Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie sekcji łódzkiej w teatrze lub bibliotece ;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Borysko
    Senior
    • 02-2004
    • 1144

    Spotkanie sekcji łódzkiej w teatrze lub bibliotece ;)

    Sądzę, że pomysł spotkania łódzkiej sekcji dojrzał już na tyle w innym temacie, że zasłużył na swój własny.
    Ja proponuję najbliższy piątek lub niedzielę. Sobota dla mnie odpada. Jeżeli w ciągu tygodnia, to tak po 19 i dłużej niż do 22 nie zabawię (rano trzeba do roboty wstać). Pozostaje też kwestia lokalu: Peron - czy gdzieś indziej?
    Last edited by Borysko; 03-08-2005, 18:57.
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    No, trzeba się ukulturalnić Ze swojej strony proponuję jeszcze muzeum...
    A poważnie - piątek lub niedziela jak najbardziej pasują. Tylko jaki tam znowu Peron? Przecież na Łódzkie Mocne na Widzewie się umawialiśmy! Jak piątek, to postulowałbym o 18, bo o 17.30 pożegnam się z Artem i mógłbym płynnie przenieść się na Widzew

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #3
      Co do Mocnej Lektury z naszego lokalnego wydawnictwa to rzeczywiście niedaleko mojego bloku jest taka mała osiedlowa czytelnia - nawet ze stolikami i parasolami jak ktoś chce poczytać na powietrzu. Niestety owa Mocna lektura to jedyne sensowne wydawnictwo w tym przybytki kultury i sztuki.
      Niepomyślnym zbiegiem okliczności właściciele pobliskiej księgarni udali się na dwutygodniowy urlop. A są w niej wydawnictwa ze Zduńskiej Woli, Lwówka, Wąsoszy i Żnina. Ale możemy też zaopatrzyć się w znakomitej księgarni specjalistycznej na Pomorskiej i poczytać u mnie.
      Last edited by dziku; 03-08-2005, 19:39.
      Dziku


      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        No, no - a to bibliofile w Łodzi się zebrali Pozazdrościć

        A nam jedną taką plebejską czytelnię na Powiślu kaczor zamknął I dziwić się, że ludność coraz mniej czyta ciekawych lektur
        Ale parę czytelni na szczęście jeszcze zostało, w tym z łódzkiego wydawnictwa i to do tego na Dworcu Zachodnim - tak by strudzony wędrowiec mógł przeczytać parę rozdziałów i pożytecznie wykorzystać przerwę w podróży
        Last edited by iron; 03-08-2005, 19:56.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • dziku
          Senior
          • 12-2002
          • 1992

          #5
          Nadmienić pragnę, że posiadam równiez kilka książek autorstwa Marusi. Mam nawet jedną publikację E-prezesa. Tylko czytanie wyjdzie dość liturgiczne - na każdego raptem pare stron przypadnie. Ale w sumie lepsze kilka stron Białych Kruków niż skrzynka brukowca.
          Poza tym... nie chcę nic sugerować, ale Borysko i Twilight_Alehouse przecież sami piszą książki Może też coś przyniosą...
          Żebyśmy tylko za wielu tytułów nie przeczytali, bo się mogą wątki pomieszać
          Dziku


          Comment

          • dziku
            Senior
            • 12-2002
            • 1992

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            (...)A nam jedną taką plebejską czytelnię na Powiślu kaczor zamknął I dziwić się, że ludność coraz mniej czyta ciekawych lektur (...)
            Macie pecha
            Przecież wydawca pewnego kiepskiego brukowca wykupił Wasze lokalne wydawnictwo i je zamknął Nawet maszyny drukarskie wyprzedał... To smutne gdy juz nie ma się dostępu do swojego lokalnego publikatora i przychodzi poczytywać co piszą inni lub... samemu coś napisać.
            Dziku


            Comment

            • Borysko
              Senior
              • 02-2004
              • 1144

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
              ... lub... samemu coś napisać.
              Ja w tej kwestii... mam kilka swoich próbek literackich - chętnie poddam je ocenie krytyków. Obyśmy się tylko nie zaczytali zanadto. Takie pomieszanie gatunków i stylów(literackich) może zaowocować kacem (moralnym, rzecz jasna)
              To ja proponuję przeczytanie po jednym rozdziale Mocnej Lektury przez każdego z zebranych bibliofilów, a potem możemy się udać na Wieczorek Krytyka Literackiego do Dzika, gdzie poddamy ocenie pozycje z domowych drukarenek i ewentualne ciekawe wydania mniej popularnych acz wartościowych dzieł dostępnych na lokalnym rynku księgarskim (choćby tym Pomorskim).

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
                Ja w tej kwestii... mam kilka swoich próbek literackich - chętnie poddam je ocenie krytyków. Obyśmy się tylko nie zaczytali zanadto. Takie pomieszanie gatunków i stylów(literackich) może zaowocować kacem (moralnym, rzecz jasna)
                To ja proponuję przeczytanie po jednym rozdziale Mocnej Lektury przez każdego z zebranych bibliofilów, a potem możemy się udać na Wieczorek Krytyka Literackiego do Dzika, gdzie poddamy ocenie pozycje z domowych drukarenek i ewentualne ciekawe wydania mniej popularnych acz wartościowych dzieł dostępnych na lokalnym rynku księgarskim (choćby tym Pomorskim).
                Pod propozycją kolegi z naszego kołą literackiego podpisuję się z chęcią. Przyniosę więc jakiś swój rękopis, z którego poczytamy sobie po kilka kartek.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  Chyba po raz pierwszy żałuję, że nie należę do Łódzkiej Oficyny Wydawniczej
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    Chyba po raz pierwszy żałuję, że nie należę do Łódzkiej Oficyny Wydawniczej
                    Wiesz, zawsze możesz u nas coś gościnnie opublikować. Ale najpierw musisz podesłać jakiś maszynopis do recenzji

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #11
                      Kto wie, kto wie
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • dziku
                        Senior
                        • 12-2002
                        • 1992

                        #12
                        A nasz Lzkamil coś się nie odzywa
                        Boję się, że on powrócił z tych wakacji jako wtórny analfabeta... Byłaby to wielka strata. Przecież to był taki wytrawny czytelnik i zawołany bibliofil. W ogóle duzo razem w życiu przeczytaliśmy. Na studiach to nieraz czytało się całe noce. No ale przeciez właśnie na tym studiowanie polega, że trzeba dużo czytać.
                        A Lzkamil przeciez i sam napisał kilka książek. Były to dzieła stricte naukowe traktujące o sadownictwie (śliwkach) oraz pewnej popularnej metodzie pozwalającej w domowych warunkach odróżnić pentozy od heksoz. Dzieła były mocne i przejrzyste, gdyż cierpliwy Autor po napisaniu ich pierwszy raz wrzucił zawartość ponownie na swój warsztat literacki i przepisał krócej i mocniej. Tak czy inaczej czytało sie to lekko i miło. Nie było żadnych zwrotow kierunku akcji, a rano nawet po przeczytaniu całego tomu nie bolała głowa...

                        Tylko raczej nie mieszałbym tego z lekturami które planujemy na najbliższe spotkanie.

                        To może wstępny termin ustalimy na niedziele i poczekamy na Lzkamila?
                        Dziku


                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #13
                          Niech będzie niedziela, ja jestem elastyczny.
                          Poddane redakcji i streszczeniu dzieła lzkamila istotnie kuszą i z chęcią przeczytałoby się stroniczkę czy dwie (więcej chyba nie, ponieważ obawiam się mocy zawartych tam argumentów), jednak rzeczywiście nie mieszajmy i teraz zdecydujmy się na lektury lżejsze, za to zróżnicowane stylistycznie.
                          Trzymam kciuki za to, by lzkamil dał się na powrót przekonać do czytelnictwa

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #14
                            Gratuluję Sekcji Łódzkiej szlachetnej pracy u podstaw przy wskrzeszaniu uwielbienia czytelnictwa. Ale czytelnictwa arcydzieł, a nie ogólnie reklamowanej, pięknie opakowanej papki.

                            Zdrowie czytelników dobrej książki
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              Jackson, ale my zachęcamy do tworzenia kół czytelniczych także w innych miastach, bo to szczytna idea. No i wiadomo że chodzi o niszowe arcydzieła, ewentualnie to, co cżłonkowie naszego koła mozolnie spisują w ciemnych kątach własnych domostw, przelewając swą duszę na papier Mainstreamowej, pisanej pod publiczkę papki u nas nie uświadczysz!
                              Last edited by Twilight_Alehouse; 04-08-2005, 11:50. Powód: Bo narobiłem literówkuf :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎