Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ender140
    Senior
    • 11-2010
    • 107

    A kiedyś to było świetne piwo... (2009 rok)

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ender140 Wyświetlenie odpowiedzi
      A kiedyś to było świetne piwo... (2009 rok)
      Tak ,zgadzam się,kiedyś to było świetne piwo.Na przykład w 1992 roku.
      Attached Files

      Comment

      • bob1969
        Senior
        • 02-2008
        • 170

        No nie mogę, chciałem zamieścić taką samą odpowiedź, nawet zeskanowałem identyczmą etykietę, tyle że z 1994r.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bob1969 Wyświetlenie odpowiedzi
          No nie mogę, chciałem zamieścić taką samą odpowiedź, nawet zeskanowałem identyczmą etykietę, tyle że z 1994r.
          O ile pamiętam w 1994 etykieta była taka sama,ale mogę się mylić.Wrzucony przeze mnie skan trochę różni się od tamtej rzeczywistości.Tło etykiety było żółto-brązowe a na mojej wrzutce tego nie widać.No ale smak tamtych Łomż był niezapomniany.Często pijałem je jako osiemnastolatek z kolegami w lokalu na Armii Krajowej 58 naprzeciw dworca.A już nigdy nie zapomnę Łomży Wyborowej z 1995 w specjalnej edycji na Wielkanoc z etykietą z jajkami.Wszyscy tym piwem się zachwycali,każdy zamawiał ''Łomżę z jajkiem''.Chmielu tam nie żałowali,wtedy się nie znałem ale prawdopodobnie był to Lubelski i to w znacznej ilości.Stare czasy nie wrócą,no ale dobrze że mamy przynajmniej regionalne piwka,np z Ciechana i od Kormorana,które ja bardzo lubię

          Comment

          • bob1969
            Senior
            • 02-2008
            • 170

            Mam etykietę, ale z Exportowego, z zającem, bez jajek
            Last edited by bob1969; 02-12-2012, 17:29.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6136

              To pewnie pani Zajęczyca!

              Comment

              • DariuszSawicki
                Senior
                • 08-2012
                • 2868

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                To pewnie pani Zajęczyca!
                A który to był rok?

                Comment

                • bob1969
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 170

                  Warka do 30.03.1994r.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bob1969 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Warka do 30.03.1994r.
                    No wiesz to raczej były jajka nie zajączki.Jak masz etykiety to napisz na kontakt prywatny.Daję 100 zł.

                    Comment

                    • minib00m
                      Member
                      • 11-2012
                      • 60

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jaśniutki, aż za bardzo. [3.5]
                      Piana: No, coś było, znowu jak piana z syropem i wodą gazowaną. Średnio bąbelkowy pierścień i delikatny dywanik się trzyma... [3.5]
                      Zapach: Delikatniuśki zapach słodowy, nic poza tym. [3]
                      Smak: Dalej, skromna słodowość, taka delikatna goryczka, że aż zaraz znika, wszystko jakieś płaskie... [2.5]
                      Wysycenie: No brawo koncerniaku, wreszcie piwo, które nie przyprawia mnie o chęć zwrotu zawartości z powodu nasycenia! Można od biedy sączyć... [5]
                      Opakowanie: Elegancko i bez większych zastrzeżeń... [4]
                      Uwagi: Hmm, chyba najlepszy koncerniak jakiego można dostać obecnie... Jako wyjście awaryjne jest całkiem ok...

                      Moja ocena: [3.025]

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Kolor: słomkowy idący w słaby złoty
                        Piana: Bardzo słaba piana, nawet po nalaniu z wysokości po kilku minutach znikła całkowicie, dawno nie widziałem żeby po pianie nie został żaden ślad na szkle i na górze piwa. Po wypiciu połowy szklanki piwo wyglądało jak lekko rozwodniony sok jabłkowy.

                        Zapach: delikatna słodowość, chmielu brak
                        Smak: nadal delikatna słodowość, minimalna goryczka, jeden smak nie przeszkadza drugiemu, dość to płaskie, ale przynajmniej piwo nie jest niedobre czy kwaśne.

                        Wysycenie: średnie, a jak na "koncerniaka" nawet poniżej średniej, za to plus
                        Opakowanie: nie zwracam uwagi. Ale połączenie "Zawiera słów jęczmienny i napisu EXPORT, nie jest jakieś za udane.

                        Uwagi: za 2,39zł to całkiem udany koncerniak, za płaski w smaku, ale taki koncernowy eurolager chyba być powinny. Grunt że nie czuć mokrej ściery oraz tych posmaków kukurydzy i nut pseudo kwaśnoowocowych.

                        Można wypić więcej jak 1, ile ? jeszcze nie testowałem
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6136

                          Ja wypiłem jedno i wystarczy...

                          Mimo nie wysokich lotów wybrał bym to niż /dawniej... bardzo dawno... lubianą / Perłę...
                          Piwo jest dość mocno gazowane, ma smak jakby trochę zbożowy, z jakąś goryczką i nie jest słodkie... więc dało się wypić...

                          Comment

                          • JanuszJG
                            Member
                            • 04-2013
                            • 73

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Złoty. [5]
                            Piana: Na samym początku średnio ziarnista, po jakimś czasie opada do małego korzuszka. [3]
                            Zapach: Intensywny, słodowo-chmielowy. [5]
                            Smak: Mocne zaskoczenie, spodziewałem się wodnistego piwa. Słodowo-chmielowy, lekko kwaskowaty. [4.5]
                            Wysycenie: Bardzo dobre, nie gryzie podniebienia. [5]
                            Opakowanie: Butelka nie zaskoczyła mnie niczym specjalnym. Brak podania ekstraktu. [3.5]
                            Uwagi: Piwo zakupione w Lidlu w Jeleniej Górze. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić jest brak podania ekstraktu na butelce.

                            Moja ocena: [4.525]

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić jest brak podania ekstraktu na butelce.
                              a pełny skład napisali ?
                              Last edited by dlugas; 22-05-2013, 07:13.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6136

                                Gdybym nie dawno nie pił to bym się nie czepiał... ale piłem!

                                Koncerniak z zielonej flaszki na wielkim gazie oceniony na 4+ to wolne żarty...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎