Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Trzeba po prostu się cieszyć, że nie przychodzi z wojakiem czy harnasiem:]
    Trzeba też być przygotowanym i poczęstować go jakimś ciekawszym, nie zabijającym zwykłego łomzopijacza smakiem piwkiem

    a nuż widelec mu posmakuje
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Nie ma się do czego przyczepić. [5]
      Piana: Mimo agresywnego nalewania baaardzo niska, w dodatku znika po kilkunastu sekundach do niemalże zera. [1.5]
      Zapach: Skuks. I jakaś śladowa słodowość. [2]
      Smak: Kwaśna woda z posmakiem piwa i taką typową koncernowo-eurolagerową goryczą, która na dłuższą metę pozostawia w ustach straszny niesmak. To jest zwyczajnie niesmaczne; może zasmakuje kanałowym szczurom. [1.5]
      Wysycenie: No za wysokie. [4]
      Opakowanie: Nie dość, że nie podano własciwie żadnych informacji ponad te obowiązkowe, to dla mnie etykieta jest zwyczajnie brzydka. Do tego zielona butelka i piwo warzone z chmielu. A kysz. [2]
      Uwagi: Nigdy więcej.

      Moja ocena: [2]

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6134

        Piana - średnia na krótko. Po krótkim czasie pozostaje niewiele więcej niż obwódka.
        Barwa - jasne złoto.
        Aromat - jakaś niemiła owocowość.
        Gaz - średni.
        Smak - słodkawe, kwaskowe, niemiła owocowość.

        Nie wiem jak to się stało ale skunksa nie było, cóż z tego i tak to piwo jest słabe
        Attached Files

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasne złoto, klarowne. [5]
          Piana: Coś tam zostaje do końca na powierzchni ale niewiele. Prawie nie zdobi szkła. [3]
          Zapach: Średnio słaby w natężeniu ale w miarę przyjemny. Świeży aromat lekko słodowy, lekko chmielowy ze słabo wyczuwalnym trawiastym skunksem. W tle jakaś stęchlizna, piwnica. [3]
          Smak: Niezbyt intensywny, gładki. Trochę słodu, trochę chmielu z lekką trawiastością, dość niska ale wyczuwalna goryczka. Niezły balans ale w miarę picia goryczka trochę mocniej się wybija i wtedy brakuje mi bardziej zdecydowanej podbudowy słodowej - piwo sprawia wrażenie wodnistości. [3]
          Wysycenie: Dość wysokie, zdecydowanie pomaga w piciu ale nie przekłada się na pianę. [5]
          Opakowanie: Całkiem ładna etykietka i dedykowany kapsel ale brak informacji o ekstrakcie, miejscu warzenia (bo chyba nie w Warszawie) i składu. Niestety zielona butelka. [2.5]
          Uwagi: Piwo bardzo średnie, klasyczny przedstawiciel eurolagera.

          Moja ocena: [3.175]
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6134

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasne złoto. [3]
            Piana: Na starcie więcej potem cienka, niepełna warstewka. [3]
            Zapach: Słód może jakaś zbożowość. [3]
            Smak: Klasyka eurolagera koncernowego. Lekko słodkawa zbożowość z ledwo goryczką. [3]
            Wysycenie: Średnie. [3]
            Opakowanie: Uproszczona, zubożona grafika. Nie ma startu do tej z przed lat. [2.5]
            Uwagi: Proste, zwykłe piwo ale bez większych wad /dla tego stylu/ w warunkach braku czegoś lepszego wielu weźmie to niż Tatrę czy coś w tym stylu.

            Moja ocena: [2.975]

            Aktualna grafika i nowa butelka /kupione w Żabce/.
            Attached Files
            Last edited by Javox; 11-03-2015, 10:15.

            Comment

            • Sim666
              Senior
              • 01-2015
              • 153

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Sok jabłkowy, ale dość wodnisty. [2]
              Piana: Jest, a póki gaz ucieka, to kożuszek się utrzymuje. Po kilku minutach drobna obwódka. [3]
              Zapach: Głównie żelazo, po czasie do głosu dochodzi szmata po kilku myciach podłogi. Odrzuca. [1]
              Smak: Słodowo-zbożowo, faktycznie, z ulepkowatym posmakiem. Nieco mniej żelaza niż w aromacie, ale dalej całkiem wyraźna nuta. Goryczki się nie spodziewałem, więc nie jestem zawiedziony, wodnistość też jak należy :P [2.5]
              Wysycenie: Strasznie spore, leci i leci w górę, ciągle i wciąż, trochę i ja się zagazowałem. [2]
              Opakowanie: Można wygrać leżak. [2.5]
              Uwagi: Zostało po posiedzeniu z januszami nad Wisełką, trza spróbować na trzeźwo. Zimne nadaje się do przełknięcia, na szybko oczywiście. Jest niedobrze i nie warto, na pewno sam od siebie nieprędko kupię.

              Moja ocena: [1.975]

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6134

                Piwo zwykłe, za słodkie, posmak nieciekawej owocowości i słaba piana mówią wszystko za siebie.

                Nowa grafika na zielonym bączku.
                Attached Files

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6134

                  Sprawdzam swoją teorię z postu #184...

                  Niestety mimo posiadania Łomży z puszki smak jest taki jak rok temu z zielonej butelki.
                  Słodkie, mdławe, bez goryczki, "trudne" owoce i żrący gaz... fuu ten zapach i posmak żelaza...

                  Nie no chyba przerwa będzie nie na rok a na dwa... ( no chyba że szata się zmieni bo ta już trochę ma )

                  Comment

                  • Andrzej5
                    Junior
                    • 11-2016
                    • 6

                    Ja mam przerwę od Łomży już kilkanaście lat. Niepodeszła mi i więcej nie sięgam po takie piwa. Zwykły koncerniak.
                    sałatka gyros

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6134

                      Co za okropny płyn... żelazo paskudne... nie ma szansy na poprawę

                      Nie zauważyłem tego wcześniej puszka nie jest aluminiowa /alaminiowa/... tylko stalowa

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎