwierać własny lokal. Z takimi znajomościami w branży sukces murowany.
            Trafiłeś, serio.
            Od pewnego czasu biorę to pod uwagę.
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            • Carlo22
              Senior
              • 05-2012
              • 182

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
              Jestem na 99% pewien że właściciel ma głęboko w przewodzie pokarmowym Wasze rady bo on i tak, w swoim mniemaniu, wie lepiej i zrobi po swojemu. A w ogóle to chodząc po knajpach i doradzając za darmo psujecie rynek usług marketingowych.
              Zjedz snickersa kolego, bo mam takie wrażenie, że cokolwiek ktoś napisze to hejtujesz lub to negujesz

              Ale skoro wiesz wszystko lepiej, to może zostań jakimś prezesem czy coś, dasz radę na pewno

              Comment

              • Jimmy_jb
                • 11-2005
                • 911

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                Trafiłeś, serio.
                Od pewnego czasu biorę to pod uwagę.
                Przyjdę i na pewno coś doradzę
                Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                Comment

                • Antylop
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 1415

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przyjdę i na pewno coś doradzę
                  Mimo iż jestem ekspertem, chętnie wysłucham wszelkich podpowiedzi
                  Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Carlo22 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zjedz snickersa kolego, bo mam takie wrażenie, że cokolwiek ktoś napisze to hejtujesz lub to negujesz

                    Ale skoro wiesz wszystko lepiej, to może zostań jakimś prezesem czy coś, dasz radę na pewno
                    Taa, zawsze bawili mnie tacy co to krytykować potrafią wyśmienicie i niestety nic poza tym...
                    Zostań pan krytykiem może
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • coachu
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 225

                      #40
                      Miejsce kompletnie bez klimatu do picia piwa, nawet po godz. 20.00. Za to na kawę z ciastkiem - jak najbardziej.
                      golonka – główny powód, dla którego Bóg stworzył świnię

                      (...) do gospody wszedł Szwejk, który kazał sobie podać ciemne piwo, dodając znacząco:
                      - Bo w Wiedniu też dziś mają żałobę.

                      Comment

                      • tomek35
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 497

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coachu Wyświetlenie odpowiedzi
                        Miejsce kompletnie bez klimatu do picia piwa, nawet po godz. 20.00. Za to na kawę z ciastkiem - jak najbardziej.
                        W piątek podczas Jarmarku Św. Dominika przechodziłem obok zbrojowni. Zero informacji, że w miejscu tym sprzedają piwo. Jak nie było, tak dalej nie ma listy piw na kranach, same krany też są mało widoczne. Turysta, czy "zwykły" mieszkaniec Gdańska, przechodząc obok zbrojowni, nawet nie wie, że w tym lokalu można napić się piwa.

                        Comment

                        • Antylop
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1415

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                          W piątek podczas Jarmarku Św. Dominika przechodziłem obok zbrojowni. Zero informacji, że w miejscu tym sprzedają piwo. Jak nie było, tak dalej nie ma listy piw na kranach, same krany też są mało widoczne. Turysta, czy "zwykły" mieszkaniec Gdańska, przechodząc obok zbrojowni, nawet nie wie, że w tym lokalu można napić się piwa.
                          Bo to lokal tylko dla miejscowych
                          Lista piw na ontap.pl
                          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                          Comment

                          • Antylop
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1415

                            #43
                            Lokal zamknięty.
                            Nie z powodu frekwencji, ale o powodach nie będę mówił.
                            Bardziej chodzi o kwestie prywatne i organizacyjne.
                            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎