Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mini Browar "EDI"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Surfowanie w rzeczywistości.

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borinek
      ja nieznalezlem w minute ale 3 godine autostopom z czech i znalezlem
      Dał nam przykład Borinek, jak znajdować mamy!
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • pawelek59
        Senior
        • 04-2003
        • 195

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
        Kurza twarz, llludzie, czy to jest tak trudno zajrzeć do bazy Browaru.biz, internetowej książki telefonicznej, lub skorzystać z Googla i wykonać odpowiedni telefon? Ja numer znalazłem w minutę. Na modemie.
        Takie roszczeniowe pytania zaczynają mnie po prostu wkurzać.
        Drogi Slavoyu, dla mnie Forum jest źródłem informacji, których nie jestem w stanie uzyskać z innych źródeł. Sam jednocześnie jeżeli mam jakieś informacje chętnie je przekazuję czy to na Forum czy na konkretne zapytanie na PW. Oczwiście kontaktowałem się z wspomnianym browarem i nietety nie uzyskałem żadnych informacji. Jeżeli jesteś zorientowany, to na pewno wiesz, że wiele browarów w szczególności małych nie przekazuje żadnych informacji a pytających traktuje podejrzliwie (przekonali się o tym nawet autorzy "Przewodnika Piwosza" ) Nie wiem z czego to wynika, może z obawy np. przed Urzędem Skarbowym? Twoja sugestia, że moje pytanie wynika z lenistwa jest prawdziwa, tak nie chce mi się w warukach zimowych zbaczać z drogi o ok. stokilkadziesiąt kilometrów gdybym miał zastać np. zamknięte drzwi. Chyba prościej zapytać i liczyć na to, że jakiś życzliwy Forumowicz mający aktualne informacje, z nimi się podzieli. Powtórzenie pytania nie było roszczeniowe, chciałem dać szansę więszej grupie Forumowiczów je zobaczyć.
        Pozdrawiam

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          To chyba coś się u EDIego zmieniło - nigdy dzwoniąc tam nie miałam problemu z uzyskaniem informacji, a nawet zorganizowałam "zwiedzanie" i konsumpcję na miejscu dla 50 osób, niestety, piwo akurat było kwaśne, a tego mi już przez telefon nie powiedzieli
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • pawelek59
            Senior
            • 04-2003
            • 195

            Dzięki Marusiu, mam nadzieję, że uda mi się trafić na piwo nie kwaśne a przy odrobinie szczęścia może nawet ciemne. Oczywiście zdam relację z wizyty u "EDIego"

            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              Ja tam byłem po raz ostatni pod koniec sierpnia i z tego co wiem to ciemne już się kończyło a z rozmowy z właścicielem dowiedziałem się, że nie przewiduje na razie następnej warki ciemnego. Browar jest czynny cały rok. Gdybyś jednak trafił na zamknięty ( wyjazd właścicieli itp. ) to możesz kupić w pobliskiej Wschowie w knajpce na ul. Pocztowej. Niestety, ale ostatnie pite piwo z Ediego było kwaśne, jedyny raz w całym sezonie wiosenno-letnim bo tylko wtedy tam jeżdżę po piwko, przeważnie rowerem. Poprzednie moje zakupy zawsze były smaczne. Od wiosny znowu będę od czasu do czasu tam zaglądał bo naprawdę warto.
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawelek59
                Drogi Slavoyu, dla mnie Forum jest źródłem informacji, których nie jestem w stanie uzyskać z innych źródeł.
                Akurat tutaj Slavoy ma rację.Twoje lenistwo nie zna granic.Oczekujesz odpowiedzi na pytania a te są na browarze.Wystarczyło wejść do działu browary.Nawet nie chciało Ci sie poszukać.
                I nie obawiaj się,że trafisz na zamknięte drzwi.Właściciele mieszkaja w(przy) browarze
                Last edited by kiszot; 05-01-2006, 16:57.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • pawelek59
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 195

                  Wejdź proszę do działu browary i sprawdź daty ostatnich postów na temat niektórych browarów a sam będziesz miał wątpliwosci czy są aktualne. Mnie chodziło o informacje aktualne i dzięki kilku Forumowiczom, je uzyskałem. Tak ogólnie to myślę, że czasami chyba lepiej być leniwym i darować sobie złośliwości.

                  Comment

                  • brogro
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 112

                    Polecam to piwo.Otrzymuje je co roku na giełdę w Grodzisku Wlkp.

                    Comment

                    • piokl13
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 946

                      Browar ma się dobrze. Dzwoniłem kilka razy w zeszłym tygodniu i pisałem maile, bo chciałem by przysłali mi piwo do domu. I przysłali. Bez żadnych problemów, właściwie od ręki. Zapłaciłem przelewem.
                      Na piwku sie jednak trochę zawiodłem, taki kwaskowy posmak ma.

                      Comment

                      • pawelek59
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 195

                        Może zacznę nie na temat, ale moja wyszukiwarka na hasło "EDI" odpowiada "cofnij" tak więc uprzedzam "Życzliwych kolegów" no coments.
                        Ale w końcu trafiłem do browaru, Właściciel powiedział, że dostaje dużo listów od kolekcjonerów, koperty zaadresowane zawsze odsyła z etykietami natomiast życzenia proszę mi przeslać 100 etykiet pozostawia bez odpowiedzi.
                        Jeżeli chodzi o piwo to browar warzy ciemne i jasne!! do nabycia w browarze.
                        Małe pytanie do "wszechwiedzących" gdzie można napić się nalewanego EDI-ego. Proszę podać adres lokalu, do wygrania butla 3-litrowa w/w piwa. Pierwsza prawidłowa odpowiedź jest nagradzana, kontakt proszę na PW.

                        Comment

                        • pawelek59
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 195

                          Oczywiście ze względu na świerzość piwa konkurs jaest aktualny do 31 stycznia.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            ŚwieRZOść?

                            Krzysiu uprzejmie mi wczoraj doniósł smsem, że ciemniak EDIego tym razem jest WĘDZONY!! Fakt, że nie wiem, ile jasnych wypił wcześniej

                            Pawełku, widzę, że jakichś okrężnych dróg szukasz - czemu o adres lokalu nie spytałeś się własciciela, skoro z nim gadałeś
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Pawełku, widzę, że jakichś okrężnych dróg szukasz - czemu o adres lokalu nie spytałeś się własciciela, skoro z nim gadałeś
                              Ależ Marusiu - przecież to jest pytanie konkursowe.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Ależ Tłajlajcie, wydaje mi się, że konkurs jest tu tylko pretekstem, a nie odwrotnie. Ale może się mylę
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎