Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bürgerbräu Bayreuth, Schinner Markator

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Bürgerbräu Bayreuth, Schinner Markator

    Butelka 0,5 litra, krachla. zamknięcie " gołe" alkohol 7,2 %, eks. brak
    Kolor - brązowo-czerwony, klarowny
    Piana - drobna, beżowa, gęsta, wysoka i trwała
    Zapach - słodko-palono-owocowy
    Gaz - okey
    Smak - lekko palony, wyraźnie słodkie, wyraźne owocowo-chlebowe nuty, średnia pasująca do całości goryczka
    Bardzo dobre mocne piwo. Na jesienne wieczory.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1306 ( 781 opisane na forum ) 681 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • porek388
      Senior
      • 11-2008
      • 213

      #3
      Kolor: ciemnobursztynowy
      Piana: wysoka, utrzymuje się długo, gęsta
      Wysycenie: dobre
      Zapach: dużo słodu i odrobinę paloności
      Smak: palono-słodowy, dobra goryczka, czuć treściwość tego piwa

      Smaczne ogólnie na 4,6.

      Cena 0,70 EUR w getrenku w Goerlitz.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Recenzja eksperymentalna

        Kolor herbaciany, piana mało trwała.
        Zapach słodko-syropowy, czuć moc nosem
        Po schłodzeniu czuć wyraźnie alkoholowe smaczki, w trakcie ocieplania chowają się za sporawą słodkościo-słodowością...
        Im cieplejsze tym bardziej rozbudowane. Czuć porzeczkę, kwaskowatą aronię, miód, skórkę chleba. Zapach robi się bardziej ziołowy. Kończąca smak goryczka coraz bardziej chmielową (a nie alkoholową) się okazuje.
        Generalnie picie tego piwa to przygoda. Czas odróżnić mężczyzn od chłopców. Doooorbe. Mniam!

        Teraz czuje rodzynki i to bardzo wyraźne. Sułtańskie... Dolawszy resztę z butelki nawet ładną pianę stworzyłem. Na krótko niestety. Bezpienne. Gdyby to było wino to rewelka. Jak na piwo to za słabe nasycenie. Takie niby jest, a go nie widać. Coraz inne owoce dochodzą do głosu. Takie czerwone, dojrzałe. Wyraźna nuta winna i ziołowa. Wermut. Kurcze naprawdę jest niezłe.

        Do głosu dochodzi karmel. Smaki się rozciągają, wydłużają. Czuć je minutę po przełknięciu. Wręcz zalegają. Gęste, syropowe.
        Nie łatwo je skończyć. Grzeje.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎