Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WESowe nowości sprzętowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #16
    Tak,rzeczywiście masz rację. Jeszcze raz przepraszam. Od pewnego czasu rzucam palenie po 22 latach nikotynizmu i efektem ubocznym jest zbytnia nerwowość i agresja.
    To forum naprawdę jest przyjazne i ataki zdarzają się rzeczywiście sporadycznie.
    Stanowczo przesadziłem. Ale nie zmienia to mojego podejścia do " amerykańskiego stylu życia" i oceny ludzi tam mieszkających. Ale to nie temat na to forum.
    W imieniu swoim i wszystkich forumowiczów witam Cię w naszej społeczności. Z radością i uśmiechem.

    Comment

    • angasc
      Senior
      • 04-2006
      • 977

      #17
      Art, przepraszam Ciebie i wszystkich forumowiczów. Przeprosiłem też Scoobiego i innych zainteresowanych w poprzednich postach. Macie rację, skopałem sprawę. Od pewnego czasu nie jestem do końca sobą, zbytnio mnie ponosi. Chodzę jak podminowany, ale to minie. Obiecuję solennie więcej nie robić takich baboli.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23798

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
        Art, przepraszam Ciebie i wszystkich forumowiczów. Przeprosiłem też Scoobiego i innych zainteresowanych w poprzednich postach. Macie rację, skopałem sprawę. Od pewnego czasu nie jestem do końca sobą, zbytnio mnie ponosi. Chodzę jak podminowany, ale to minie. Obiecuję solennie więcej nie robić takich baboli.
        heh, już spokojnie z tym kajaniem się, raz wystarczy
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          W moim odczuciu wcale, a wcale źle nie dobrano zawartości tych zestawów.
          Zestaw 1 to tak naprawdę absolutne minimum. Sporo z nowicjuszy i tak nie stosuje "cichej", więc fermentor z kurkiem spustowym nie jest złym rozwiązaniem, kapslownica młotkowa też - zaczyna się zwykle od najprostrzych rozwiązań, potem do pewnych rzeczy się dojrzewa. wiem to z autopsji ja akurat miałem to szczęście, że ktoś pożyczył mi "gretę" (elroy) i tak samo ja koledze shlangbaumowi i kayasowi przy pierwszym razie użyczyłem to sprytne urządzenie.
          Zestaw 2 to minimum, dla tych co oczekują coś więcej.
          Zwykle nowi i tak zbyt mało wiedzą o tym co kupić, więc takie zestawy to fajna sprawa, bo ułatwiają wybór.
          Last edited by e-prezes; 18-06-2006, 14:27.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎