Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

9 marca czyli Piątek z Promocjami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    9 marca czyli Piątek z Promocjami

    Trzeba oblukać nowe miejsce czyli pawilon na tyłach Nowego Światu. Czas spotkania zgodnie z nazwą lokalu 17:15 - do godz 19 piwo jest po 6 PLN. Leją Tuchery i Konstanciny.
    Potem chętni mogą się dobić we WlazKotku dwudziestką czwórką Primatora za analogiczną kwotę albo czymś innym z beki.
    Jeśli zgłoszenia na ustaloną datę byłyby znikome, można przestawić termin na dzień następny.
    Last edited by docent; 05-03-2012, 19:31.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • AgMa
    Member
    • 05-2011
    • 42

    #2
    Czekamy na was piwka już się chłodzą

    http://www.facebook.com/pub17.15 zapraszamy

    Comment

    • Komar_Pafnucy
      Senior
      • 08-2005
      • 1114

      #3
      To pamiętajcie żeby od razu wziąć ze sobą wiertarkę na wypadek gdyby ktoś wam znowu ulepszył zamek.

      Ja wybieram się na Aptekę do Hydrozagadki więc w sumie mógłbym wpaść prosto z pracy żeby wprowadzić się w nastrój odpowiedni do percepcji ich muzyki. Dotarłbym pewnie na 17:30. Rozumiem, Docent, że ty już będziesz o tej porze?

      Multitap Crawl
      Multitap Crawl na Facebook

      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Zróbcie se dziecko, wyjdźcie za kobietę o nienormalnych godzinach pracy (kolejność dowolna) i mnie nie denerwujcie.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Żą jesteś pantofel i tyle Ludwiku od rondla Ja oczywiścię będę. I może na tą Aptekę też bym się wybrał, kto wie.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Zróbcie se dziecko, wyjdźcie za kobietę o nienormalnych godzinach pracy (kolejność dowolna) i mnie nie denerwujcie.
            Ale... Komar docentowi te dziecko, czy odwrotnie...? Będą to robić w ten piątek?
            Cholera, ze względu na wieśniaczość mieszkaniową oraz latorośl krnąbrną tradycyjnie mnie nie będzie... A może być ciekawie
            A kobieta pracuje w godzinach normalnych, tyle, że za długo...

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Ogłoszenie matrymonialne: "Szukam kobiety o nienormalnych godzinach pracy. Resztę może mieć normalną."

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                #8
                Mnie też nie będzie, w tym czasie będę pewnie wcinał wędzone świńskie uszy przy kuflu litewskiego piwa
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ogłoszenie matrymonialne: "Szukam kobiety o nienormalnych godzinach pracy. Resztę może mieć normalną."
                  Chyba odwrotnie Jak widać z powyższego normalne godziny pracy są w cenie. A jak ktoś kiedyś stwierdził: "Anatomia i tak jest ta sama"
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Spotkanko udane, warto powtórzyć póki jeszcze można kupić pszenicę Tuchera czy Lwówka Belga za 5 zeta. Ale fuliano następnym razem przychodzisz bez córy której wzrok powoduje implozje kufli
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Tapir
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 730

                      #11
                      Jako że nie wpisałem się wcześniej to byłem Warto było zajrzeć, szczególnie Lwówek za 5zł mnie pozytywnie zaskoczył.
                      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎